e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Osoby o innej orientacji seksualnej  (Przeczytany 14456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline okruszek

• maniak
Osoby o innej orientacji seksualnej
26 kwietnia 2006, 20:49
Pary homo raczej nie afiszują się swoją miłością. Nie mogą się cieszyc nią publicznie, bo nasz kraj jest NIE TOLERANCYJNY. Nie widziałam panów czy panie np. obejmujących się, itp. Geje nie afiszują się swoją miłością, gdyż widok pary płci męskiej okazującej sobie czułość sprawia z ust sypią się obraźliwe słowa.

Zycie homoseksualistów toczy się gdzies na boku, w cieniu życia ludzi heteroseksualnych. W naszym chorym społeczeństwie wciąż krąży ten idiotyczny stereotyp homoseksualisty-dewianta.
Przekonałam się , że
Nie umiemy zaakceptować innej odmienności, innych poglądów, innego spojrzenia, innej wymiany zdań. NIE UMIEMY. Nie chcemy, nie potrafimy, tylko dlatego, że ktos jest odmienny.

Mam mnóstwo znajomych. Ci homo są dla mnie takimi samymi ludźmi jak heterosi.
Nie obchodzi mnie jak się bzykają, interesuje mnie to jakimi są LUDŹMI.
A są wspaniali, nigdy mnie nie zawiedli, mogę na nich plegać  :wink:

Na koniec:
Forum służy wymianie  poglądów, a co za tym idzie - akceptacją i uszanowaniem cudzych opinii na dany temat.

A co wy sądzicie o parach o odmiennej orientacji?

Pozdrawiam Was foremki.

Miłego czytania :)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
26 kwietnia 2006, 20:54
hehe

zaraz poczytasz o odmienności  :wink:

a tak poważnie.. mam kolege BI.. mam kilku pacjentów homo..

przyznam sie,ze nie mam ochoty oglądac jak koledzy sie w jajka podgryzają ale przebywanie w ich towarzystwie to czysta przyjemność  :mrgreen:

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
26 kwietnia 2006, 21:13
Cytat: "monia"
przyznam sie,ze nie mam ochoty oglądac jak koledzy sie w jajka podgryzają

ale ja tak samo nie mam ochoty oglądać jak pary hetero się cały czas obściskują !!

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
26 kwietnia 2006, 21:16
.. mam kolege BI.. mam kilku pacjentów homo..

wielkie mi mecyje....z trzech kumpli z mojego roku jest homo...dwóch bi...
Jednego nie lubię, ale z innych względów - nudny jest do bólu (tylko opracy gada błeeeee)...
...ojejku jak se poszukam to znalazłam jeszcze dwóch znajomych z pracy...
Fajni kumple i ich igraszki w alkowie zupełnie mnie nie interesują...co do jednego to zastanawiałam sie nawet dlaczego na moją paprapetówę nie przyszedł z partnerem, ale podobno wszędzie chodzi sam...zatem jedo wybór....mnie tam rybka.

nie mam ochoty oglądac jak koledzy sie w jajka podgryzają
tak jak i nie mam ochoty oglądać jak publicznie ktoś inny podgryzałby w coś innego swoją partnerkę i vice versa...

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
26 kwietnia 2006, 22:10
Cytat: "liliann"
...ojejku jak se poszukam to znalazłam jeszcze dwóch znajomych z pracy...

poszperaj na pewnej klinice na 2gim pietrze.. tam połowa chadzających facetów to geje.. mój kumpel z zaliczenia zpylał,ze ledwo ze szklanymi drzwiami nie wyleciał

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
26 kwietnia 2006, 22:23
...ja nie o tych emerytach....jest już duuuuużo młodsze pokolenie...

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
26 kwietnia 2006, 22:27
ja też mam kolege homo.. w zasadzie miałam, bo nie mam z nim kontaktu..  :(
Chodzilam z nim do liceum.. na początku nic nie było wiadomo, ponoc mial kiedys dziewczynę, leciał tez na naszego kumpla z klasy.. ale wszyscy myśleli, ze to zarty.. Ze to prawda i ze woli chłopców, dowiedzialam sie dopiero na studiach.

Ale facet w porządku, sympatyczny, ale zawsze był inny od pozostałych w klasie, jakos normalniej odnosił się do dziewczyn, nie dokuczał nam, nie kłócił się, nie wyzywał itp..
do tego zainteresowanie poezją, muzyką..  W sumie bardzo fajny chłopak  :P

Teraz jest za granicą ze swoim partnerem.,, twierdzi, ze tam po pierwsze ma pracę, a po drugie ludzie są duzo bardziej tolerancyjni, moze spokojnie isc do klubu dla homo, ludzie mu nie dokuczają itp.. A sami wiecie jak jest u nas..  :?

Tak więc osobiście nie mam nic przeciwko takim związkom, ale nie chcialabym oglądac jakiegos super obciskiwania się dwóch facetów czy dwóch dziewczyn.. Takze par hetero, które czasem w miejscach publicznych (np. w autobusie) tak się zachowują, ze to ja czuję się kiepsko, chociaz to oni powinni..  :?

Offline okruszek

• maniak
27 kwietnia 2006, 11:44
Cytat: "Anusia-szczecin"
nie mam ochoty oglądać jak pary hetero się cały czas obściskują !!

A mogłabys to uzasadnić? Dlaczego?

Offline miauka

• nowicjusz
27 kwietnia 2006, 11:44
Ja mam ograniczone doświadczenie w tym temacie bo nie znam osób z odmienną orientacją.
Znam tylko jedną osobę, mężczyznę i jestem zmuszona by czasem być w jego towarzystwie. Denerwuje mnie bardzo, wszystko przerysowuje, przesadza, łąpkę ma ciągle podkuloną, obraża się, tak dziwnie głową macha :mrgreen:  Ogólnie jest tak przesadzony i i impertynecki, że mnie poprtostu wkurza. Ale nie wkurza mnie jego gejostwo tylko sposób bycia.

O przypomniało mi się, że moja kuzynka ma koleżankę lesbijkę, którą i ja znam i nie mam nic do niej. :D

Martini no przeciez uśmiecham się  :D  :)

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
27 kwietnia 2006, 12:33
Okruszek ja rozumiem Anusię..   :)
   o ile siedzenie dziewczyny na kolanach chłopaka w autobusie czy tramwaju, stanie na przystanku i przytulanie się +np. rozmawianie czy danie sobie parę cmoków jest naturalne.. to po prostu cięzko mi znieśc parę która publicznie obmacuje się po tyłku, cyckach, która całuje się namiętnie i dlugo, gdzie facet smera dziewczynę językiem w szyję czy robią sobie malinki..  :?

Sorry,ale to jest niesmacznie i ja tego nie odbieram jako zakochaną parę.. w sumie nie wiem jak..  zwłaszcza, ze tak się często zachowują małolaty w wieku 15-20 lat. W każdym razie czuje się dziwnie..

Ostatnio jechałam autobusem, w którym siedział chłopak, a obok na siedzeniu jego dziewczyna, jechalam chyba z 8 minut a oni cały czas, bez przerwy małolat "lecieli w śliniora"- jakby powiedział małolat.  :?   To było okropne, wszyscy czuli się zażenowani i odracali wzrok, gdzie tylko mogli.. a oni czuli się tak, jakby byli sami w swojej sypialni  :|

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
27 kwietnia 2006, 12:38
Trzeba było podejśc i spytać czy wszystko w porządku i czy nie potrzebują pomocy  :twisted:

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
27 kwietnia 2006, 12:40
dzięki Madzialena!
dokładnie to miałam na myśli!to nie ma nic wspólnego z orientacją - liczy się poprostu umiar.

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
27 kwietnia 2006, 12:52
Ja toleruję ludzi z odmienną orientacją, do czasu...

Kiedyś dosiadłam się do koleżanki w klubie, ale ona jakoś DZIWNIE zaczęła się zchowywać wobec mnie..Klepać mnie po nodze, nachalnie.... więc zwiałam.....
Później się dowiedziałam,że jest bi....
Więc wszystko ma granice.

