e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: kupię sukienkę ślubną rozm. 36, wzrost: 164-168 - zachodniop  (Przeczytany 2526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline inesita

• nowicjusz
Witam!
Kupię sukienkę ślubną rozm. 36, wzrost 164-168, zamierzam założyć wysokie buciki więc około 7 cm obcasa. W zasadzie nie mam sprecyzowanych marzeń odnośnie kreacji. Tyle tylko, żeby nie była zbyt strojna, z dużą ilością ozdób czy falbanek, spódnica raczej w A, gdyż narzeczony jest szczupły i w szerokiej sukience wyglądałabym przy nim jak beza ;-))) Jeśli któraś z Pań ma do zaoferowania sukienkę, którą można przymierzyć w Szczecinie lub okolicach (w każdym razie w zachodniopomorskim), to proszę pisać na maila (prosiłabym wraz ze zdjęciem):

adomozych@o2.pl
tel.: 608 233 014

Będę wdzięczna za każdą propozycję. Pozdrawiam

Agnieszka

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
inesito..

jest sporo ofert w dziale "sprzedam".. wystarczy poszukać...  do tego dorzuce ci jeszcze ten model

http://www.forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=2963

moja studentka idzie w tej sukni do ślubu ( w tym rozmiarze) i potem chce ją odsprzedać... suknia dołem jest gładka więc ewentualne skrócenie wchodzi w rachubę...

Offline inesita

• nowicjusz
Dziękuję z linka, szukam, szukam, przekopuję internet, wysłałam jak dotąd równo 12 maili do róznych osób ogłaszających się, a dostałam tylko 2 maile w odpowiedzi - ale jedna sukienka okazała się za krótka, a druga w ogłoszeniu 'bezcenna', a w praktyce - za droga ;-))) Nie jest łatwo, dlatego zaczęłam się chwytać ogłoszeń z serii 'kupię', może w ten sposób się uda. ;-)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
ano
to ja może dam ci kontakt do p4w..

ma 2 kiecki.. w jedniej idzie w drugiej nie.. pierwsza jest ciutciut za krótka na nią.. ta którą ci podałam link bedzie do odsprzedania w czerwcu...

Offline inesita

• nowicjusz
trafiłam już do Oli, ale na mnie sukienka jest niestety jeszcze bardziej za krótka, szkoda bo przepiękna, pozdrawiam i dziękuję

Offline Scarletka

• nowicjusz
Czy zapytanie jeszcze aktualne??

Offline wm

• użytkownik
hey,
Ja mam suknie, twój rozmiar i wzrost, A, ale Warszawa....:(
ps wejdź na sprzedam lub wypożyczę