e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Koperty  (Przeczytany 8148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Koperty
9 grudnia 2004, 11:49
Co zrobić z "kopertami"  :?: - chodzi oczywiście o prezenty w postaci gotówki  :lol: . Komu powierzyć pilnowanie  :?: jeśli nie bardzo chcemy obarczać odpowiedzialnością czy świadka czy Rodziców, najlepiej byłoby chyba zawieźć je do domu - tylko kto właściwie powinien to zrobić i kiedy :?:
U nas zaraz po kościółku, rodzice pojechali do domku zawieźć i ukryć nasze skarby.
Jak to było u Was albo jak planujecie?

Offline asiek

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2004
Koperty
16 grudnia 2004, 21:24
u nas było podobnie.Pojechały do domu.
Ale welon pojechał z nami do hotelu  :D

Marcus

• Gość
Koperty
17 grudnia 2004, 14:55
A ja nie-nikogo w domu....schowałem koperty....nie-tylko ich zawartość do marynarki-i nie żałuję mimo,iż nie zawsze miałem ją na sobie-pretrwała.

Offline davyjohn Mężczyzna

• entuzjasta
Koperty
18 grudnia 2004, 01:13
widzę że kolega leci na silne wrażenia  :wink:

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Koperty
17 stycznia 2005, 15:39
No cóż, my nie chcieliśmy zawozić kasy do domu, bo wszyscy wiedzieli do okoła o weselu, a w domciu nikogo nie było; więc ponieważ mieliśmy pokój w hotelu gdzie było nasze wesele, schowaliśmy "koperty" właśnie tam, w dość nietypowym miejscu (niby na wierzchu a jednak wcale nie...), a klucz mieliśmy zawsze przy sobie! Sprawdziło się i nikt się nie denerwował ;-)

Offline Agami

• forumowicz
Koperty
17 stycznia 2005, 17:16
Pokój w hotelu to w ogóle fajna sprawa. Nam by sie cos takiego przydało, na noc poslubną, bo mieszkać będziemy niestety z mamą.  :(

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
Koperty
17 stycznia 2005, 17:22
Agami - jezeli bedziecie mieli wesele w lokalu, ktory ma pokoje goscinne, to zazwyczaj pokoj dla mlodych jest wliczony w cene organizacji imprezy :)

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Koperty
17 stycznia 2005, 17:44
Droga Agami, co do pokoju to był "prezentem" od obsługi restauracji i hotelu! A co do nocy poślubnej, to ciężko tak po weselu od razu... ;-) trzeba odpocząć! Ale można np. zostawić sobie pokój na jeszcze jedną dobę i... Pozdrawiam serdecznie

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Koperty
17 czerwca 2005, 16:29
Cytat: "merkunek"
Droga Agami, co do pokoju to był "prezentem" od obsługi restauracji i hotelu! A co do nocy poślubnej, to ciężko tak po weselu od razu... ;-) trzeba odpocząć! Ale można np. zostawić sobie pokój na jeszcze jedną dobę i... Pozdrawiam serdecznie

pomysł dobry lecz kosztowny ;P
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Koperty
17 czerwca 2005, 19:21
nam nic nie zginęło... koperty były rzucone w pokoju u swiadka... nawet pokój był niezamkniety....

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Re: Koperty
17 czerwca 2005, 21:44
Cytat: "Maja"
Co zrobić z "kopertami"  :?: - chodzi oczywiście o prezenty w postaci gotówki  :lol: . Komu powierzyć pilnowanie  :?: jeśli nie bardzo chcemy obarczać odpowiedzialnością czy świadka czy Rodziców, najlepiej byłoby chyba zawieźć je do domu - tylko kto właściwie powinien to zrobić i kiedy :?:
U nas zaraz po kościółku, rodzice pojechali do domku zawieźć i ukryć nasze skarby.
Jak to było u Was albo jak planujecie?

u mnie tak samo Swiadkowa(moja siostra) pojechała z prezentami i kopertami do domu i tam je zostawiła. Większośc prezentów zobaczyłam dopiero w domu. bo te wielkie kartony nie było jak wreczyc na sali.

Offline Tajusia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.09.2005
Koperty
18 czerwca 2005, 10:37
Oj Monia to szczeście mieliście... ale lepiej nie ryzykować i zamykać pokój :)

Offline olimpx

• użytkownik
Koperty
20 czerwca 2005, 11:12
U nas koperty były wrzucone do niepozornej reklamówki i zamknięte w pokoju rodziców

Offline isiaczek Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: Long time ago ;D
Odp: Koperty
25 września 2007, 14:55
odświeżę wątek bo nurtuje mnie ten problem. My nie mamy pokoju bo tam gdzie robimy wesele nie ma hotelu. Do domu troszkę daleko żeby jechać. Sama nie wiem. może macie jakies pomysły albp napiszecie jak to było u was (szczególnie u tych co nie mieli pokoju tam gdzie wesele). Z góry dzięki

Offline gogosia1 Kobieta

• mał(a)gosia
  • użytkownik
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
26 września 2007, 10:17
Może własciciel lokalu powimnien miec kase pancerna zamykana , i oswiadczenie podpisac . Moze taki pomysł ? Chociaż to tez pewne ryzyko :(

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
26 września 2007, 17:05
Może w samochodzie je trzymac?? Chocizą sama nie wiem czy to dobry pomysł...

Offline Antalis

• Chuck Norris
26 września 2007, 17:11
Samochod to chyba kiepski pomysl zwlaszcza samochod mlodych. Moze to byc lakomy kąsek zwłaszcza ze zazwyczaj sa to dosc drogie samochody co juz jest zacheta dla złodzieja, po co mu jeszcze robic niespodzianke ?

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
26 września 2007, 17:14
u nas tata małża wziął siateczkę, w której były koperty, zawiózł do domu i schował :)
pozostałe prezenty były w kanciapie pod sceną
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline Aniulek84 Kobieta

• użytkownik
1 października 2007, 20:44
Jeśli chodzio prezenty to u nas za para młodą jest możliwość wstawienia stoliczka za dekoracja niepotrzebnie nie kluje w oczy a na weselu przeciez sami swoi, koperty bedziemy włładać do ozdobnej torebki na prezenty i też tam złożymy razem z innymi. Nikt niezauważony przecież sie nie wciśnie  za parę młodą :)

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
1 października 2007, 21:04
Aniulek84 ja bym taka ufna nie była na waszym miejscu. Prezentów raczej nikt nie wezmie bo i tak by ich nie mógł niepostrzeżenie wynieśc, ale kasy bym na pewno nie zostawiła...

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
1 października 2007, 23:48
Aniulek84 ja bym taka ufna nie była na waszym miejscu. Prezentów raczej nikt nie wezmie bo i tak by ich nie mógł niepostrzeżenie wynieśc, ale kasy bym na pewno nie zostawiła...

Zgadzam się w zupełności, przezorny zawsze ubezpieczony, prócz rodzinki będą pewnie jakieś osoby towarzyszące, obsługa sali itd.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
2 października 2007, 08:35
Wg mnie to nie jest najlepszy pomysł, poza tym w rodzinie też są czarne owce a i przecież nie sama rodzina będzie - jestes w stanie zagwarantować za os.towarzyszące na przykład, albo za fotografa czy kamerzystę, którzy przecież będą najbliżej Was, a obsługa :?:
Ja bym nie ryzykowała....

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
13 października 2007, 20:29
Wszystko może sie zdażyć... Mój przyszły z racji charakteru pracy (na weselu jest średnio 3x w tygodniu hehe) opowiadał jak na pewnym ślubie została skradziona skrzynaka z pieniędzmi, specjalnie przygotowana na tę okazję. Przyjechałą policja, z psem tropiącym, zamieszanie niesamowite... Nie chciałabym mieć takich wspomnień. A więc dziewczynki, przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
25 października 2007, 19:55
ale powiem wam ze nie moge jednak zrozumiec jak ludzie moga byc tacy złosliwi i tak kraść!!! albo dawać puste koperty,nie ma kasy to niech chociaz włoży te 50 zł lub nic nie daje!! same kwiaty ale oszczedzil by sobie wstydu. My kasę damy pewnie moim rodzicom aby zawiezli ja do domku bezpiecznie

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
28 października 2007, 10:56
nie mieści mi sie w głowie jak takie rzeczy mogą sie zdarzyć na weselu  :o
tak sobie teraz myślę (po tym co przeczytałam), że chyba zawożenie pieniązków do domu nie jest dobrym pomysłem, bo przecież wszyscy wiedzą w okolicy, że jest przyjęcie i nikogo nie ma w domu.
My na pewno będziemy załatwiać hotel dla goście wiec moze tam zostawimy pieniążki.

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
28 października 2007, 11:11
no ale jak nie do domu to gdzie te pieniadze zawiesc,wielu opcji to chyba nie ma ::)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
28 października 2007, 11:26
wielu opcji to chyba nie ma ::)
no niestety :(
oprócz domu, hotelu pozostaje sala, na której bawią sie goście i kieszenie młodego, świadków, lub rodziców.

Offline salomea Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 29.06.2008
24 lipca 2008, 15:27
odświeżę wątek bo nurtuje mnie ten problem. My nie mamy pokoju bo tam gdzie robimy wesele nie ma hotelu. Do domu troszkę daleko żeby jechać. Sama nie wiem. może macie jakies pomysły albp napiszecie jak to było u was (szczególnie u tych co nie mieli pokoju tam gdzie wesele). Z góry dzięki
My mieliśmy właśnie taką sytuację, co bardzo mnie martwiło i rozwiązaliśmy to tak, że wzięliśmy pokój w hotelu, który był w miarę po drodze na trasie kościół-sala weselna: świadek zabrał wszystkie koperty i prezenty do hotelu (miał swoje auto) i to tam zeskładował i przyjechał na wesele wolny od obciążeń. Na drugi dzień z mężem zawieźliśmy świadka po odbiór jego auta spod sali weselnej. Rozwiązanie proste, bezpieczne ale dość drogie.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
24 lipca 2008, 22:06
Ja mam taka opcje :
- na poczatku myślałam zeby moj brat zawiezie je do domu ale właśnie kazdy wie ze wesele , ktos moze zobaczyc ze ktos cos przywozi wiec stwierdziłam ze to odpada
- no i narazie staneło na tym, ze na poczatku kase bedzie miał moj tata on nigdy nie ściąga marynarki  ;D ale tak do 20 bo potem moj brat bedzie zawoził córeczke do domu a tam bedzie ciocia do pilnowania wiec kase weźmie ze soba i beda u niego w domku  ;) przynajmniej nie w pustym  ;)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
24 lipca 2008, 23:12
u mnie moja mamcia przywiozła nam pieniążki do domu i tak ukryła, że gdyby mi sie powiedział to za żadne skarby świata bym nie odnalazła  ;D ;D ;D
podzieliła sumkę na 3 części i każdą ukryła w innym miejscu. Jedna część schowana była w dużym głośniku za pianką  ;D ;D ;D ;D ;D inna jak dobrze pamiętam gdzieś w spiżarce pod ziemniakami, a trzecia...mh...już nawet nie pamiętam  ;D ;D ;D ;D
było troszkę śmichu podczas szukania  ;D ;D ;D