Ostatnio poznałam geja, ale jakoś nie miałam ochoty słuchać kto przebywający właśnie w danej knajpie chodzi do klubu homoseksualnego...I jak to on nie może sie doczekać bzykanka ze swoim partnerem gdzieśtam mieszkającym  :mdleje:
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Misia

• zapaleniec
27 kwietnia 2006, 14:48
a ja sama jestem ciekawa siebie bo......
uważam iz toleruje całkowicie odmienność
ale jakos bliżej nie maiałam do czynienia z osobami odmiennej orietacji(no jedna podejrzewałam..ale nic nadal nie wiadomo o niej)...poprostu w moim towarzystwie....i otoczeniu nie ma takich osob...albo sie kamuflują:)

więc...ciekawa jestem..jakbym sie zachowała, gdyby ktoś sie taki pojawił...i zachowywał sie po swojemu przy mnie

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
27 kwietnia 2006, 15:01
Dopóki nie wiąże się to z przemocą i nagabywaniem to dla mnie tacy ludzie nie istnieją. To znaczy nie zwracam na nich uwagi, nie odróżniam od innych, są normalni dla mnie.
Zresztą, stojąc w tramwaju nie raz stoimy obok homoseksualisty nie wiedząc o tym, niestety sporo ludzi gdyby w tym momencie się dowiedziało to odsunełoby się o dwa kroki. Na szczęście my młodzi nie mamy już raczej z tym problemów ;) to bardziej domena "commando beret"  :mrgreen:

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
27 kwietnia 2006, 15:57
Moherowy of kors :lol:
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline asia-be Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 8 wrzesień 2007
Cytat: "pioteras"
Na szczęście my młodzi nie mamy już raczej z tym problemów

Oj nawet nie wiesz jak bardzo sie myslisz pioteras,  ostatnio rozmawialam z chlopakiem -troche mlodszy ode mnie(ma jakies 22 latka) gdybys slyszala co on opowiada. "że gej to prawie pedofil, a przynajmniej jest wieksza szansa ze on nim zostanie niz "normalny" heteryk" i tego typu rzeczy, ze to zboczency, ze on sobie nie zyczy zeby panowie za raczke chodzili,a juz tym bardziej calowali sie publicznie.
No tak mnie wnerwil, zemalo co wypadku nie spowodowalam  :?
Oczywiscie lesbijki nie przeszkadzaja mu juz tak bardzo  :lol: Troche mi go zal, bo w sumie widac ze nie znam zadnego homo czy bi chociaz i nic o nich nie wie, ale boi sie tak bardzo ze nawet nie chce znac prawdy. Wierzy w to co mu taki np Giertych do glowki kladzie  :cry:

Offline Tajusia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.09.2005
Nawet nie macie pojęcia jak mnie denerwuje to, co teraz dzieje się w naszym państwie (to znaczy nigdy nie było w nim zbyt dużo tolerancji) ale teraz te wszystkie demonstracje, poparcie ministra, który choć z nazwy powinien edukować albo chociaż działać w kierunku poprawy edukacji, a co się z tym wiąże i tolerancji - skandal, powoli wstyd mi tu mieszkać i przyznawać się że jestem Polką, a ktoś tu o nauce patriotyzmu mówi HEHEHE  :evil:
Zawsze uważałam się za osobę tolerancyjną ale widzę, że jestem odosobniona w tym temacie- niby wszyscy OK - są tolerancyjni, deklarują to ale jak przyjdzie do konfrontacji z rzeczywistą sytuacją to jakoś nie widać wtedy tej tolerancji. Nie mówię, że wszyscy tak reagują, bo są chlubne wyjątki ale naprawdę sporo osób (i starszych-większość i młodszych, zwłaszcza tych wszechpolskich).

Również nie mam nic przeciwko parom hetero- jak i homoseksualnym, to osobista sprawa każdego człowieka. Tak samo w przypadku różnic wyznaniowych czy też koloru skóry - istotne przecież jest to jakimi jesteśmy ludźmi a nie jaki mamy kolor skóry oczu, IMIĘ (odnośnik do gorącego wątku w Bebikowie), czy do jakiego Boga się modlimy. Qrcze w Polsce naprawdę brakuje nam tej tolerancji - a życie wtedy byłoby lżejsze i piękniejsze…
Jeżeli na przykład spytasz czy nie miałbyś nic przeciwko temu żeby twoja córka związała się z afroamerykaninem - to w większości uzyskasz odpowiedź - oszalałeś, to dziwne.
Najbardziej dziwi mnie to, że mówi się o homoseksualizmie, że to nienormalne, zboczenie, choroba itp. A wystarczy popatrzeć troszkę wstecz - czasy potęgi Rzymu i Grecji - wtedy to było jak najbardziej normalne zachowanie, powód do dumy, normalna rzecz, a teraz … tragedia.

