Autor Wątek: Nietypowy ślub  (Przeczytany 4594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sweetheart

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
Nietypowy ślub
« dnia: 28 Kwietnia 2006, 10:22 »
W zeszłą sobotę byłam na ślubie znajomych. Wszystko od początku było nietypowe...

Para Młoda przyjechała do kościoła na motorach, a z nimi przyjechało razem kilkadziesiąt innych motorów!!!  :D  Wyglądało to rewelacyjnie!

A ponieważ przyjechali na motorach to i stroje mieli raczej mało ślubne. Oboje byli oczywiście w skórach, tak jak i ich znajomi... Ksiądz, który udzielał im ślubu stwierdził, że następny taki slub to on musi sprawić sobie taką fajną skórzaną kurtkę!  :wink:

Jedynymi akcentami typowo ślubnymi u Panny Młodej był kask z welonem i bukiecik białych kwiatków, które ja złapałam!!!  :D  (A tak naprawdę, to ona specjalnie tylko do mnie je rzucała)

Fajnie było...  :)


A Wy co sądzicie o nietypowych ślubach?

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwietnia 2006, 10:49 »
Lubię takie nietypowe śluby, a ten musił być suuuper :D

Jednak chyba brak mi odwagi, żebym mogła coś takiego zrobić, a może dlatego że zawsze marzyłam o sukience....


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwietnia 2006, 10:59 »
Nigdy na takim nietypowym ślubie nie byłam ale pisałam już co nieco na forum, na przykład tu

ślub na plaży

lodowy ślub

hurtowy


Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Re: Nietypowy ślub
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwietnia 2006, 11:42 »
Cytat: "Sweetheart"
W zeszłą sobotę byłam na ślubie znajomych. Wszystko od początku było nietypowe...

Para Młoda przyjechała do kościoła na motorach, a z nimi przyjechało razem kilkadziesiąt innych motorów!!!  :D  Wyglądało to rewelacyjnie!

A ponieważ przyjechali na motorach to i stroje mieli raczej mało ślubne. Oboje byli oczywiście w skórach, tak jak i ich znajomi... Ksiądz, który udzielał im ślubu stwierdził, że następny taki slub to on musi sprawić sobie taką fajną skórzaną kurtkę!  :wink:

Jedynymi akcentami typowo ślubnymi u Panny Młodej był kask z welonem i bukiecik białych kwiatków, które ja złapałam!!!  :D  (A tak naprawdę, to ona specjalnie tylko do mnie je rzucała)

Fajnie było...  :)


a wesele tez było???w skórach??? :roll:


A Wy co sądzicie o nietypowych ślubach?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwietnia 2006, 11:45 »
Moim zdaniem wszystko musi być zrobione z wyczuciem, bo przesada według mnie nie jest aż tak bardzo atrakcyjna.



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Kwietnia 2006, 11:50 »
Jak dla mnie ten sam dzień i ładunek emocjonalny, który ze sobą nesie jest wystarczająco wyjątkowy. Nie potrzebuję "udziwnień". Dla mnie i tak będzie to najbardziej niezwykły dzień w życiu ;)
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Kwietnia 2006, 11:53 »
ojej a czemu pod cytatem nie ma mojego postu???? :roll:

ja chcialam tylko ksormnie zapytac czy było też wesele po tym zwariowanym ślubie? no i jeśli tak to czy młodzi balowali też w skórach?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Kwietnia 2006, 13:39 »
Heh.... w skórze można chodzić przez resztę życia, ale tę jedyna suknię i welon zakłada się raczej tylko raz w życiu. Nie chciałabym jakiegoś takiego zwariowanego ślubu, na który nie mogłabym założyć wymarzonej sukienki.

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Kwietnia 2006, 13:53 »
Cytat: "Sweetheart"
Para Młoda przyjechała do kościoła na motorach, a z nimi przyjechało razem kilkadziesiąt innych motorów!!!  Wyglądało to rewelacyjnie!

A ponieważ przyjechali na motorach to i stroje mieli raczej mało ślubne. Oboje byli oczywiście w skórach, tak jak i ich znajomi... Ksiądz, który udzielał im ślubu stwierdził, że następny taki slub to on musi sprawić sobie taką fajną skórzaną kurtkę!  

Jedynymi akcentami typowo ślubnymi u Panny Młodej był kask z welonem i bukiecik białych kwiatków


Ślub o identycznej oprawie oglądałam jakieś 2 lata temu w telewizji.


Offline Sweetheart

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Kwietnia 2006, 00:10 »
Dla wyjaśnienia - Para Młoda to zapaleni fani motocykli. Zawsze chodzą w skórach, tak jak ich znajomi i dzieci znajomych, które też jeżdżą na motorach...  :)

Więc ten ślub nie był na pokaz, jak to niektóre dziewczyny sugerowały i nie było żadnych wydziwień z ich strony. Normalne stroje ślubne i przyjazd limuzyną - to dopiero byłoby dla nich dziwne i dopiero wtedy czuli by się nienaturalnie!

Offline krollewna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 204
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Maja 2006, 13:52 »
Nam sie tez marzyl taki nietypowy slub z zespolem reagge i bebnami, albo na lace pelnej stokrotek (ja w letniej sukience,on w zwiewnej koszuli,oboje na boso),ale zaplanowalismz zupelnie inny slub+taki normalny. Mam nadzieje tzlko,ze uda nam sie wprowadzic kilka rzeczy ciekawych, smiesznych i takich w naszym stylu. O wynikach poinformuje :D
Jestem najszczęśliwszą żonką na świecie!!!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Maja 2006, 20:32 »
moja koleżanka zapropsiła na wesele zespół grający muzykę lastymnoską ( a sami muzycy są latynosami).. mają robić coś w rodzaju 3 wejść po 20 min tak żeby urozmaicić wesele..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Nietypowy ślub
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Maja 2006, 20:46 »
Cytat: "monia"
moja koleżanka zapropsiła na wesele zespół grający muzykę lastymnoską ( a sami muzycy są latynosami).. mają robić coś w rodzaju 3 wejść po 20 min tak żeby urozmaicić wesele..

któraś z forumek tak maiła plus jeszcze nauka picia tequli - mi się ten  pomysł bardzo podoba! :)