Autor Wątek: Beth odlicza...  (Przeczytany 52896 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« dnia: 15 Maja 2006, 19:46 »
Właściwie od dzisiejszego dnia zostało do ślubu jeszcze (tylko) 110 dni, więc trochę ponad setkę, ale skoro mam wolny wieczór to zrobię wstępniaka, a na dniach będę sobie dodawać resztę i powoli odliczać.. Mam co prawda taki mały kalendarzyk, w którym staram się wszystko jakoś ze sobą pogodzić i ustawić w kolejności, a do tego o niczym nie zapomnieć, ale forum to jednak forum - co kilkanaście głów, to nie jedna :)
Zatem po kolei:
Znamy się z Przyszłym 7 lat, jesteśmy ze sobą od 2,5 - w stanie zaręczonym ponad rok. Ślub zmieni w naszym życiu bardzo dużo - do tej pory jeszcze ze sobą nie mieszkaliśmy (nie licząc weekendów i kilku tygodni w wakacje), ponieważ oboje studiujemy w różnych miastach (Poznań-Wrocław) i widujemy się raz w tygodniu. Po sakramentalnym "TAK" zamierzamy osiąść we Wrocławiu, trudno powiedzieć czy na stałe, ale na pewno na pierwsze 2 lata. Ja kończę studia już za miesiąc, także dla mnie to będzie zupełnie nowa droga życia pod wieloma względami - nowe miasto, nowa praca (oby się udało znaleźć!), nowe mieszkanie (na razie wynajmowane), nowi znajomi i nowy MĄŻ. Mam nadzieję, że to wszystko mnie nie przytłoczy i jakoś się odnajdę w nowym środowisku. No ale do tego czasu jest jeszcze ponad 110 dni, także myślę że jakoś dam radę.
Wyglądamy właśnie tak:



I kurczę - jesteśmy bardzo szczęśliwi :)

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maja 2006, 19:48 »
Witaj beth w odliczaniach! ja swoje tez zalozylam dzisiaj  :wink: Wiec bedziemy odliczac razem :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
Beth odlicza...
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maja 2006, 20:00 »
Witaj Beth  :D

Cytat: "Beth"
dla mnie to będzie zupełnie nowa droga życia pod wieloma względami - nowe miasto, nowa praca (oby się udało znaleźć!), nowe mieszkanie (na razie wynajmowane), nowi znajomi i nowy MĄŻ

No to faktycznie czeka Cię dużo zmian. I nie martw się, czy to Cię przytłoczy, bo bedziesz mieć przy sobie ukochaną osobę i ne pewno będze dobrze (wiem co mówię bo sama była w takiej sytuacji - poza ślubem oczywiście)
Życzę przyjemnego odliczania.

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Beth odlicza...
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maja 2006, 20:05 »
witaj w 100dniówkach!!!
co do przeprowadzki do wrocka, to się nie martw - miasto super (cudna starówka!!) no i z pracą nie powinno być źle, bo z tego co czytałam w gazetach, to tam brakuje ludzi do pracy!!??!! i władze są ściągać tych co uciekli za granicę!!

Cytat: "aniula"
Życzę przyjemnego odliczania.

ja też!!trzymaj się ciepło!!

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Beth odlicza...
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maja 2006, 20:09 »
Beth!
Witam w odliczanku i nie martw się - wszystko co nowe trochę nas przeraża ale Was czeka szczęśliwe życie we dwoje - więc nie ma powodu do zmartwień  :D
Czekam z niecierpliwością na relacje - co już macie załatwione a czego Wam jeszcze brak.

