Autor Wątek: ślubna relacja ;)  (Przeczytany 3021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline duddis
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
ślubna relacja ;)
« dnia: 12 Maja 2006, 11:01 »
wreszcie znalazłam ze dwie fotki, które moge tutaj wkleić, więc przy okazji opisze też mniej więcej co się działo

jeszcze w piątek była oczywiście piękna pogoda, byłam sobie zrobic pazurki i jak wracałam to myślałam że się ugotuję. a w sobote rano...masakra!!! zimno i ten deszcz - straszne rzeczy. mimo wszystko zdecydowaliśmy że ze zdjęć nie rezygnujemy, bo drugi raz robić te wszystkie przygotowania to nam się nie będzie chciało  

przed 10, przyszła znajoma, która czesała mnie i świadkową (zresztą moja mamę też), chwile po niej świadkowa ze świadkiem. Mój pojechał do rodziców - tam się szykował, a pozatym jeszcze musieli zawieść na sale strasznie dużo rzeczy. ja zostałam uczesana i pojechałam na makijaż, oczywiście miałam troche spóźnienia z tym wszystkim i dobrze, ze liczyłam charmonogram ze sporym zapasem czasu  tak czy inaczej do domu wróciłam koło 13, szybkie ubieranie, bo za pół godziny mieli po nas przyjechać faceci i mieliśmy jechać na zdjęcia. Na szczęście przestało padać!!!! wepchneilśmy się ze świadkami do samochodu i w drogę, do parku chorzowskiego. fotografki juz były. mnie nawet nie było jakoś strasznie zimno, pobiegaliśmy po tym parku, fotek napstrykaliśmy, ogólnie wydaje mi się ze całkiem fajne powinny wyjść ale to sie dopiero okaze  potem jeszcze pojechaliśmy pod jakiś hipermarket i pstrykneliśmy kilka fotek z koszykiem i jeszcze do S-ca, koło fontanny. ale tam juz mi strasznie zimno zaczeło być, bo sie w samochodzie ogrzałam i w sumie szybko to skończyliśmy. a z tego parku to nas nie chciali wypuścić, a żeby było śmieszniej to Mój oczywiście żadnych butelek ze soba nie zabrał (bo jak ja mu nie przypomnę to trudno żeby pamiętał) i świadek musiał na szybkiego jechać do sklepu i cos kupować  :P  

bo tych fotkach zostało nam jeszcze ponad pół godziny do tego zeby jechać pod kościół, więc wbiliśmy się do moich rodziców na herbatkę  :lol: )

i w sumie dobrze, ze mieliśmy ta chwilę, bo świadkowej zorganizowaliśmy żakiecik, i okazało się, że zapomnieliśmy o prezentach dla rodziców, więc Mój szybko po nie pojechał

pod kościołem było juz troche ludzi, ja martwiłam się jedynie tym, że nie mam pojęcia kiedy klękać i w ogóle co robić. Na szczęście ksiądz był super. wyszedł po nas to tego przedsionka, rodzinke wysłał do ławek, wszystko nam wytłumaczył i ruszyliśmy do ołtarza. Wszystko poszło gładko, nikt sie nie pomylił, tylko nie mogłam się patrzeć na mojego TŻ'ta bo mi sie śmiać chciało  po kościele troszkę życzeń, od osób, które przyszły tylko do kościoła i pojechaliśmy na salę. tam standart. przywitanie chlebem i solą, życzenia, szampan. Potem obiad i pierwszy taniec, którego najbardziej bał się moj juz wtedy mąż , ale pomimo drobnej pomyłki w sumie całkiem nieźle nam wyszło. no i imprezka potoczyła się swoim torem  :) aha, prezety dla rodziców w formie albumów, z naszymi zdjęciami z dzieciństwa a potem już razem, bardzo się wszystkim podobały  :)

