e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: zespol A TRE  (Przeczytany 1402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nomi

• nowicjusz
zespol A TRE
8 grudnia 2004, 20:54
Wlasnie "przeszukuje" internet w poszukiwaniu dobrego zespolu.   :koncert: Trafilam na dobrze brzmiacy na demo zespol A TRE. Musze przyznac, ze jestem zachwycona :D , szczegolnie dobra jest wokalistka.

Mam nadzieje, ze ktos cos o nich slyszal, chcialabym wiedziec jak prowadza wesele. Z opin na ich stronie internetowej mozna wnioskowac, ze sa godni polecenia.

Zna ktos moze dobry zespol, ktory dojedzie do "wielkiego" miasta Goleniow k. Szczecina :?:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
zespol A TRE
9 grudnia 2004, 07:45
Opiniami na ich stronie internetowej to ja bym się raczej nie kierowała  :? w końcu to ich stronka - chyba wiesz co mam na myśli  :wink:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
zespol A TRE
9 grudnia 2004, 07:46
A tak najlepiej to jak ich przesłuchasz na żywo, tylko wtedy będziesz miała obraz ich prawdziwych umiejętniści  :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
zespol A TRE
9 grudnia 2004, 16:09
słyszałęm tę nazwę ale osobiście nie kojarzę A tre, no ale poczekajmy może ktoś sie wypowie, bardziej kompretentny
wiem za to na pewno że dają 5 % rabatu na naszą kartę rabatową, albowiem są w naszej bazie danych...
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline nomi

• nowicjusz
zespol A TRE
9 grudnia 2004, 21:04
wiem ze nie ma co sie kierowac, tym co sami wykonawcy o sobie pisza, tudziez opinami "innych" ludzi, co w gruncie rzeczy tak jak mowisz Maju czesto bywa tym samym..........

wiem tylko, ze brzmia naprawde niezle..

mozna poprosic zesplo o zagrania na zywo? nawet nie widzialam, w temacie wesela ledwo co raczkuje:) :oops:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
zespol A TRE
10 grudnia 2004, 08:24
"Szefowie" zespołów z którymi mieliśmy kontakt (czytaj - chcieliśmy zatrudnić na nasze wesele) sami proponowali żeby ich posłuchać, dzwoniłam ja do nich albo oni do mnie  :telefon: i otrzymywaliśmy wiadomość kiedy i gdzie można ich posłuchać.
Sądzę, że to jest najlepsze rozwiązanie. Nie ma rozczarowań  :P

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
zespol A TRE
24 czerwca 2005, 18:06
No ja tez słuchałam ich demo i jesli mam byc szczera, to tez mi sie podoba, zwłaszcza wokal dziewczyny. Ciekawe tylko jak u nich z prowadzeniem imprezy itp

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
zespol A TRE
2 stycznia 2006, 15:04
Mogę się już wypowiedzieć o A TRE- grali u mnie na weselu. Wcaześniej, w innym temacie, pioteras wspominał, że byli z Ania posłuchać A TRE na żywo i mieli zastrzeżenie do ich sposobu prowadzenia imprezy. Chodziło tu konkretnie o słaby kontakt z gośćmi podczas zabawy. Otóż na naszym weselu nic takiego nie miało miejsca...kontakt z ludzmi był bez zarzutu, o śpiwaniu to już tu nawet nie wspominam, bo wystarczy posłuchać sobie demo na ich stronie. Powiem więcej...demo jest gorsze niż wykonania na żywo :)
Jedyne, co mnie na początku troszeczkę drażniło, to zbyt długie, moim zdaniem, przerwy pomiędzy kolejnymi blokami. Ale pozniej się okazało, że tylko mnie to drażniło, że te przerwy były długie tylko w mojej głowie. No tu bym się spierała, ale koniec końców byłam bardzo zadowolona z zespołu, Wojtas tez, goście też....a coś takiego jak przerwy pomiędzy blokami to jest pikuś, bo jeżeli komuś nie pasuje, to można zrobić zastrzeżenia w umowie i po kłopocie.
Jeszcze jedno było bardzo ważne...to kulturalni ludzie, zabawa była prowadzona wesoło, ale ze smakiem (m.in. oczepiny)....nie musiałam też chodzić i zaglądać im do kieliszków...szczerze mowiąc nie zwracałam uwagi na to, co oni robią i nawet jeśli pili, to robili to kulturalnie (kurde, nie wiem cy coś pili, czy nie :) )
No i jeszcze pani Iwona zaśpiwała Ave Maria w kościele....nie wiem, jak w takiej zimnicy mogła to wyciągnąć, ale wyszło pięknie...ponoc, bo ja nie pamietam :wink:
Podsumowując....jestem zadowolona z A TRE :D

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
zespol A TRE
2 stycznia 2006, 16:31
No to super! Może wtedy jak my byliśmy mieli gorszy dzień albo zaglądają na nasze forum i wzieli sobie uwagi do serca (ale optymista ze mnie)  :mrgreen:
Najważniejsze że teraz już jest OK. Śpiew mają SUPER!