e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wszystkich forumowiczów wita Gosia!  (Przeczytany 2421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kłapi

• nowicjusz
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
wkońcu znalazłam miejsce, gdzie mogę znaleźć odpowiedzi na te jakże strategiczne pytania dotyczące wesela, jak np. co zrobić z prezencikami dla gości :jupi: (i w sumie tak do was trafiłam - przez wyszukiwarkę).
Mam na imię Gosia i wraz z moim misiem ślub planujemy na przyszły rok, tj. 2007, w sierpniu - zaraz po naszych obronach (albo tuz przed nimi - jak coś się nie uda :wink: ).
Ja narazie obstawiam 11 i 18, ale to się jeszcze zobaczy. Salę chcemy rezerwować gdzieś w lipcu-sierpniu więc mamy jeszcze trochę czasu na zastanowienie.
Strasznie mi się podoba to wasze forum, a jako że praktycznie organizuję całą imprę sama - mój misiek nie ma za bardzo czasu, poza tym się do tego nie nadaje, a ja to uwielbiam :lol: - to wszystkie informacje z pierwszej ręki są na wagę złota.
Szkoda tylko, że przewaga Szczecina - bo szukam lokalu i by się przydał jakiś tubylec z Torunia;) Ale oczywiście Szczecin i okolice gorąco pozdrawiam, bo tam się urodziłam. Heja

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
witaj na forum

copawda w doborze lokalu nie bardzo pomożemy (chociaż kto wie.. studiowałam w bydgoszczy i coś tam wiem o lokalach bydgoskich :) ) za to kwestie organizacyjne rozwiązujemy w kilkasekund .. co 2 kilkaset głów to nie jedna  ;)

tak jak ty  ja również sama organizowałam naszewesele rok więc wiem ile to kosztuje czasu.. forum naprawdę pomaga w załatwianiu wielu spraw..  :mrgreen:

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
kłapi, witaj... :hello:   W kwestii doradzania-forum, jak już wspomniała monia jest w stanie bardzo pomóc.. :D
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Witaj na forum  :D
Myślę, że znajdą się osoby, które będą umiały Tobie pomóc - głowa do góry!  :wink:
Cieszę się, że nas znalazłaś i dobrze się tu czujesz.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Witaj na forum!!!będzie ci tu napewno dobrze!!!pozdrawiam Toruń - mam tam babcie i parę super przyjciół!!!

Offline Agutka

• maniak
Ja tez witam bardzo serdecznie i garaco :D a Torun-hmmm kiedys marzylo mi sie tam studiowac :mrgreen:

Offline donia

• entuzjasta
Witaj na forum klapi!

Znajdziesz tu napewno mnóstwo informacji...

A masz już pomysł na suknię? Bukiet? itp?
wklejaj foty i pisz

czekamy

:D

Offline Doris84

• nowicjusz
kłapi, witaj  :D

Offline kłapi

• nowicjusz
Co do tego, jak ma wyglądać ten mój wielki dzień, to już mniej więcej prawie do wszystkiego mam jakieś koncepcje. Suknie podobają mi się z kolekcji Demetrios, ale chyba na taką ekstrawagancję nie będę sobie mogła pozwolić :cry: - na pewno znajdę coś fajnego, tak czy inaczej. Bukiet - z cantedeski... Obrączki - chyba tytan z białym złotem i brylancikiem - zebra od Hadrysia - albo coś bardziej tradycyjnego... Zaproszenia prawdopodobnie zrobię sama, bo jak już są takie które mi się podobają to sa drogie a ja lubię rękodzieło... i tak dalaj i tak dalej....
Melduję posłusznie, że na bieżąco będę raportować :lol:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Cytat: "kłapi"
Melduję posłusznie, że na bieżąco będę raportować

trzymam za słóowoidopilnuję ;)

jeszcze troszkę i zobaczymy twój temat " 100 dni do..."

Offline monika_mb Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 29 lipiec 2006
Witaj Gosiu, baw się tu dobrze! czytaj, czytaj - a potem pisz i pisz :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Cytat: "kłapi"
Suknie podobają mi się z kolekcji Demetrios, ale chyba na taką ekstrawagancję nie będę sobie mogła pozwolić

to może jakaś krawcowa ci coś podobnego uszyje ???

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
Witaj kłapi :) życzę Ci owocnych poszukiwań odpowiedzi na wszystkie twoje pytania:)
w twoim profilu masz date 2006 :) ;)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Witam Cię Małgorzato :hello: co prawda czasu jeszcze sporo ale sama się przekonasz, jak szybciutko zleci

Offline Jenny

• użytkownik
kłapi,witaj na forum :mrgreen:

Offline agnieśka Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 19.08.2006
Ja też sama szykuję nasze wesele i muszę ci powiedzieć że to daje mnóstwo satysfakcji, mogę ci też powiedzieć że nasze forum bardzo ci pomoże tak jak pomogło mi w bardzo wielu sprawach, trzymaj się :)