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja 2006, 20:09 »
Mamy załatwione:
1. Miejsce na wesele z noclegami dla gości - Pałac w Rogach (niedaleko Gorzowa), który jest nad jeziorem, w lesie i będzie cały do naszej dyspozyji 2 września. Poprawin nie planujemy, będzie "śniadanie" do 15.
2. Zaklepany termin w kościele w Gorzowie - ślub odbędzie się o 16, w połowie czerwca mamy zamiar donieść papiery, ponieważ ja się muszę jeszcze obierznikować (10 czerwca).
3. Zespół - 3 facetów (z saksofonem), mam nadzieję, że dobrze się sprawią. Mają grać do 5 rano.
4. Fotografa i kamerzystę w jednym :)
5. Dekoratorkę - florystkę też w jednym :) Prowadzi trzy swoje kwiaciarnie w Gorzowie i załatwi za nas dekorację sali, samochodu, bukiety i być może dekorację kościoła (wszystko zależy czy pozwoli nam na to bardzo aktywna siostra zakonna, która sama lubi udekorować kościół)
6. Samochód - po zastanowieniach nad limuzyną zdecydowaliśmy się jednak na auto mojego Ojca - mercedesa E klasy w kolorze srebrnym. Tata chce sam prowadzić :)
7. Suknię - pożyczam, przymiarka w salonie na początku sierpnia.
8. Dodatki do kiecki - pończochy (samonośne kabaretki ecru o małych oczkach), figi typu tanga (koronkowe i baaardzo kuszące), biżuteria (kolczyki i łańcuszek z perłami w kolorze ecru), welon (krótki i bardzo skromny).
9. Zaproszenia - rozdane (I partia), drugą partię dla gości rezerwowych zamierzamy rozdać w czerwcu. Na potwierdzenia czekamy do końca lipca.
10. Podróż poślubną - 10-17 września, Rodos.
11. Katechezę dla narzeczonych.
12. Wstępną fryzurę (kolor włosów, cięcie) wypróbowane. Odświeżenie koloru i próbne upięcie tydzień przed ślubem. Fryzjerka umówiona też na czesanie w dniu ślubu o 13.
Mamy też: księgę gości i tablice rejestracyjne do auta oraz ja mam zakupioną sukienkę (czekoladowa, długa) na dzień następny czyli na to śniadanie.

Tego nie mamy:
1. Obrączek - mamy problem z wyborem.
2. Garniaka dla Przyszłego z akcesoriami, ale mamy wyobrażenie jak ma być.
3. Butów dla mnie (ale też już wybrane) i podwiązki.
4. Poradni przedmałżeńskiej.
5. Załatwionych busów dla gości (jeszcze sie zastanawiamy czy na pewno będą potrzebne).
6. Wybranego menu, tortu, napojów, alkoholi, ciast etc.
7. Podziękowań dla gości i kart menu (będę uprawiać rękodzieło)
8. zaufanej makijażystki (i manikiurzystki).
9. Wybranej piosenki na pierwszy taniec.
10. Zrobionego kursu tańca (a potrzebny!)
11. Zorganizowanego prezentu dla Rodziców (ale pomysł jest)

I pewnie jeszcze miliona małych pierdółek, które mi będą stopniowo przychodzić do głowy. Ale dobrze, że to wszystko tak zapisałam, to się nie pogubię :) Jeśli chodzi o przygotowania to na razie są zawieszone do połowy czerwca, ponieważ wtedy się bronię i w tej chwili muszę skupić się na zdaniu ostatnich egzaminów i nauce. Ale podglądam sobie forum i wyłapuję co lepsze pomysły :)
Wszystkie zdjęcia tego co mamy wkleję w ciągu następnych dni.
Ale generalnie oficjalnie zaczynam odliczać i podejrzewam, że zleci to błyskawicznie (jak ostatnie sześć miesięcy).

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Beth odlicza...
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maja 2006, 20:11 »
Cytat: "Beth"
Pałac w Rogach (niedaleko Gorzowa), który jest nad jeziorem, w lesie i będzie cały do naszej dyspozyji 2 września. Poprawin nie planujemy, będzie "śniadanie" do 15.

ooooo super - moi rodzice spędzili tam kilka sylwestrów - do tej wspomijają je wspaniale

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Maja 2006, 20:13 »
Ja pisałam co mamy, a czego nie, a tutaj już tyle wpisów :) Bardzo Wam dziękuję za powitanie i słowa otuchy - to naprawdę fajne, że można mieć takie wsparcie :) Jak Ci nasi Rodzice dali sobie radę kilkadziesiąt lat temu bez takiego forum i takich Forumek? :)