ogólnie jestem bardzo zadowolona. ceremonia i wesele wszytkim się podobała, obsługa na sali była bardzo dobra. jedzenia było full, chociaż na papierze wcale to tak bogato nie wyglądało, kelnerzy się cały czas uwijali, nie było mozliwości, żeby na stole stały jakieś puse dzbanki czy naczynia. wszystko było na bieżąco uzupełniane. moge tą salę z całego serca polecić!!!
jeżeli chodzi o ilości. wesele było na 56 osób + DJ i kamerzysta. i zostało wszystkiego.
soki pomarańczowe po 2 l - kupione 18 sztuk zostało 6,
soki jabłkowe po 2 l - kupione 16 sztuk zostało 8,
pepsi po 1 l - kupione 3 zgrzewki nie pamiętam po ile, w każdym razie jedna została,
woda mineralna po 0,5 l - kupione 2 zgrzewki gazowanej (48 sztuk) i dwie niegazowanej (48 sztuk), zostało po jednej z każdego rodzaju,
wino - dwa kartony białego i dwa różowego w sumie chyba 24 sztuki, zostało 6,
szampan - kupione 13 sztuk, zostało koło 6,
wódka - kupione chyba 90 butelek po 0,5 l, zostało koło 20, a jeszcze sporo porozdawaliśmy.

ogólnie tak jak myslałam człowiek się boi że braknie a potem przez dwa miesiące będzie to pił wszystko
 :lol:





kiecka i dodatki oczywiście czekają na chętnych ;)

Offline duddis
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maja 2006, 11:12 »
fotki ;) jak będe mieć od fotogafa też kilka wkleję ;)












kiecka i dodatki oczywiście czekają na chętnych ;)

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maja 2006, 11:18 »
piękna suknia, inna i wyjatkowa !
Super relacja !
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline tulip

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 530
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1 lipca 2006
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maja 2006, 11:18 »
Duddis, bardzo ładnie wyglądaliście, a Twoja kiecunia wygląda jakby została zrobiona ze złota :wink:
Żonka od 1 lipca 2006 :D Maminka od 20 lipca 2007 :)

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maja 2006, 11:22 »
Ja fotek na teraz nie widzę, ale nie wątpię, że wyglądaliście ślicznie:-))) W każdym razie chciałam Wam pogratulować i złożyć najserdeczniejsze życzenia; miłości przede wszystkim :)


Offline Gosiaczek80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8055
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maja 2006, 11:23 »
super, a miałaś poprawiny ? bo my będziemy mieć, więc ilosci napojów muszą nam jakieś zostać na dzień drugi.

A gdzie zdjęcia? Jak ja tęsknię za Śląskiem i parkiem chorzowskim..... tam jest tyle pięknych zakątków... o zoo to juz nie wspomną   :tak_smutne:    :tak_smutne:    :tak_smutne:    :tak_smutne:



Offline Gosiaczek80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8055
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Maja 2006, 11:27 »
nio tak, nie ma to jak długie pisanie postu  :?

bardzo ładna suknia, taka calutka złociutka .



Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maja 2006, 11:37 »
Duddis świetna suknie, taka oryginalna! :)
Duddis, a gdzie mieliście wesele?

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :!:  :!:  :!:   :bukiet:



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maja 2006, 11:40 »
Gratulacje serdeczne! piekna suknia i piekna para mloda!
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Maja 2006, 11:47 »
śliczna suknia!!istne cudo!!
Najlepsze życzenia!!!

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Maja 2006, 11:50 »
suknia naprawde wyjątkowa :)
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Maja 2006, 11:51 »
serdecznie gratuluję i życzę Wam duuzo miłości  :serce:

poza tym, wracając na ziemię - może jednaj częściej będziesz zaglądać do nas, dobre rady zawsze w cenie


Offline evee

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Maja 2006, 13:27 »
Ja też muszę napisać - po raz setny ;) - suknia piękna!!! Prosto i z klasą - bez zbędnych "udziwnień" - to co lubię :) Gratuluję i życzę duużo szczęścia :serce:

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Maja 2006, 16:11 »
Prześliczna para i suknia również piękna  :mrgreen:
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline duddis
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Maja 2006, 16:22 »
Cytat: "Marta"
Duddis świetna suknie, taka oryginalna! :)
Duddis, a gdzie mieliście wesele?

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :!:  :!:  :!:   :bukiet:


dziękuję bardzo za wszystkie życzenia ;) sukienkę jak tylko zobaczyłam wiedziałam, że to ta ;)

Marta wesele w restauracji "Belvedere" w Sosnowcu ;)





kiecka i dodatki oczywiście czekają na chętnych ;)

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
ślubna relacja ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Maja 2006, 19:03 »
Sto Lat Młodej Parze :D