W swoich poglądach posunę się nawet do stwierdzenia ( za które już nie raz oberwałam), że osobiście jestem „za” żeby dziecko wychowywała para homoseksualna, która zapewni mu dużo ciepła i miłości niż para hetero , w której tatuś codziennie bije mamusie i libacje alkoholowe są na porządku dziennym.

Jak ktoś doczytał dotąd to gratuluję cierpliwości i pozdrawiam  :mrgreen:

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
Cytat: "asia-be"
że gej to prawie pedofil

kolega z "Młodzieży Wszechpolskiej"? śmietanka narodu cholera jasna... :evil:
  :klnie:    :klnie:

Offline groszek

• maniak
To, że coś było normalne w czasach starożytnej Grecji czy Rzymu to akurat do mnie mało przemawia. Właściwie to były bardzo brutalne czasy, np. wyrzucanie chorych niemowląt w przepaść, czy w ogóle niemowląt, których egzystencja była komuś nie na rękę.
Kamienowanie... krzyżowanie, walki gladiatorów... też było na porządku dziennym.

Ale nazywanie homosksualizmu chorobą mnie denerwuje.

Offline asia-be Kobieta

• bywalec
kolega z "Młodzieży Wszechpolskiej"?

na moje szczescie i moich nerwowow nie mam takich kolegow :balwan:  
ja jestem tolerancyjna, ale nie toleruje nietolerancji ;)

Offline MMarta

• użytkownik
Cytat: "asia-be"
kolega z "Młodzieży Wszechpolskiej"?

na moje szczescie i moich nerwowow nie mam takich kolegow :balwan:  
ja jestem tolerancyjna, ale nie toleruje nietolerancji ;)

ja mam podobnie, ale ciutke inaczej  :wink: otóz..mysle, że zjawsiko homofobii jest jednak troche u nas przesadzone, co nie znaczy ze go nie ma..z tymże, o ile osobiscie toleruję panów zainteresowaych panami, to jednak gdy będe miala dziecko -wiedząc o skali zjawiska, wolę żeby oni robili sobie to co napisala Monia w domych pieleszach, przy swieczkach, czy jak tam chcą..nie chce widziec tego na ulicach i nawet nie toleruję zbytnio i nie traktuje zbytnio powaznie znajomych, czy znajomych znajomych których mam okazje widziec na imprezach..otoż, idzie to ewidentnie z modą, ale nie  traktuje takich "facetów" jako facetów-nie chciałbym wychowywać dziecka -glownie syna w takim spoleczenstwie...i uwazam ze należałoby od tego chronić...
co do lesbijek-cóż..to zjawisko w naszej płci jest już tak rozreklamowane we wszelkich filmach, nawet odrobine tylko erotycznych, czasopisamch ze tego nie da się tak powstrzymać i jakoś nie razi tak na ulicach-zresztą pewnie to funkcjouje przez pryzmat naszego estetycznego kobiecego ciała 8), no i nie oszukujmy się -w szkołach juz podstawowych, nie mówiąc o średnich kazda z nas  niejednokrotnie obnazala się - przebierając na roznych wycieczkach przy koleznakach, czy tulila kolezanke gdy ta miala problemy, ze nie wywiera to takiego piętna i takiego szoku -jak u facetów..takie jest moje zdanei, byc moze sie myle..co do adopcji dzieci i malzenstw przez takie pary-coz..moze jestem staroswiecka, niemniej calkowicie przeciwna..

Offline MMarta

• użytkownik
Cytat: "groszek"

Ale nazywanie homosksualizmu chorobą mnie denerwuje.

masz racje, bo on nie jest chorobą -jest grzechem według katolickiej religii, czyli w konsekwencji większość z nas bierze normalne sluby koscielne, czyli nota bene jest bądź uwaza się za wierzących-warto o tym pamiętać...

Offline Tajusia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.09.2005
ale "wierzący" wcale nie oznacza przyjmowania bezkrytycznie wszystkiego co nakazuje i do czego namawia kościół katolicki
antykoncepcja też jest grzechem - wszyscy o tym wiemy a jednak  :lol:

kiedyś wg kościoła można sobie było wykupić odpust...

sądzę, że ne wszystkie decyzje powiny być przymowane bez zmrużenia oczkiem - ale to tylko moje zdanie

Offline MMarta

• użytkownik
Cytat: "Tajusia"
ale "wierzący" wcale nie oznacza przyjmowania bezkrytycznie wszystkiego co nakazuje i do czego namawia kościół katolicki
antykoncepcja też jest grzechem - wszyscy o tym wiemy a jednak  :lol:

kiedyś wg kościoła można sobie było wykupić odpust...

sądzę, że ne wszystkie decyzje powiny być przymowane bez zmrużenia oczkiem - ale to tylko moje zdanie

ok, nic nie jest "zero-jedynkowe"..niemniej "grzech" a "grzech" to też róznica- pewnie znacznie mniejszym jest uprawianie sexu w gumie z narzeczonym, niż homoseksulaizm..choć ja nie mam prawa tego oceniac, bo jak nas uczono - kazdy będzie "sądzony oddzielnie"...

wydaje mi się, że jestesmy takim spoleczenstwem, ktore nie dostrzega zagrozenia, gdy go jego samego nie dotyczy czy jego bliskich..z politowaniem patrze jednak na te różne "parady" pseudo przebierańców, z muzyką techno w głowie, z niewiesciałymi facetami w obcislych, smiesznych, skorzanych portkach, z kobietami o wyglądzie "chłopczyc", na pseudo politykierów jak Senyszyn, ktora mało kto traktuje powaznie, czy pan Biedroń, o głosie wyższym niż kierowniczka mojej pracownii..

..czy tego chcemy?czy chcemy aby nasze dzieci/wnuki wychowywały sie w takim społeczenstwie? ja nie chce...drugim czynnikiem, który podniosłam w poprzednich postach jest tzw. homofobia..otoz, wg mnie w dzisiejszej Polsce brakuje sprecyzowania określenia tego słowa, bo określanie jako "homofobów", ktore sa przeciwne zaalegalizowaniu związkow homo czy adopcji dziecito duze nadużycie..

Offline groszek

• maniak
Cytat: "MMarta"
w szkołach juz podstawowych, nie mówiąc o średnich kazda z nas niejednokrotnie obnazala się - przebierając na roznych wycieczkach przy koleznakach, czy tulila kolezanke gdy ta miala problemy, ze nie wywiera to takiego piętna i takiego szoku -jak u facetów

Hehe... to, co opisujesz, to że tak powiem, lajcik. Młodzi chłopcy często wspólnie się masturbują. Zapuszczają porosa i trzepią każdy sam sobie. Nie jest to wcale takie rzadkie zjawisko. A wyrastają z nich potem heteroseksualiści.
Moim zdaniem, homoseksualizm, wynika ze specyficznej budowy mózgu. Tak mają i koniec.

Offline asia-be Kobieta

• bywalec
jest grzechem według katolickiej religii

MMarta, to osobka bardzo wierzaca chyba,tak wynika z tego co czytamy
A czy to daje ci prawo do osadzania innych-to chyba wbrew twojej religii kochana(nie sadzcie bo sami bedziecie sadzeni - czy jakos tak)??
A czy MMarta, przestrzega Wszystkich 10 przykazan i wie co to jest 7 grzechow glownych??
A czy MMarta, zaprosilaby do domu kogos tak odmienego gdzyby on potrzbowal pomocy i o nia poprosil??

Ja nie chcialabym zyc w Panstwie wyznaniowym, a takim powili staje sie polska(celowo napisane z malej P)

Ja z politowaniem patrze na osoby tobie podobne.Wierzace ze zyja w leszym swiecie- bo ktos nad wami czuwa i sprawia ze jestescie lepsi od tej calej hołoty
pseudo przebierańców, z muzyką techno w głowie, z niewiesciałymi facetami w obcislych, smiesznych, skorzanych portkach, z kobietami o wyglądzie "chłopczyc", na pseudo politykierów jak Senyszyn

oj MMarta MMarta

a i jeszcze ten grzech a grzech, słow brak

Offline MMarta

• użytkownik
wyraziłam swoje zdanie i miałam już się nie wpisywać, ale ze zostałam wywołana do tablicy, no więc gryzmole…

1.   nie uwazam się za osobę bardzo wierzącą, zresztą  w jaki sposób można mierzyć swoją wiarę? W porównaniu do czego? do zachowań innych? Do uczestnictwa we mszy? Do przestrzegania przykazan? Nie wiem jak można to zrobic, niemniej osoba super wierzacą na pewno nie jestem, baa bywa ze próżno szukać mnie na mszy swiętej…jak każdy popełniam błędy, jak każdy nie stronie od grzeszków -ale 10 przykazan znam i 7 grzechow tez, to tak odnośnie Twojego pytania..

