e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: witam!  (Przeczytany 6628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcia1404

• użytkownik
witam!
9 marca 2006, 17:03
gorąco witam na forum:D i do dzieła .. pisz dużo i dziel się z nami swoimi  spostrzeżeniami i przygotowaniami:D

Offline gogosia

• użytkownik
witam!
13 marca 2006, 14:24
dzieki.  postaram sie pisac jak najwiecej :)

Offline donia

• entuzjasta
witam!
13 marca 2006, 22:06
Witaj Gogosiu!

i jak tam przygotowania...masz juz pomysł na tą sukienkę?

:D

Offline gogosia

• użytkownik
witam!
14 marca 2006, 12:06
witam.
przygotowania sa na etapie poszukiwan zaproszen i wizytach w kosciele:).
 pomysl na suknie mam taki, ze juz sobie ja wybralam, mierzylam(jak na mnie szyta) tylko czekam az dziewczyna od ktorej mam ja kupic odda ja do prania i bede mogla sprawdzic czy aby napewno nic sie jej nie stalo. mam nawet jej zdjecie tylko standardowo nie wiem jak je moge tutaj wkleic.

Offline gogosia

• użytkownik
witam!
14 marca 2006, 12:21
mam maly problem ze znaleziniem dobrej fryzjerki, ktora naprawde dobrze uczesala by mi koka....moze macie namiary na dobra pania

Offline gogosia

• użytkownik
witam!
26 marca 2006, 14:12
witam wszystkich patrzac na dzisiejsza pogode zastanawiam sie....czy 17 czerwca snieg nie bedzie padal:)

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
witam!
26 marca 2006, 17:34
Gogosiu w różnościach masz instrukcje wklejania fotek- na pewno sobie poradzisz...a jak nie to możesz mi wysłać na maila a ja ją tu zamieszcze ania-lazniak@o2.pl.
Pozdróffka ! :mrgreen:

Offline gogosia

• użytkownik
witam!
26 marca 2006, 17:46
poniewaz juz probowalam tej sztuki i mi nie wyszlo to przesle Ci jedno zdjecie....z gory dziekuje za wklejenie

Offline girlanda

• forumowicz
witam!
27 marca 2006, 11:10
czekamy na te fotki  :mrgreen:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
witam!
27 marca 2006, 17:50
Gogosiu jeszcze raz wyślij...bo w mailu nie doczepiłaś zdjęcia :)

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
witam!
28 marca 2006, 08:45
Witam serdecznie na forum :D

Offline gogosia

• użytkownik
witam!
7 kwietnia 2006, 22:11
witam ponownie nie odzywalam sie troszke poniewaz mialam maly problemik z suknia....mam zdjecia sukni, ktore mialy byc wklejone przez dziubaska -dziekuje za dobre checi....ale tej sukni nie bede miala- poniewaz dziewczyna oddala ja do pralni chemicznej w jednym z centrum handlowych i suknia generalnie zmienila sie w jedna wielka plame :shock:...po kolejnych poszukiwaniach znalazlam suknie slubna firmy Agnes...sklada sie z dwoch czesci i jest snieznobiala :D ze wzgledu, ze jest w trakcie sprowadzania nie moge przeslac jej zdjecia, ale jest naprawde bardzo ladna mam nadzieje niedlugo umiescic jej zdjecie poniewaz po 17 czerwca...wiecie co chce napisac :?: ...bede szukac kupca :mrgreen:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
witam!
10 kwietnia 2006, 09:49
witam cieplutko   :bukiet:  - czekamy na foty

Offline gogosia

• użytkownik
witam!
10 kwietnia 2006, 14:35
za jakies dwa tygodnie powinnam ja miec....szukalam jej zdjecia na konkurencyjnym portalu (jakas dziewczyna w wawy chciala taka sprzedac ), ale niestety nie udalo mi sie odnalezc tych zdjec....jutro mam obrone wiec trzymajcie kciuki, a ja obiecuje jeszcze raz przeszukac internet celem wklejenia tych zdjec jak szybciej to mozliwe- suknia naprawde jest bardzo ladna (taka sama wisi w Novi tylko, ze jest kremowa a nie biala jak moja)

Offline złotko Kobieta

• entuzjasta
witam!
10 kwietnia 2006, 17:08
:hello:  
witaj gosiu w naszym gronie

Offline Megii

• bywalec
witam!
23 kwietnia 2006, 17:31
Witam  :D  
Ale przeboje z sukienka :wink: