e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ślub Cywilny  (Przeczytany 3352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karola2314

• nowicjusz
Ślub Cywilny
14 maja 2006, 17:45
Rozpoczynam ten temat ponieważ niewiele mówi sie o ślubach cywilnych :(
Wychodzę za mąż w czerwcu,czyli niewiele jeszcze zostało :) i bierzemy tylko cywilny ślub,chciałabym dowiedziec sie czy sa na forym osoby które też jak ja tylko cywilny ślub biorą???

Offline Agutka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 26.08.2006
Ślub Cywilny
14 maja 2006, 18:45
Sa :D Ja akurat jestem juz po cywilnym  a koscielny przede mna, ale np. Marta xyz, brala tylko slub cywilny, jest tez kilka innych forumek, ktore biora tez tylko slub cywilny, wiec na pewno wkrotce sie odezwa :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline karola2314

• nowicjusz
Ślub Cywilny
15 maja 2006, 08:49
My też za jakiś czas kościelny chcemy wziąść,ale to już pożądne weselicho trzeba byloby zrobić :D.Narazie tylko małe przyjęcie w domu robimy :)

Offline argissa

• użytkownik
Ślub Cywilny
15 maja 2006, 10:35
Ja biore we wrzesniu slub cywilny i tylko cywilny ;-) zastanawiam sie co mam juz szykowac procz dokumentów

Offline karola2314

• nowicjusz
Ślub Cywilny
15 maja 2006, 12:51
my dopiero 2 miesiace wczesniej kupilismy obraczki,pare dni temu garnitur i garsonkę a teraz to tylko wielkie przygotowania :D
argissa masz jeszcze troszkę czasu :wink:

Offline magdazar

• nowicjusz
Ślub Cywilny
21 czerwca 2006, 21:03
Ja też biore tylko cywilny, w przyszłą sobotę. :roll:

A mam pytanie, co robiliście czy zamierzacie robić po ślubie, tzn macie wesele czy obiad czy imprezkę?

Offline Aneczka 7 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 08.06.2007
Ślub Cywilny
2 marca 2007, 23:45
Witam!
My też bierzemy ślub cywilny (mój partner jest po rozwodzie). Zastanasiwiam się nad suknią. Czy dużym nietaktem będzie ecru czy jasna.. Ale taka mi się marzy - weselna :)
No i nie wiem co z oczepinami. Przecież welonu i tak nie będzie. No i co przed ślubem?
Skoro jesteśmy przeklęci przez kościół to śmiesznie będzie z błogosławieństwem rodziców..
pomóżcie!!!

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ślub Cywilny
2 marca 2007, 23:48
Aneczka 7, poczytaj relację martaxyz11 - ona brała ślub cywilny

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Ślub Cywilny
3 marca 2007, 00:17
i kaśka także jest po cywilnym..

poczytaj ich relacje..

Offline marciawisnia

• nowicjusz
Ślub Cywilny
5 maja 2007, 13:25
My tez bierzemy Slub Cywilny.Z wyboru,a nie z musu.Ja ide w bialej sukience,potem jest normalne wesele.To nie jest zarwzerwowane tylko dla tych co biora koscielny.Slub,to Slub.
.

Offline ania24polska Kobieta

• uzależniony
    • Ania i Michal
  • data ślubu: beż ślubu najlepiej :)
Odp: Ślub Cywilny
6 marca 2008, 16:50
ie marciawisnia ja tez bire ślub cywilny bo jestem p rozwodzie welonu nie bede miala bo to nawet nie wypada juz na drugi slub ale bede miala piekna suknie slubna wesele na 60 osob a pochwale sie wam jeszcze ze slub bede miala w ogrodzie botanicznym w Myslecinku w Bydgoszczy na swiezym powietrzu :) super sie ciesze ze tak mi sie udalo wszystko zalatwic .... :) pozdrowionka