Autor Wątek: poszukuje ksiedza ze znajomoscia angielskiego  (Przeczytany 3274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monikakunicka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
poszukuje ksiedza ze znajomoscia angielskiego
« dnia: 24 Maja 2006, 03:31 »
Witam
poszukuje ksiedza ktory bylby wstanie poprowadzic msze swieta podczas slubu w jezyku angielskim.Moja narzeczony oraz jego rodzina nie rozumieja jezyka polskiego :roll:  wiec bardzo bym chcial miec msze w obu jezykavh..jezli znacie ajkiego ksiedza..czekam na namiary..pozdrawiam

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
poszukuje ksiedza ze znajomoscia angielskiego
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Czerwca 2006, 18:48 »
Wiesz co chyba najlepiej pogadać z proboszczem z waszej parafiii bo i tak on pewnie bedzie musiał wyrazić zgode na "obcego" ksiedza.
Zreszta najlepiej zaczac posuzkiwania w kosciele własnie po ksiezach , napewno którys cos ci poradzi .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
poszukuje ksiedza ze znajomoscia angielskiego
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Czerwca 2006, 19:01 »
Ela dobrze radzi! A poza tym skąd wiesz, że w twojej parafii nie ma takiego księdza? Może jest...

Offline monikakunicka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
poszukuje ksiedza ze znajomoscia angielskiego
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Lipca 2006, 07:29 »
Witam!!
juz znalazlam ksiedza z lublina ktory bedzie prowadzil  czesc mszy po angielsku , nie bedzie ksiedzem prowadzacym, ale to mniej wazne. kolejna rzecz to odkreslenia z listy rzeczy do zrobienia .Ufff :jupi: