Autor Wątek: Problem z bielizna (gdzie dostac we Wroclawiu)  (Przeczytany 3229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelmi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
Problem z bielizna (gdzie dostac we Wroclawiu)
« dnia: 6 Maja 2006, 08:18 »
Witam
Nie wiem moze ja jestem jaks pechowa alboe marudna ale od 2 miesiecy probuje znalez bielizne pod kiecke slubna i NIC Teraz mnie troszke przypililo bo w piatek mam przymiarke gorsetu i MUSZE# juz miec biustonosz a nie moge NIC znalezc
Nie wiem czy ja chyce naprawde tak duzo?? Gladki biustonosz zeby nie bylo go widac spod gorsetu do tego stringusie i pas do ponczoch Rozmiar tez mam normalny (chyba) 75C wiec co jest nie tak Mialysie podobne problemy?? Moze ktos zna jakies miejsca we wroclawiu gdzie moge cos z bielizny znalezc??

 
Steelmi

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Problem z bielizna (gdzie dostac we Wroclawiu)
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Maja 2006, 09:15 »
Jakoś wcale sie nie dziwię... Ja obeszłam większość sklepów "firmowych" i z elegancką bielizną i nic nie znalazłam. Ale szukam dalej.
Ale to chyba nie jest problem Wrocławia, tylko bielizny. Ale radzę spróbować w Galerii Dominikańskiej -  2 sklepy, i w Solpolu na Świdnickiej. Może będziesz mieć więcej szczęścia ode mnie.

A tak swoją drogą, to też pochodzę ze Świdnicy ;)
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Problem z bielizna (gdzie dostac we Wroclawiu)
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Maja 2006, 09:57 »
Hahaha , jakoś niby chodzimy w stanikach, a jak trzeba poszukać czegoś idealnego pod suknię to zaczynają się schody :( Ja szukałam przez 2 miesiące! W końcu znalazłam... w koszalinie.

Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Problem z bielizna (gdzie dostac we Wroclawiu)
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Maja 2006, 19:07 »
ja polecam sklep Triumph'a w okolicach pl. Grunwaldzkiego
dokładnie na Ul. Szczytnickiej

zawsze tam udaje mi się coś odpowiedniego znaleźć i ceny nie są tak przerażające jak np. w Koronie

ps. a bielizna tam różych firm i wybór ogromny
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Problem z bielizna (gdzie dostac we Wroclawiu)
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Maja 2006, 20:48 »
Do Koszalina raczej nie pojadę  :wink: Ale tą Szczytnicką sprawdzę na pewno. Przy okazji będzie można sobie po parku szczytnickim pospacerować!  :twisted:
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...