e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: podróż pośłubna-tylko z jakim biurem podróży?  (Przeczytany 5212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline paulina*

• użytkownik
witam wszystkich bardzo serdecznie-zarówno tych,ktorzy juz sa po slubie i byli na jakiejs fajnej wycieczce jak i tych ktorzy sa tóz przed i tak jak my planuja jakis wyjazd.moze wy wiecie ktore biuro podrozy ma jakies promocyjne wyjazdy dla nowozencow? biur jest wiele ale nie wszystkie  sa godne polecenia.[/b]

Offline Olaa Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
paulina*, dobre pytanie....Z jakim biurem i gdzie najlepiej wybrać się na miodowy??
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline azzurra

• maniak
Myślę, że nie można mieć 100% pewności, że wszystko będzie bez przykrych niespodzianek. Można ich prawdopodobieństwo zminimalizować wybierając duże i znane biuro. Może takie z jakiego usług już korzystaliście, albo w miejsce, które znają Wasi znajomi.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ja byłam w zeszłym roku z PodróżamiXXw Egipcie - tydzień za 658 (przelot, zakwaterowanie, śniadania i obiadokolacje w cenie). wszystko było super - to co opisali to było - żadnej niespodzianki.
no wiesz ale nie dam gwarancji, że tak jest zawsze...

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Nie jestem pewna czy można takie info przekazywać na forum... więc wysyłam na priva informacje o sprawdzonych biurach przeze mnie :D

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja kuż pisałam, że my skorzystaliśmy z biura, które wysyła pary z Randki w ciemno  :wink:

Offline Olaa Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Maja, dziubasek,  ja też prosiłabym :D
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline dordi

• nowicjusz
Ja tez bardzo lkadnie proszę o namiary na godne polecenia biuro podróży- a zwłaszcza teraz gdy być może odwolamy wesele, więc wycieczka powinna być naprawdę super!!!

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007 Gliwice
Jesli mozna je tez bardzo poprosze namiary chcemy jechac na 2 tygodnie ale niegy nie wiedomo gdzie sie trafi wiec pomoc bedzie bardzo mile widziana :)

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Ja równiez dołączam sie do prośby o linka  :oops:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
maja.. a była to triada??

własnie liliann się z nimi sądzi..

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Nieee, to nie Triada - ja nie mam powodów do niezadowolenia. Moi byli wręcz wzorowi. Wszystko było ok. Już wysłałam priv-y bo nie chciałam wpisywać nazwy biura publicznie - to już by była reklama :P

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007 Gliwice
Dziekuje Ci slicznie Maju :)

Offline megan Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
powiem tak w zwiazku z faktem, iz ceny bywaja rozne rekomenduje sprawdzenie np przez airberlin cen lotow i poszukanie hotelu lub apartamentu na wlasna reke
my tak robimy kupujemy wylot i pobyt osobno troche ze wzgledu na to ze wesele mamy w Polsce mieszkamy w Irlandii a "naszym lotniskiem" we wszystkie strony  jest Berlin Schonefeld a troche ze wzgledu na ceny biur podrozy ...

Offline AgataM

• nowicjusz
dziewczyny jeżeli znacie jakieś biuro podróży w miarę sprawdzone dajcie znać, najlepiej na priva my też szukamy fajnej podróży po ślubnej :brawo_2:

Offline inesk Kobieta

• zapaleniec
Jesli juz wybierzecie podroz marzen, to pamietajcie o jednym - uwaga co podpisujecie i co macie zagwarantowane w cenie, aby nie bylo przykrych niespodzianek. Male literki na dole strony to tez czesc umowy!!

Zapoznajcie sie z warunkami umowy!!!! Jesli macie jakiekolwiek pytania, piszcie. Jako pracownik biura podrozy postaram sie wam pomoc!

Zycze samych udanych podrozy poslubnych  :skacza:

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odświeżam wątek :)

Prosiłabym o namiary na priv sprawdzonych biur podróży. Bo uczepiłam się dwóch znanych w Polsce  biur podróży i śledzę ich oferty, ale może ktoś poleci mi zupełnie inne biura godne uwagi?

Z góry dziękuję za info.

I od razu napiszę, że wybieramy się w wrześniu do Tunezji.