Autor Wątek: ile wczesniej ?  (Przeczytany 13067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Daynaher
  • Gość
ile wczesniej ?
« dnia: 28 Listopada 2005, 14:20 »
naczytalam sie o tych wszytskich przecenach starych kolekcji i sama nie wiem co robic. chcialam szukac sukni dopiero na wiosne ale biorac pod uwage cene fajnych sukien (3-4 tys) moze warto skorzystac z tych obnizek... ale co jesli gust sie zmieni ?

panny mlode sierpniowo - wrzesniowe jak wy rozwiazujecie ten problem ?

Offline anka24

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2006
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopada 2005, 14:33 »
ja ruszam na podbój sklepów na początku przyszłego roku...teraz nei nmam czasu a może nowe kolekcje będą warte obejrzenia :wink:


Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopada 2005, 15:15 »
Cytat: "Daynaher"
naczytalam sie o tych wszytskich przecenach starych kolekcji


Ja myślę, że jest bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich panien młodych, które już konkretnie wiedzą jaką chcą suknię.   :) Porywanie się na tego typu rabaty bez zdecydowania na 100 % nie ma sensu, bo później może być wielkie rozczarowanie. :?



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Listopada 2005, 21:37 »
Ja kupiłam swoją sukienke ,a właściwie wypożyczyłam 7 miesięcy przed ślubem . Oczywiście dostałam ją dopiero dwa tygodnie przed . Wybrałam ją tak szybko bo wiedziałam , że to jest ta jedyna która zawsze chciałam mieć :D Nawet jak już się na nią zdecydowałam to i tak chodziłam po salonach glądać i przymieżać sukienki , bo jest to dla mnie wielka frajda :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Listopada 2005, 21:43 »
ja mam slub w kwietniu a juz za 2 tyg ide zamawiać swoje
a wybarałam ją już 3 miesiace temu :)

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Listopada 2005, 22:16 »
Ja swoją sukienkę "zaklepałam" w lutym a miałam ślub
w sierpniu....Wszyscy (tzn.znajomi) mi mówili, że to za wcześnie,
że jeszcze czas, ale mi się wydaje, że jak wypożyczasz to
musisz to załatwić wcześniej bo nie daj boże, któraś z panien
młodych wybierze ją i będzie miała po Tobie ślub to Ty jej już
nie możesz wypożyczyć tylko możesz ewentualnie kupić...


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Listopada 2005, 16:07 »
Ja miałam ślub we wrześniu...
 ale konkretnie, ze będzie ślub ustaliliśmy w lutym, wteyd tez zarezerwowaliśmy salę i zespół  :lol:

   Kieckę miałam w kwietniu.. podobała mi się az do tygodnia przed ślubem, gdy byłam na innym  i w sumie uznałam, ze dziewczyna miala ładną suknię... i ten tydzień to był taki niepewny..  :P

  Ale na szczęście "zakochałam" się od nowa w mojej hehe , a wszyscy mówili, ze miałam bardzo łądną suknię.. nawet jakiś chłopak, jak byłam w plenerze  :lol:

 .. Więc myślę, ze nie masz co sie obawiać.. jesli cos Ci się spodoba, to raczej tak pozostanie, więc spokojnie  w kwietniu-maju mozesz iść wybierać suknię...  :wink:

Chociaz swoją drogą uważam, ze wydawanie 3-4 tys. za kieckę na jeden wieczór to lekka przesada...
 ale jesli ktos ma kasę...



Offline Molunia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 785
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Listopada 2005, 17:58 »
Ja mam ślub w kwietniu a suknię już kupiłam, teraz mam spokój i nie absolutnie nie myslę o tym więcej. Po obejrzeniu mnóstwa kolekcji w internecie i na pokazach dokładnie wiedziałam co mi się podoba i co chce mieć. Akurat teraz miałam więcej czasu więc pojechałam i kupiłam.

Co do tych przecen to warto pochodzić i poprzymierzać bo może akurat coś wpadnie Ci w oko albo przynajmniej bedziesz wiedziała co Ci się bardziej podoba a co mniej.
Tylko musisz wiedzieć że przececy dotyczą tylko tych modeli co mają akurat na sklepie i jeśli nie będzie twojego rozmiaru to wtedy nie kupisz taniej.
Musisz też wiedzieć, że często nowe kolekcje nie różnią się zbytnio od starych. Moim zdaniem jeśli teraz zobaczysz coś co ci sie bardzo spodoba to KUPUJ! zawsze to parę set zł mniej ale kupuj jesli jesteś pewna że to jest właśnie TO a nie dlatego że tanio.