2. co do panstwa wyznaniowego, nigdy nie sądzilam i nie sądze, ze w takim mieszkamy..bo moim zdaniem nie ma żadnej roznicy, jak to wyglądało 6 lat temu a 15 lata temu a teraz…masz ciągle wybór - słuchać Rydzyka czy nie, masz tysiące kanałów telewizyjnych, więc argumentacja taka ze telewizja karmi nas bzdurami tez mnie nei przekonuje - możesz słuchać bądź nie, możesz chodzic do kościoła lub zupełnie sobie to olac - i nikt nawet nie odezwie się słowem i ci nie na karze, chyba ze mieszkasz we wsi zabitej dechami, gdzie proboszcz to dalej pan, wtedy może i rzeczywiście mogą cie wziąć na języki; co do homosów-mysle, ze w komunie , w której koscioł miał ograniczone pole manewru, nie mieli oni głosu takiego nawet jak mają teraz, bo gdyby wyszli na ulice zaraz bezpieka zrobiłaby im „show”, a to że spotykaja sie oni z reakcjami stowarzyszen takich jak MW czy Liga republikańska-cóż to sa prawa demokracji i zeby nie bylo nie pochwalam też absolutnie zachowan MW czy LR, lecz mysle, że z nich tez łatwo zrobić "kozlow ofiarnych" bo 1 czy 2 rzuci kamieniem i juz jest okazja do okrzyczenia naszego kraju jako siedliska antysemityzmu, homofobii, rasizmu i tym podobnych bzdur..

Offline Maniarka

• zapaleniec
nie rozumiem jak można w ten sposób traktować homoseksualizm  :arrow: a mam tu na mysli, pozwole sobie zacytować :
co do homosów-mysle, ze w komunie , w której koscioł miał ograniczone pole manewru, nie mieli oni głosu takiego nawet jak mają teraz

przecież Ci ludzie i tak już są poddawani wielkiej presji otoczenia ...często bywa tak że prowadzą z tego tytułu podwójne życie .... nie rozumiem dlaczego by mieli sie ukrywać , przeciez nie ma chyba nic gorszego jak życie w zakłamaniu...
 uważam że tak znamienny brak tolerancji w naszym kraju jest poprostu żenujący  :mdleje:

Offline MMarta

• użytkownik
Cytat: "Maniarka"
nie rozumiem jak można w ten sposób traktować homoseksualizm  :arrow: a mam tu na mysli, pozwole sobie zacytować :
co do homosów-mysle, ze w komunie , w której koscioł miał ograniczone pole manewru, nie mieli oni głosu takiego nawet jak mają teraz

przecież Ci ludzie i tak już są poddawani wielkiej presji otoczenia ...często bywa tak że prowadzą z tego tytułu podwójne życie .... nie rozumiem dlaczego by mieli sie ukrywać , przeciez nie ma chyba nic gorszego jak życie w zakłamaniu...
 uważam że tak znamienny brak tolerancji w naszym kraju jest poprostu żenujący  :mdleje:

a czy tzw "swobody" , uprawnienia dla homoseksylaistów związane z adopcją i zawieraniem małżeństw to nie jest przegięcie w drugą strone??nie myślisz tak?? dla ciebie jest to czymś zupełnie normalnym? przecież możesz mieć sąsiadów z klatki "dwóch panów" i Twój syn kiedys zapyta: "Mamo, dlaczego ten pan dawał buzi temu panu w windzie" ?? co wtedy? to hipotetyczna sytuacja..w czym panstwo ich tak ogranicza iw czym rozni się to od tego co bylo kiedys?? przeciez mają kluby tzw. "branżowe", przeciez moga chodzic do pracy, a to że zyją po kryjomu, cóż, żyli tak wczesniej więc nie jest im to obce-nagle teraz uswiadomili sobie ze potrzebują "praw" iw tedy łatwo zgonic na kraj jaki on nietolerancyjny..nei podoba sie - droga wolna,granice otwarte, dzis jestes w Warszawie za 3 h jesteś w Berlinie, za 8 w New York City..

nie bardzo rozumiem tego calego krzyku, nie rozumiem i już..