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maja 2006, 20:19 »
Aha - i mamy jeszcze załatwiony pokaz fajerwerków oragnizowanych przez profesjonalną firmę. Na pomysł wpadli moi Rodzice - uznali, że skoro na limuzynie zaoszczędziliśmy, to należy się coś w zamian :) Także pokaz będzie o północy (mam jeszcze problem z ustawieniem wszystkich atrakcji "północowych" - w sensie tort, oczepiny, fajerwerki, balon-bomba, tort i podziękowania dla rodziców - ale to później) - 4-minutowy z muzyką etc. Bardzo fajne jest też to, że to oni się troszczą o załatwienie pozwolenia na wybuchy, więc to nas już nie obchodzi.

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Beth odlicza...
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maja 2006, 21:56 »
Beth,  witaj w 100tkach! Ja swoją mam od kilku dni i powiem Ci, że to bardzo miłe uczucie jak co jakiś czas zerkasz na swój wątek a tam pare miłych wpisów się pojawiło od czasu Twojej ostatniej obecności :D Oby tak do dnia ślubu!! Wklejaj duuuużo fotek- wiesz, że to uwielbiamy  :mrgreen:

Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Beth odlicza...
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maja 2006, 23:20 »
Witaj w seteczkach Beth!
Czeka cię wiele zmian za te sto kilka dni, oby sie wszystko udało...

Zobaczysz jak to szybko zleci, ja nie wiem kiedy mi minelo ponad 50 z mojej stowki...

wklejaj foty, foty ,foty...
szczególnie sukni bo coś zniknęły mi zdjęcia z działu moda

 :D
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Beth odlicza...
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maja 2006, 23:26 »
Beth witaj w setkach! :)  Oj, namnożyło nam się ich ostatnio, ale trudno się dziwić, bo sezon slubny rozpoczęty. :D



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Beth odlicza...
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Maja 2006, 23:57 »
Beth witaj w setkach :D

Ślub mamy tego samego dnia - ja jeszcze ze swoją setką poczekam parę dni, ale ogólnie będziemy mogły razem odliczać :D :D :D

Mogę Cię też zapewnić, że Wrocek to super miasto i szybko się tu odnajdziesz :D


Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Maja 2006, 09:31 »
Witaj Beth w seteczkach:) no to teraz razem będziemy sobie odliczać :jupi:  tylko ja jakieś dwa tygodnie wcześniej zakończę moje odliczanie :D

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Beth odlicza...
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Maja 2006, 09:46 »
Beth, jak zobaczyłam Twoją setkę to miałam ochotę założyć moją, bo przecież ślub mamy tego samego dnia. Ale jeszcze poczekam... Ale Twojej Ci gratuluję.

Wrocław to fantastyczne miasto do życia, wcale się nie zdziwię, jeśli się w nim zakochasz i już nie będziesz chciała mieszkać w innym.
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Maja 2006, 10:33 »
Bardzo Wam dziękuję Babki za przemiłe powitanie i gratulacje - czuję się właściwie jak na ostatniej prostej z przygotowaniami :) Azzurra - ale już za tydzień do "seteczek" dołączysz, trochę nas będzie odliczało, bo faktycznie sezon ślubny w pełni. Aż trudno "obskoczyć" wszystkie wątki :)
Do ślubu zostało 109 dni! (mam nadzieję, że się nie rypnęłam o dzień lub dwa, ale to się okaże jak już będzie bliżej :) Zaczynam w każdym razie wklejać zdjęcia wszystkiego co już mamy.
Zdjęć kościoła na razie jeszcze nie mam - dość powiedzieć, że jest nowy, bardzo jasny (lubię takie kościoły, bo nie przytłaczają), na dodatki z jasnego drewna w środku, dużo okien i spory parking przed wejściem, także nie będzie problemów potem ze zdjęciami).
Po pierwsze miejsce wesela - pałac, wygląda tak (przód i tył):

Może kolor robi posępne wrażenie, ale w rzeczywistości jest jaśniejszy. Z tarasu z tyłu jest widok na jeziorko i dość sporą polanę, na której docelowo ma być pokaz fajerwerków:

W środku wygląda to następująco. Są trzy sale. Jadalna:


Obok (widać drzwi otwarte z jadalnej na nią właśnie) jest mniejsza, w której będzie stół z chłopskim jadłem i "słodki stół". A w przeciwnym narożniku są drzwi do sali tanecznej ze schodami i kominkiem. Schody prowadzą na piętro, na którym ulokowane będą pokoje dla gości:

Tam gdzie stoi ten kwiat będzie stała orkiestra.
Na dole dodatkowo jest jeszcze oczywiście kibelek, kuchnia i biblioteka z której wychodzi się na taras, z którego widać jezioro :) Pokoje są praktycznie wszystkie z łazienkami, wyglądają mniej więcej tak:

Apartament małżeński też jest (ale nie mam zdjęcia) - właściwie są dwa - w jednym jest duża wanna z jaccuzzi, a w drugim łoże z baldachimem. Wybierzemy raczej ten pierwszy (który także ma ładne, drewniane łoże, ale już bez baldachimu).
Jak się podoba? :)

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Maja 2006, 10:48 »
Teraz kiecka :) Otóż wiele z Was wie, że moje poszukiwania skupiały się wokół sukienek skromniejszych i innego rodzaju, ale wygrała taka, która pozwala najładniej zatuszować moje sadełko (bo do szczuplutkich kobiet nie należę) i która jest zupełnie inna od tej wyobrażonej. Trochę zostałam przekabacona przez rodzinę, trochę sama stwierdziłam, że raz się żyje i można wyglądać w tym dniu jak księżniczka. W każdym razie szczegółowe perypetie dotyczące sukni i poprzedniej faworytki są opisane w "modzie". Sukienka moja ostatecznie będzie taka (w wersji na modelce i manekinie):



I w wersji na mnie:

Welon też raczej taki jak na zdjęciu, bo zdaję sobie sprawę, że sukienka jest mocno strojna i nie mogę przesadzić z dekracjami do niej. Także welon krótki, biżuterii prawie wcale (kolczyki z perłą i delikatny łańcuszek z jedną perełką w odcieniu sukienki - już kupione!), żadnych rękawiczek. Trudno mi jeszcze powiedzieć jak będzie wyglądała kwestia szala na ramiona, wydaje mi się, że chociaż w kościele powinnam go mieć (żeby chociażby zakryć tatuaż przed księdzem), ale to jest jeszcze sprawa do obdyskutowania. Buty wybrałam takie jak na zdjęciu poniżej (obcas 2cm, ponieważ mam 175 cm wzrostu i nie chcę być wyższa od wszystkich na weselu), są bardzo wygodne, bo mierzyłam je już w sklepie. Zamówię je przez internet, bo jest taniej niż w salonie:


Nie wiem jeszcze tylko czy zamówić wersję z kwiatkiem czy bez - a to jest generalnie eko-skóra.

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Maja 2006, 10:55 »
Teraz oczywiście pojawia się problem z włosami i z bukietem.
Jeśli chodzi o włosy to na pewno odpada ich całkowite upięcie. Niedobrze wyglądam, źle się czuję i mnie to postarza. Miałam już kilka tygodni temu robiony balejaż dwufazowy, który wygląda tak:

Na próbne upięcie i zrobienie odrostów idę tydzień przed ślubem, także zobaczymy co mi tam panie wymyślą, ale skłaniałabym się raczej do częściowego tylko upięcia. Moje typy to jak na razie coś w tym stylu:

Oczywiście na pewno nie to samo, bo mam troszkę krótsze włosy, ale chodziło by o zebranie ich z przodu i spięcie z tyłu. Co o tym myślicie?
A co do bukietu, to totalnie nie wiem - myślałam wcześniej o słonecznikach, ale prawdopodobnie nie będą pasować do sukni. Teraz w grę wchodziłby albo bukiet z ciemnych kwiatów (np. pomarańczowych) albo z zupełnie białych. Myślałam też po prostu o jednej długiej róży. Spotkanie z florystką mam za 2-3 tygodnie, wtedy się poradzę i zobaczymy co ona wymyśli.

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Maja 2006, 11:03 »
No i prawie na koniec na dzisiaj - nasze zaproszenia i zawiadomienia, które wyglądają tak:

A także auto, którym wybierzmy sie do ślubu i tablice rejestracyjne, które już leżą sobie w domu i czekają na 2 września:

Co do dekoracji auta to byłabym raczej minimalistką, oto dekoracje które do mnie jakoś przemawiają bardziej:

Oczywiście dekoracja auta też należy do naszej florystko-dekoratorki, ale chcciałabym mieć mniej więcej ogląd co powinno się na aucie znaleźć i jak to wygląda, bo właściwie wszystko powyższe dekoracje są na mercedesach w kolorze takim jak nasz.
Uf:) Napisałam się dzisiaj i nawklejałam - jeśli nasunęły Wam się jakieś pomysły po oglądnięciu zdjęć, to koniecznie piszcie - chciałabym zadbać o szczegóły w tym dniu, więc każda rada jest na wagę złota :)

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Beth odlicza...
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Maja 2006, 11:13 »
piękna suknia - bardzo strojna ale super - pięknie podkreśla twoją talię
butki też ekstra - napewno będa wygodne (mogłabyś przesłać na priv namiary na ten sklep inetrenetowy?)
fryzurka fajna - bardziej podoba mi się upięcie dziewczymy w tych ciemniejszch włosach.
dekoracje nie podobają mi się - jakoś za dużo tego wszystkiego....choć ostatnia jest w miarę ok

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Maja 2006, 18:48 »
108 dni!
Dzisiaj całkiem nieumyślnie (nie mieliśmy zamiaru oglądać obrączek) weszliśmy do Kruka i natrafiliśmy na te obrączki:

Przymierzyliśmy jeszcze oczywiście kilka innych (ostatnio podobały nam się zupełnie zwyczajne żółte krążki) i oboje stwierdziliśmy, że te wyglądają bardzo ładnie na palcu, są oryginalne, nie będzie z nimi problemu (nie są piaskowane, to jest żółte i białe złoto, ale to białe jest zmatowione i ponoć jest to trwałe) i jakoś tak przypadły nam do gustu. Cena jest trochę powalająca - 749zł za jedną bez kamieni. Tutaj na zdjęciu są cyrkonie, ale ja chciałabym mieć trzy małe brylanciki (bagatela - 100zł za każdy). Musimy to przegadać z rodzicami (oni za nie płacą), ale powoli krystalizuje nam się wizja. Nie spieszymy się z wyborem, bo wyszliśmy z założenia, że to będzie jedyny znak tego ślubu, który ma z nami zostać całe życie, więc chcemy mądrze wybrać. A co Wy myślicie? :)
Poza tym - rozmawialiśmy trochę o intercyzie, prawdopodobnie zdecydujemy się na jej podpisanie. Na razie nie mamy jeszcze pojęcia jak wyglądają formalności, ale wydaje mi się, że nie jest to taki duży problem. Jeśli ktoś ma informację na ten temat - bardzo proszę o podzielenie się :)

Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
Beth odlicza...
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Maja 2006, 19:03 »
Beth - pałacyk super, szczególnie podoba mi się to wyjscie na polanę z tyły
o sukni i zaproszeniach juz sie wypowiadałam, więc nie bede się powtarzac
Z dekoracji podoba mi się ta pierwsza, reszta jak dla mnie zbyt strojna
Obrączki - bardzo ładne ( nawet bez brylantów by mi sie podobały)

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Beth odlicza...
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Maja 2006, 19:23 »
a co to jest za suknia beth?? superowaaa

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Beth odlicza...
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Maja 2006, 19:25 »
obrączki baaaardzo mi się podobają!!bardzo!!!

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Maja 2006, 20:13 »
Gosiaczek - suknia to model Farage Galaxy, była podobno najpiękniejszą suknią ślubną 2005 roku wybraną na targach mody ślubnej w Warszawie. Ciężko jest w ogóle znaleźć zdjęcia modelek w tej sukni, nie ma jej nawet w katalogach z modą ślubną, także aż dziw, że na nią trafiłam :) Ale wydaje mi się, że dobrze wyglądałabym w każdej kiecce ślubnej, która ma gorset w szpic. Po prostu wyszczuplają - nie da się tego ukryć :) Teraz jeszcze z 7-10 kg w dół i będzie idealnie :)
Obrączki faktycznie są dość ciekawe, ale jeszcze zobaczymy co z tego wyniknie. Cena jest wysoka, a ja cały czas myślę jeszcze o takich najzwyklejszych na świecie..

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Beth odlicza...
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Maja 2006, 22:53 »
Beth obrączki śliczne, bardzo mi się podobają! :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Beth odlicza...
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Maja 2006, 10:59 »
Beth-gratuluję seteczki i już coś dodaję od siebie
 :arrow: jeśli chodzi o atrakcje północowe to balon dałabym na pierwszy taniec, oczepiny to wiadomo - wtedy torcik i na koniec fajerwerki
 :arrow: teraz rozumiem wybór sukni (dla mnie była zbyt strojna i chociaż nadal jest, to...) Ty masz bal w pałacu więc stroje balowe obowiązują a to zupełnie zmienia moje poglądy
 :arrow: minimalizm w wystroju autka mówisz, no cóż - do mnie najbardziej przemawia 1 i ostatnia propozycja, a skoro wszystko powinno współgrać to obstawiam wersję ostatnią -ten piękny biały bukiet na masce
 :arrow: przy obraczkach jeszcze bym się zastanowiła i nie chodzi tu o cenę tylko te kamienie, chcesz miec brylanciki, a jak one są umocowane-bo ja raczej bym przy cyrkoniach została, obrączkę nosisz na co dzień, praktycznie jej nie zdejmujesz a kamienie w tym modelu są (jak dla mnie) dość delikatnie zamocowane i o brylanty bym się bała...


Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Maja 2006, 11:07 »
Beth, a mnie Twojasuknia bardzo się podoba, ale w Szczecinie mierzyłam w colorze ecru, bo białej nie mieli, poza tym nie wypożyczają jej, tylko musisz od razu kupić, więc nie bardzo chciałam, bo założenie miałam takie, aby suknię wypożyczać.
Jeśli chodzi o pałac, tomi się bardzo podoba, romantyczne stare mury, ma swój urok i klimat. Ogólnie podobają mi się rzeczy które przygotowujesz na swoje wesele. Wiesz co do włosów, to namawiam Cię na próbę uczesania się w koka, albo jakiegoś upięcia z wypuszczeniem loków na plecy, ale nie takie jak pokazałaś na fotkach, bo te modelki jakoś nie to pokazują o co mi chodzi. Zaraz coś Ci wkleję tylko muszę nieco poszukać.

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Beth odlicza...
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Maja 2006, 11:15 »
Beth, pałac robi niezłe wrażeie :D Na pewno w tej kiecuni i z przystojnym mężem u boku będziesz czuła się jak księżniczka  :mrgreen:
Co do dekoracji autka- tez ostatnia wersja mi się najbardziej podoba. Obraczki super, ale mam wątpliwości co do trwałości matu... no i wydaje mi się, że jeden kamyczek wystarczyłby w zupełnosci- w przeciwnym razie obrączka może wyglądać jak zwykły pierścionek, a my wszystkie przecież chcemy żeby z odległości kilometra było widać ten krązek na paluszku, prawda ??  :mrgreen:  :wink:
Aaaa i zaproszonka- są śliczne :D

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Beth odlicza...
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Maja 2006, 11:16 »
Chodzi mi o coś takiego:



lub coś takiego: