e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: dekoracje kościołów...sal...aut...  (Przeczytany 7460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wm

jeśli ktoś ma jakiekolwiek namiary na dekoratorów, lub może sam z nich korzystał to proszę o wszelkie informacje. . . :id_juz:

Offline Agutka Kobieta

Z tymi dekoratorami w naszym regionie to jest ciezko.  :?  Ale wysle Ci na priva namiary na takich, ktorych znalazlam w necie i ich dekoracje sa nawet calkiem , calkiem. Nie wiem tylko jak to cenowo wyglada.

Offline wm

właśnie....ale dzięki za maila. Doszedł pomyślnie. Juz wysłałam maila do nich, teraz czekam na odp.

buźka

Offline Agutka Kobieta

to jak Ci odpiszea to skrobnij do mnie jak to cenowo wyglada-oki? :D

Offline deesse

czy i ja mogłabym się wówczas podłaczyć do informacji cenowych?

Offline Agutka Kobieta

Deesse- jesli chcesz to wysle Ci na priva adres strony do tej firmy, ktora znalazlam

Offline deesse

bardzo chetnie Agutko! dziekuje Ci z gory slicznie   :Daje_kwiatka:

Offline wm

dziewcyny, ten Eden-art to czyste zdzierstwo...1500-2000 krzykneli za sama salę!
piszę teraz z takimi balonowymi dekoracjami, w sumie ładniej to wygląda....czekam na rezultaty cenowe...

Offline Agutka Kobieta

dekoracje kościołów...sal...aut...
13 Czerwca 2006, 14:42
Cytat: "wm"
ten Eden-art to czyste zdzierstwo...1500-2000 krzykneli za sama salę

nam krzykneli 1200 :roll:  :roll:  :roll: i to jeszcze nie za to co bym chciala. A wiec szukam dalej..
Cytat: "wm"
piszę teraz z takimi balonowymi dekoracjami

i jak tam dogadalisie sie?napisz co i jak :D

13 Stycznia 2007, 22:48
Ciekawe dekoracje robi Kwiaciarnia Magia Kwiatów na ul.Warmińskiej koło Dąbrowszczaków. Całkiem przystępne ceny.Polecam. My też wybieramy tę kwiaciarnię :hahahaha:

Offline ja_dm

Justa a jak się cenią? bo też wlasnie szukam kogos do dekoracji

Wiązanki ślubne są w cenie 100 zł(tak mi się wydaje). My będziemy też dekorować kościół i to jest w granicach 400 zł W to wchodzą stojaki ze sztucznymi kwiatami, rozłożony dywan i wzdłuż dywanu świeczki.Proponuję wejść na ich stronę www.magiakwiatów.pl tam znajdziesz więcej informacji albo również kontakt telefoniczny. Jednak to wiem na pewno mają bardzo szeroki wybór i każdego klienta traktują indywidualnie. Teraz 11 lutego były targi ślubne w Hali Urania i również Magia Kwiatów prezentowała swoje oferty. Przyznam, że były ''magiczne''. :brawo_2:

11 Kwietnia 2007, 21:15
my mamy u nich komplet: czyli kościół, samochód, wiązanki dla rodziców (3), wiązanka dla mnie i świadkowej, kwiaty do klapy dla młodego i świadka - koszt 1000-1200 zł (za całość) cena zależy od kwiatów czy żywe czy sztuczne, myślę że to nie drogo a naprawdę pięknie robią z tego co widziałam w katalogach

Offline beyonce Kobieta

12 Kwietnia 2007, 23:22
hej ja się zastanawiam nad kwiaciarnią Samsell.Czy ktoś może mi pomóc.Z góry dziękuje

hej, hej,
ja goraco polecam kwiaciarnie " Kolory wyobrazni" przy ul. Mikolaja Reja 1 ( mozna spokojnie zaparkowac samochod, poniewaz zaraz przy kwiaciarni jest zatoczka. Polecam szczegolnie Pania Agate, ktora w sposb profesjonalny doradzila mi kiwaty do wiazanki, ale wczesniej chciala wiedziec jaka bede miala suknie oraz fruzure. Zrobila nam jednoczesnie wiazanke dla mojej swiadkowej, butonierki dla mojego meza i swiadka oraz kwiaty dla rodzicow. Dzieki niej, mielismy rowniez piekna dekoracje sali i samochodu. Kobieta potrafi sluchac i doradzac. Ja z jej uslugi bylam zadowolona w 100%, a i naszym gosciom sie podobalo.

Pozdrawiam serdecznie i polecam, Sylwia.

Offline ASIA39 Kobieta

jeśli można spytać jakie maja cenki?

W zasadzie, to wszystko zalezy od tego jaka kwote chcecie na to przeznaczyc i na jakie kwiaty sie zdecydujecia. My przeznaczylismy na wszystko 1500 zl i zmiescilismy sie w tej kwocie.

Offline beyonce Kobieta

ja wybralam kwiaciarnie Samsell.Zaplacimy ok 1000 za cala oprawe, czyli:wystrój koscila,dekoracja samochodu,2 wiazanki, butonierki i kwiaty dla rodziców

a gdzie twoje zdjecia z weselich. no i jestem ciekawa jak sprawiła się wybrana kwiaciarnia?

a gdzie robiliście wesele??

Offline beyonce Kobieta

na zdjęcia musimy troche poczekac.za jakies 2 tygodnie powinnismy je dostac od fotografa.postaram sie od rodzinki cos pozgrywac.
ale bylo po prostu przepieknie!!! :o

Offline beyonce Kobieta

Offline beyonce Kobieta

takie mialam kwiatuszki!!! :D

ślicznie wyglądałaś!!!!  proszę o więcej zdjęć. ::)

a gdzie mieści się ta kwiaciarnia???

Offline beyonce Kobieta

na Wilczyńskiego,na przeciwko Biedronki

ślicznie dziekuję. muszę się tam dzisiaj wybrać.