Autor Wątek: Proszę o radę i opinie  (Przeczytany 9639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline busia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Proszę o radę i opinie
« dnia: 5 Czerwca 2006, 12:02 »
Kochane Forumowiczki, chciałabym poznać waszą opinię na temat pewnej sukni i tego jak będę w niej wyglądać. To jedyna suknia, która po prostu rzuciła mnie na kolana. Niestety wydaje mi się, że nie będę w niej dobrze wyglądać, a to dlatego, że jestem niska (160cm) i mam bardzo masywne ramiona, jak pływaczka - po prosu taka budowa. Co Wy o tym myślicie. Bardzo czekam na Wasze sugestie.
Jeżeli nie uda mi się wstawić obrazka to suknia jest z kolekcji cosmobella nr 7061
Pozdrawiam.
Nasze życie będzie jak poemat...


Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Czerwca 2006, 12:06 »


Ja nie jestem obiektywna, bo ta sukienka jest niesamowicie w moim guście, według mnie jest po prostu śliczna!!!!

Wzrost wg mnie w niczym nie przeszkadza, a co do ramion, to myślę, ze po prostu musisz ją ubrać w jakimś salonie i ocenić...ja miałam podobny krój kiecuszki, a że całe prawie życie sporty uprawiam to też mam kawałek rączki;-) ale ja byłam zadowolona z wyboru;taka oto sukienke miałam:

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Czerwca 2006, 12:11 »
busia ja też jakiś czas temu chorowałam na tą suknię. Poszłam przymierzyć i bardoz szybko "wyzdrowiałam" ;) Na mnie wyglądała jak kawałek prześcieradła zarzucony na ramiona :) Więc moja rada jest taka - przymierz ją po prostu i już wszystko będziesz wiedzieć.


Offline busia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Czerwca 2006, 12:13 »
[/code][/center]
Nasze życie będzie jak poemat...


Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Czerwca 2006, 12:18 »
Ja swego czasu zachorowałam na taki model tylko z firmy Agnes i po przymiarce szybko sie wyleczyłam :?  mimo iż nosiłam wtedy  rozmiar 36 to przy moich 160 cm wzrostu rekawy wylądały jakbym obrus pod pachy zgarnęła i ciągnęła za sobą ale :mrgreen:  najlepiej przymierz bo naprawdę nie ma gdybać to specyficzny model sukni i nie każdemu pasuje :!:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline busia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Czerwca 2006, 12:23 »
dzięki merkunek że wkleiłaś zdjęcie :) , mnie też się udało ale po chwili, bo robiłam to pierwszy raz.
Nasze życie będzie jak poemat...


Offline busia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Czerwca 2006, 12:27 »
Asiu, a tak wogóle to ta Twoja suknia też przepiękna, czy mnie się zdaje czy ona ma gorset?
Nasze życie będzie jak poemat...


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Czerwca 2006, 12:40 »
suknia piękna ale musisz mierzyć.... każda w niej inaczej bedzie wyglądać :D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline krollewna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 204
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 5 Czerwca 2006, 12:49 »
Cytat: "didi"
przy moich 160 cm wzrostu rekawy wylądały jakbym obrus pod pachy zgarnęła i ciągnęła za sobą

  :skacza:  
Chcialabym to zobaczyc!
 A sukienka sliczna!Tez mi sie taka romantyczna marzyla, ale w koncu odpuscilam sobie. Merkunku, a czy tobie nie przeszkadzaly te rekawy na przyklad gdy jadlas? Nie wyladawal zaden w zupie? Bo ja wlasnie dlatego zrezygnowalam,bo straszna slamazara jestem i obawialam sie, ze sie upackam.
Jestem najszczęśliwszą żonką na świecie!!!

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Czerwca 2006, 15:01 »
Busia, to nie gorset, ona jest jednoczęściowa, ale faktycznie tak to moze wyglądać przez te kwiatuszki :-)

Krollewna, te rękawy zazwyczaj sa rozcięte od połowy łokcia, więc nie ma szans zamoczyć ich w czymkolwiek :twisted: były po prostu rewelacyjne:-)

Didi, a ja mam 161,5cm, rozm. małe 38, albo większe 36 (zależy od producenta) i jakos dobrze mi było w tej kiecce, ale to każda dziewczyna musi sprawdzić mierząc ja po prostu:-)

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 5 Czerwca 2006, 15:13 »
Najczęściej to na co się dziewczyna napala widząc zdjęcia nijak się ma do tego, co ma na sobie w dniu slubu. Suknia na modelce wygląda pięnie, ale rzeczywiście... czy na osobie nie będzie wyglądać jak "prześcieradło"?

Offline Olita

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • data ślubu: 23.06.2007
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 5 Czerwca 2006, 19:35 »
Sukienka bardzo ładna ale również radziłabym Ci ją przymierzyć.
  Wydaje mi się,że taki fason rękawów podkreśla ewentualne mankamenty ramion bo jest to pierwsza rzecz jaka się rzuca w oczy w tej sukienusi.
Powodzenia
Ola :Daje_kwiatka:

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Czerwca 2006, 23:27 »
No tak ja też zaliczam się do tych co na nią chorowały, też mierzyłam i wyzdrowiałam figurę osy trzeba do nieu mieć bo każde 0,5 kg więcej widać jak na dłoni....wyglądałam jak słoń w fierance...ale sukienka sama w sobie a może raczej na modelce prezentuje się tak że można faktycznie się w niej zakochać, bardziej uniwersalny model to ten drugi co merkunek przedstawiła jest cięcie na tali więc jakieś tam zaokrąglenia doskonale przykrywa   :mrgreen: acha i jeszcze jeden mankament sukienki, nie ma podpinanego trenu cały czas trzyma się go w ręce, bo jka mipaniw salonie powiedziała...popsuje się ekfekt  :D
czekam aż szczęście powróci...

Offline Dorka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 115
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Czerwca 2006, 07:34 »
Busiu, ja wybrałam tę samą sukienkę!!!

Od razu rzuciła mi się w oczy, po prostu lubię takie delikatne, subtelne suknie. No i materiał, z którego jest zrobiona! To jedwabny szyfon, po prostu przelewa się w dłoniach, delikatny i zwiewny...

Chciałam koniecznie przymierzyć tę suknię przed kupnem, ale w najbliższym salonie rzeszowskim już jej nie było :( ktoś kupił... A dalej, jak do Rzeszowa, to za tą suknią nie pojadę.

Ja jestem szczupła, dość wysoka, powyżaj 165 cm i myslę, że suknia będzie dobrze na mnie leżała.
Chciałam kupic podobną suknię od Merkunka, ale niestety była po prostu za którtka i za ciasna w pleckach :( nie dało sie jej  też niestety przeszyć pode mnie :(
Wielce żałuję, bo strasznie mi się spodobała i uważam, że wcale nieźle w niej wyglądałam  (jak sądzisz, Merkunku? :))

Zleciłam uszycie tej Cosmobelli w salonie z sukniami ślubnymi. Ma być bez trenu, z subletnymi ozdobami pod biustem. Suknia ma kosztowac 900 zł, zapłaciłam 300 zadatku i mam 20 lipca przymiarkę :)
Dam znać po 20, jak poszło :)


Pozdrawiam wszystkie październikowe panny młode!

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #14 dnia: 6 Czerwca 2006, 08:30 »
Mnie się też ona bardzo podoba, jest wyjątkowo zwiewna i romantyczna - skoro taki mode wybrałaś to pewnie do Ciebie pasuje, do Twojej osobowiści. Czekam niecierpliwie na relację z przymiarki


Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 6 Czerwca 2006, 09:51 »
Cytat: "groszek"
czy na osobie nie będzie wyglądać jak "prześcieradło"?

Prześcieradło?  :roll: Czy Ty wiesz jak wygląda prześcieradło na modelce? Sukienka busi jest na osobe szczupłą a nie otyłą. Osoby grube moga wyglądac jak w prześcieradle w takiej sukience a nie szczupłe!
Sukienka busi jest śliczna!
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #16 dnia: 6 Czerwca 2006, 12:30 »
Cytat: "okruszek"
Osoby grube moga wyglądac jak w prześcieradle w takiej sukience a nie szczupłe!

Nie zgadzam się zupełnie. Jestem szczupła (żeby nie powiedzieć chuda :P ), suknię mierzyłam i wyglądałam własnie jak w prześcieradle, ewentualnie kawałku materiału, który się jakoś przyplątał :lol: Więc nie ma reguły :)


Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #17 dnia: 6 Czerwca 2006, 12:34 »
sprawa jest prosta - suknia ma się komponować z urodą i stylem bycia Panny Młodej, innej rady nie ma :mrgreen:


Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #18 dnia: 6 Czerwca 2006, 13:19 »
Cytat: "Ecia"
Jestem szczupła (żeby nie powiedzieć chuda

Ecia, Ty jesteś wysoka i zbyt szczupła - żeby nie powiedziec chuda więc bioderka wystają, nóźki jak patyczki itp, dlatego nic dziwnego, że wyglądałas jak wyglądałas ...
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #19 dnia: 6 Czerwca 2006, 15:35 »
sukienka brdzo księżniczkowa:)
kojaży mi się z dziweicą średniowieczną....która czeka na swojego rycerza:)
to w aspekcie pozytywnym było:)

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #20 dnia: 6 Czerwca 2006, 15:39 »
Oj jak ja swego czasu na tę sukienkę chorowałam  :mrgreen:

Nie powiem, czy ją wybrałam, czy nie, bo moje Kochanie bywa na forum, więc nie chcę mu żadnych podpowiedzi co do ostatecznego wyboru dawać.

Też jestem niewysoka i drobna, uważam, że wyglądała na mnie świetnie, więc na Tobie też pewnie będzie wyglądać fantastycznie  8)
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline busia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #21 dnia: 6 Czerwca 2006, 16:10 »
Dorka, błagam, jak będziesz miała suknie daj znać albo przyślij zdjęcie, bo jestem ciekawa jak uszyją podobną suknie. Ja ewentualnie myślałam żeby ją odrobinkę przerobić, dlatego jestem ciekawa jak wyjdzie. No i nie wiedziałam że ona ma tren! A jestem pewna, że nie chcę sukni z trenem, więc i tak ta salonowa odpada.

Azzurra, wiesz, ja jestem malutka, taki taborecik, ale niestety nie jestem drobna :(. Nie jestem także gruba, ale nie mam talii osy, chociaż ostatnio ostro nad tym pracuję. Zanim pojadę przymierzać tę suknię to jeszcze minie sporo czasu, więc może się tej talii dorobię. Byle nie kosztem biustu (hihi :)
Azzurra, jeżeli masz swoje zdjęcie w tej sukni, to bym prosiła na priv :)
Nasze życie będzie jak poemat...


Offline Dorka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 115
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Czerwca 2006, 21:09 »
Busiu, obiecuję ze na przymiarkę wezmę ze sobą aparat i zrobię sobie zdjęcia :) ale to będzie dopiero 20 lipca, więc jeszczse trochę poczekamy :) Ja wiedziałam o trenie i w salonie zaznaczyłam, że go nie chcę. Zresztą po co mi on, tylko by przeszkadzał :)


Pozdrawiam wszystkie październikowe panny młode!

Offline busia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #23 dnia: 7 Czerwca 2006, 09:22 »
Dorka, z niecierpliwością czekam na zdjęcia

No i jeszcze pytanko, jeżeli będę wyglądała w tej sukni tak, że się na nią zdecyduję, będę miała rozpuszczone włosy i marzy mi sie diadem. Co o tym myślicie?
Nasze życie będzie jak poemat...


Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #24 dnia: 7 Czerwca 2006, 09:28 »
Cytat: "busia"
Azzurra, wiesz, ja jestem malutka, taki taborecik, ale niestety nie jestem drobna. Nie jestem także gruba, ale nie mam talii osy, chociaż ostatnio ostro nad tym pracuję. Zanim pojadę przymierzać tę suknię to jeszcze minie sporo czasu, więc może się tej talii dorobię. Byle nie kosztem biustu
Azzurra, jeżeli masz swoje zdjęcie w tej sukni, to bym prosiła na priv

 
Niestety nie mam zdjęć :( Wiesz co, ta suknia akurat nie wymaga, moim zdaniem talii, jeśli ktoś ma talię osę, to się ona w tej sukni zgubi, bo odcinana jest od biustu. To był dla mnie minus tej sukni, bo ja akurat talię uważam za swój największy atrybut i tak sobie myślałam, że ją trzeba wyeksponować.
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline Dorka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 115
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #25 dnia: 7 Czerwca 2006, 12:42 »
Wydaje mi się, że do tej suknii pasuje diadem i rozpuszczone włosy. Modelka na zdjęciu wygląda wspaniale z rozpuszczonymi włosami.
Możliwe, że ja sie zdecyduję się na taką fryzurę, bo mam włosy długie i kręcone.


Pozdrawiam wszystkie październikowe panny młode!

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #26 dnia: 7 Czerwca 2006, 21:44 »
Cytat: "Ecia"
Nie zgadzam się zupełnie. Jestem szczupła (żeby nie powiedzieć chuda Razz ), suknię mierzyłam i wyglądałam własnie jak w prześcieradle, ewentualnie kawałku materiału, który się jakoś przyplątał Laughing Więc nie ma reguły Smile



Wiesz, Eciu, dzięki za wyjaśnienie tego, czego ktoś nie mógł pojąć. Właśnie o to mi chodziło, że modelka+super foto robią swoje, a w rzeczywistości może te wyglądać trochę inaczej.  I właściwie sądzę, że tamta uwaga była wymierzona we mnie, jako osobę otyłą. Przykre i nie pierwszy raz się zdarzyło. Ale nie świadczy to o mnie.

Offline krollewna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 204
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #27 dnia: 8 Czerwca 2006, 00:05 »
Groszku jakas ty przewrazliwiona na swoim punkcie! Dziewczyny po prostu rozmawialy o kroju sukienki i dopasowaniu jej do figury. Dla tej kiecki  kazda kobieta, ktora nie jest super szczupla jest gruba, bo to po prostu taka sukienka. I nastepnym razem nie bierz wszystkiego tak do siebie, bo jakby ktos chcial cie urazic, to pewnie zrobilby to w bardziej bezposredni sposob. Tu nie bylo zadnych podtekstow.
Jestem najszczęśliwszą żonką na świecie!!!

Offline Dorka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 115
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Czerwca 2006, 12:52 »
Dziewczyny, a jaki welon będzie pasował do tej suknii? zapomniałam zupełnie zapytać w salonie, gdzie moja jest szyta. Poradźcie!


Pozdrawiam wszystkie październikowe panny młode!

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Proszę o radę i opinie
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Czerwca 2006, 13:00 »
Dorka wydaje mi się, że welon musi być bardzo lekki, prawie jakby go nie było, bez żadnych zdobień, a już broń Boże lamówka... Taka mgiełka :) No i nie za krótki - tak do doopci wydaje mi się, albo nawet kawałek za.