Offline sylwia_kuz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Grudnia 2005, 15:58 »
Ja ślub mam w lipcu a suknię zamówiłam już we wrześniu.Była to pierwsza i jedyna suknia jaką mierzyłam,ale jak ją założyłam to się zakochałam(moja mama na mój widok się popłakała).A jeszcze niedawno się okazało że suknia jaką ja będe miała będzie hitem przyszłego roku("rażąca biel"i blado-różowe dodatki) więc utwierdza mnie to w przekonaniu że dobrze wybrałam:)
P.S W sumie to najważniejsze abym podobała się sobie i mojemu mężczyźnie:)


Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #9 dnia: 7 Grudnia 2005, 16:09 »
Cytat: "sylwia_kuz"
Ja ślub mam w lipcu a suknię zamówiłam już we wrześniu

Zamieść fotkę swojej sukienusi bo jestem bardzo ciekawa...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Grudnia 2005, 16:38 »
Cytat: "sylwia_kuz"
Była to pierwsza i jedyna suknia jaką mierzyłam,ale jak ją założyłam to się zakochałam


I właśnie o to chodzi, że to po prostu trzeba poczuć, że to ta, a nie inna!
 :D



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Grudnia 2005, 19:06 »
sylwia daj fotke
btw ja też sie od razu zakochałam w swojej :)
zamawiam już w poniedziałek

Offline Sophia
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 454
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Grudnia 2005, 20:48 »
ja swoją sukienkę znalazłam w połowie marca, ślub był w ostatni weekend sierpnia. czekałam na nią ponad trzy miesiace. No i oczywiście była to suknie, w której zakochałam sie od pierwszego wejrzenia (bez względu na cenę) :D



Offline Molunia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 785
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #13 dnia: 7 Grudnia 2005, 21:53 »
Ludziska dawajcie FOTKI !!!! bo mnie zżera ciekawość :)


Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Grudnia 2005, 23:02 »
Tutaj dziewczyny wklejały swoje sukienki:

https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=831



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #15 dnia: 7 Grudnia 2005, 23:05 »
mój typ już się zmienił ale wkleje fotke w pon jak ją będe miała:)

Offline nancy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #16 dnia: 2 Czerwca 2006, 17:55 »
Mam pytanko.Mój ślub jest pod koniec września. Planuję wybrać się na poszukiwania w lipcu, ale nie wiem czy nie będzie zbyt późno.Poradzcie

Offline niusiaczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #17 dnia: 2 Czerwca 2006, 18:17 »
hej! Mój też jest pod koniec września, dokładnie tak jak twój. A jak na razie wszystko stoi w miejscu, a poszukiwania sukni odkładam z dnia na dzień ale chyba muszę już zacząć. słyszałam, że w firmowych salonach czeka się nawet do 3 miesięcy. Pozdrawiam

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #18 dnia: 2 Czerwca 2006, 20:55 »
Ja poszłam dosyć wcześnie bo już pól roku wcześniej :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Czerwca 2006, 23:22 »
ja proponuje jakieś 3,5 m-ca przed uroczystością...

jeśoli będziesz miałą w planie zakupić oryginalną sprowadzaną z zagranicy licz się z terminami 3 miesięcznymi na oczekiwanie na suknię.. tydzień w zupełności wystarczy na poprawki...

więc jeśli koniec wrześnie ślub - najpóźniej w połowie czerwca musisz wiedzieć co chcesz mieć...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Olita

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • data ślubu: 23.06.2007
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #20 dnia: 3 Czerwca 2006, 12:26 »
ja byłam 2 czy 3 tygodnie temu z koleżanką,która ma ślub 2 września w warszawskich salonach Tylko Ona i Abiu i babki zrobiły wielkie oczy, że dopiero teraz szukamy i kazały jak najszybciej zamawiać-czeka się MIN. 3 m-ce. Udanych łowów:)
Pozdrawiam!
Ola

Offline Agusia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #21 dnia: 3 Czerwca 2006, 13:01 »
Ja pierwszy raz poszłam tak około 5 miesięcy przed myśląc, że przyszłam za wcześnie. Okazało się, że wcale nie bo jeżeli kupujecie nową lub wypożyczacie po raz pierwszy i sukienka jest szyta na miarę to trzeba poczekać ok 2 m-cy(w zależności od salonu).

Radzę udać się już -  bo wrzesień to miesiąc obfitujący w panny młode i popyt na sukienki rośnie... :)

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #22 dnia: 3 Czerwca 2006, 19:56 »
Radzę iść już teraz! Po pierwsze, co ci szkodzi, po drugie lato i wczesna jesień to pora ślubów!! Salony mają już zamówienia i nie wiadomo, czy w krótkim terminie przyjmą kolejne!
Radzę się pospieszyć. Ja swoją wybierałam 5 miesięcy przed ślubem, no ale ja szyję... Z wypożyczeniem gotowej pewnie jest mniej kłopotu.

Offline aga_ska1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #23 dnia: 8 Lipca 2006, 00:28 »
Zgadza się.Ja swoją suknie wybrałam już i zamówiłam, ale będzie dopiero za trzy miesiące!

Offline MMarta
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Lipca 2006, 17:14 »
co do cen, ktos tu napisał, że 3-4 tys za sukienke to przesada..cóż..tez tak uważam, ale juz raz pisałam, za tą cenę to suknie są jak z bajki, z tymże mozna by jeszcze dać np. "trójkę" ale za wszystko (buty, dodatki itd.), za samą suknie to przesada (ale jeszcze zależy kto ile ma kasy)..


co do tematu-nie mam zdania, jestem 4 miesiące przed slubem i bylam raz "na salonach"..odwiedzialm chyba z 8 warszawskich i na razie dałam sobie spokoj :shock:  ale przynajmniej wiem jaką chce, czy jakie mi pasują..

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
wypożyczenie!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Lipca 2006, 18:27 »
Dziewczyny powiedzcie mi ile może kosztować wypożyczenie sukienki ? Czy to się opłaca?

Offline Lilkuś

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1447
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Lipca 2006, 15:49 »
ja juz upatrzona mam :) ale 8 m-cy to chyba za wcześnie na jej kupowanie :D:D:D więc odczekam ale dowiem sie ile bedę musiała na nia czekaj jakby coś :)

juz bym chętnie teraz kupila ale ja jestem w goracej wodzie kompana wiec do kwietnia by mi sie 10 razy odwidziało  :mrgreen:  :mrgreen:

Offline agiola
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Lipca 2006, 21:34 »
Po przeczytani Waszych wypowiedzi jestem załamana. Ślub mam 30 września 2006, jestem za granicą i do kraju wrócę ok mc przed samą uroczystaścia i dopiero zacznę swoje poszukiwania sukni ślubnej. Prosze powiedzcie, czy komuś udało się kupic suknię w tak krótkim czasie? Jak tak to bardzo bym prosiła o jakies dane sklepów z modą ślubną gdzie można kupic od razu albo gdzie oczekiwanie jest skrócone do minimum.  Dodam, że w gre wchodzi Warszawa i okolice.
Z góry dziękuje za każdą pomoc.
Agiola   :cry:
agiola

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Lipca 2006, 08:36 »
Jeśli jesteś wymiarowa, tzn. nie masz jakichś nietypowych wymiarów, jesteś średniej budowy, średniego wzrostu, to spokojnie znajdziesz. I pewnie nie będziesz musiała kupować, tylko wystarczy wypożyczyć.

Offline Moniqa

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Kiedy należy zacząć poszukiwania sukni?
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Lipca 2006, 09:53 »
ślub mam w sierpniu-suknię miałam szytą od początku czerwca- raz w tyg chodziłam na przymiarki i już mam uszytą :D

Cytat: "agiola"
Ślub mam 30 września 2006, jestem za granicą i do kraju wrócę ok mc przed samą uroczystaścia i dopiero zacznę swoje poszukiwania sukni ślubnej. Prosze powiedzcie, czy komuś udało się kupic suknię w tak krótkim czasie?


oczywiście, że uda Ci się :!:  tak jak napisałam chodziłam RAZ W TYG i krawcowa uszyła w 1,5mies (w Kaliszu nie ma wyboru :(  w niektórych sukniach wyglądałam jak wielka beza :wink: ) a skoro mieszkasz w Warszawie to na 1000% znajdziesz suknie w ciągu miesiąca :!: