Autor Wątek: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle  (Przeczytany 66337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bassienkaw
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« dnia: 30 Maja 2006, 15:41 »
Interesuje mnie wypożyczenie sukienki slubnej oczywiście w rozsądnej cenie... znajoma kiedyś coś mówiła,że jest coś jeden naprawdę super na ulicy Francuskiej w Katowicach,podobno już ze wszystkimi dodatkami i bardzo tanio, jednak nie wiem dokładnie co gdzie i jak. Może ktoś jest w stanie polecić mi jakieś wypożyczalnie w Katowicach/Mysłowicach/Sosnowcu/Jaworznie i okolicach? Przy okazji jak cenowo, namiary, ogolne odczucia itd ;) z góry dziękuje i pozdrawiam


Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Czerwca 2006, 13:48 »
znam w katowicach jedna wypozyczalnie, gdzie wypożyczenie sukni kosztuje połowe jej ceny..kolezanka znalazła w Jaworznie tez jakąś wypożyczalnie za 600 zł każda suknie..namiary prześlę Ci na priv..


Offline Stopka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
Re: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Czerwca 2006, 16:26 »
Cytat: "bassienkaw"
znajoma kiedyś coś mówiła,że jest coś jeden naprawdę super na ulicy Francuskiej w Katowicach,podobno już ze wszystkimi dodatkami i bardzo tanio

byłam w tej wypożyczalni i mogę ją spokojnie polecic. Jest ona na ulicy Francuskiej 11. Czynna od 10.00 do 17.00. Telefon przesyłam na priv.
Rzeczywiście jest tam bardzo duzy wybór sukien. Możesz pożyczyć gorest jednej sukni a spódnicy od drugiej. Jesli coś nie jest dopasowane Pani przerabia tak, aby było jak nalezy.
Rok temu gdy tam byłam wypożyczenie sukni z dodatkami (welon, ozdoby na szyje, włosy,a nawet buty) kosztowała 500 zł. Suknię pozyczało się na tydzień.
Mimo, iz w Sosnowcu i Dąbrowie są wypożyczalnie nie polecam ich gdyż sa drogie i mały wybór.


Offline mario987
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpnia 2006, 20:19 »
ja kupilam super suknie za 660 z komisu tylkotroche mi skracaly  a tak tylko sobie dobralam rekawiczki naszyjnik welon podwiazke no i oczywiscie buciki :D weslee juz za miesiac 23 wrzesnia i mam nadzieje ze wszystko pojdzie po naszej mysli :) jush sie nie moge doczekac zycze sobie  i wam dziewczyny powodzenia :D !!:):):):):) :serce:

Offline Nel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpnia 2006, 12:47 »
Nie wiem czy jest sens wypozyczać skunię. Przepiknę sukienki francuskie czy hiszpańskie można kupić za mniej niż 1000 zł po pierwszych właścicielka. W sukniach z wypożyczalni było na swoich ślubach n dziewczyn a te kupowane od pierwszych właścicielek są proaktycznei jak nowe a po ślubie można je sprzedać za odpowiednio niższa pieniążki nawet do wypożyczalni sukienek.

Offline ainka
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 155
Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Września 2006, 11:37 »
No wlasnie ja tez sie zastanawiam czy to jest takie tanie... . Znalazlam salon sukien slubnych gdzie place 50% wartości sukni a po weselu poprostu ja oddaje. Czyli jak suknia kosztuje 1200 to ja zaplace 600. Mysle ze to bedzie dobry wybor. A sukien jest tam co nie miara.
I jestesmy razem ;-)


[img]https://e-wesele.pl/forum/co

Offline kocisko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Maja 2009, 01:26 »
Szyje sukienkę w salonie A- desso w Zabrzu na Wolności, śliczne maja suknie i ceny dosyć normalne! wiem że też wypożyczają, wypożyczenie kosztuje połowę wartości sukni

Offline Aqwestka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Września 2009, 12:07 »
Ja chce sprzedać suknie ślubną Demetrios 933 ale nie wiem gdzie:( jestem z Sosnowca gdybyście coś wiedziały napiszcie. . . podobno na Zagórzu skupują suknie ale nie mam pojęcia gdzie:(

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #8 dnia: 4 Września 2009, 09:44 »
Gdybym miała wybierać, to wolała bym kupic suknie na allegro niz wypozyczyć!

Offline Befi

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.11.2009 godz.16
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i wogóle
« Odpowiedź #9 dnia: 7 Września 2009, 06:36 »
Gdzie w Sosnowcu sa wypożyczalnie sukien ślubnych?? Albo moze któraś z dziewczyn orientuje sie gdzie wypozycze nakrycie wierzchnie w duzych rozmiarach ??Pozdrawiam :)


Offline gala22

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: IX 2010
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Stycznia 2010, 15:51 »
Kto zna adres wypożyczlni sukien w Bytomiu?

Offline stachu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 2012-12-12
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Marca 2010, 11:41 »
My wypożyczaliśmy suknie ślubną w Katowicach, w salonie sukien ślubnych Mira-Mariage.
Trafiliśmy akurat na okres kiedy salon uruchamiał wypożyczalnie sukien i mieliśmy na prawdę spory wybór
( z tego co mówiła koleżanka która była tam tydzień temu mają kilka nowych kolekcji ).
Tak więc wydaje mi się, że spokojnie można polecić tę wypożyczalnię.  
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2010, 22:45 wysłana przez ela »

Offline katty1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Marca 2010, 00:07 »
sprzedam suknię ślubną kolekcji Sophia model Mercedes rozmiar 34-38, za 1/3 ceny w salonie, zainteresowanych szczegółami proszę o maila na adres katty1@tlen. pl w tytule "w sprawie sukni ślubnej  :)
Kasia :)

Offline Yvone83
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.06.2010
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Marca 2010, 21:24 »
Ja również mam do sprzedania suknię nową prosto z salonu. Cena na allegro 1500, ale dla forumowiczek sprzedam za 1200 lub umówimy się na wypożyczenie http://www.allegro.pl/item971971954_nowa_suknia_slubna.html jeżeli aukcja się skończy suknie będzie można znaleźć pod nazwą "nowa suknia ślubna"

Offline Yvone83
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.06.2010
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Marca 2010, 21:29 »
moja partnerka swoją suknię uszyła w Salonie Sukien Ślubnych w Katowicach "Mira-Mariage".
Suknię hxxp: www. bestbridalprices. com/images/alfredangelo/fall09/br/large/2076. html
uszyli najtaniej ze wszystkich salonów, gdzie składaliśmy zapytanie.

Dodatkowo dobraliśmy sporo dodatków, a zestaw i tak wyszedł taniej niż u innych sama suknia.
Polecam ten salon nie tylko ze względu na cenę i jakość wykonania, ale również za atmosferę.
Prawie zaprzyjaźniliśmy się z właścicielką (bardzo ciepła osoba ) oraz dostaliśmy polecenia
na doskonałego fotografa, super salę itd itp. . .


POzdrawiam


Stachu chyba zakładasz własny interes skoro na ślub w 2012 roku szyjesz suknie ślubna i jeszcze dodatkowo wypożyczasz :) Nie mam nic do tego salonu ale bez przesadnej kryptoreklamy ;)

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #15 dnia: 1 Kwietnia 2010, 23:02 »
stachu dobry z tymi postami! A może on drugi raz bierze ślub w 2012  ;D

Offline mimi1989
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Maja 2010, 15:21 »
witam ja już jestem rok po ślubie i mam do sprzedania sukienke jednak na allegro na razie nikt jej nie kupił sukienka jest uszyta na miare zapłaciłam za nią 1300zł a chce ją sprzedać za ok 400zł czy może ktos wie gdzie można sprzedać sukienke w okolicach katowic chorzówa świętochłowic w jakimś komisie gdzie skupują sukienki albo ktos bedzie zaintersowany jak tak to prosze o kontakt donia89@interia. pl sukienka jest w rozmiarze ok 42

Offline de_madziula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 wrzesień 2010
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Maja 2010, 11:00 »
Ja nie jestem przekonana do wypozyczalni, byałabym sie że cos zniszcze, a własna suknia chyba jednak daje wiekszy komfort psychiczny.  Ja szyje suknie za kwote 900zł w tym juz mam bolerko i welon.   Salon w Sosnowcu ul.  Jedności 10 godziny otwarcia: Pn-Pt 10:00 - 18:00
Sob 9:00 - 15:00  / maja tez salon w Krakowie. 
Za mądra dla głupich

A dla mądrych zbyt głupia

Zbyt ładna dla brzydkich

A dla ładnych za brzydka

Za gruba dla chudych

A dla grubych za chuda

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Maja 2010, 21:19 »
Ja nie jestem przekonana do wypozyczalni, byałabym sie że cos zniszcze, a własna suknia chyba jednak daje wiekszy komfort psychiczny.  Ja szyje suknie za kwote 900zł w tym juz mam bolerko i welon.   Salon w Sosnowcu ul.  Jedności 10 godziny otwarcia: Pn-Pt 10:00 - 18:00
Sob 9:00 - 15:00  / maja tez salon w Krakowie. 
czyżby salon sukien ślubnych MAja się reklamował ?

Offline de_madziula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 wrzesień 2010
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Lipca 2010, 09:55 »
Nie kochana, wyraziłam swoje zdanie i z dobrego serca poleciłam salon  z którtego ja jestem zadowolona za równo pod wzgledem pomysłowości krawcowych jak i pod wzgledem finansowym.
Za mądra dla głupich

A dla mądrych zbyt głupia

Zbyt ładna dla brzydkich

A dla ładnych za brzydka

Za gruba dla chudych

A dla grubych za chuda

Offline masakraweselna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6.6.2066
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Lipca 2010, 17:21 »
Witam!  Mam do sprzedania piękną koronkową suknie z salonu Madonna , kolekcja San Patrick  model Bahamas ( na stronie www. madonna. pl zakladka san patrick  10 strona.  ) suknia jest bez szarfy na zdjęciu , ale pas ozdobny z kryształków pod biustem.  Rozmiar 38 wzrost 165, dopasowany jest także welon z koronką .  Ogladanie i przymiarki na terenie Sosnowca.  Zainteresowanych proszę kontakt.


Offline gosiunia2604
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2009
Odp: Re: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Sierpnia 2010, 11:13 »
Witam

Mam piękną suknie do sprzedania hxxp: allegro. pl/show_item. php?item=1185287987


Zapraszam do obejrzenia.

Offline Anika.Z
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008r
Odp: Wypożyczalnia sukien ślubnych - ceny i [color=red]w ogóle[/color]
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Lipca 2011, 22:51 »
Hej, mam do sprzedania piękną suknię ślubną Agnes 1756 biała ,rozmiar 36/38. Sprzedam w cenie 950,00. Dołożę bolerko i welon gratis.
Mój tel. 696449543 email - ania. gluszek@op. pl
Ania