e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: UWAGA! na zespół "FORUM"  (Przeczytany 3473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ulcia

UWAGA! na zespół "FORUM"
21 Kwietnia 2006, 13:59
Uwaga na zespół "Forum" składa się z trzech facetów i kobietki(za dodatkową opłatą). Grali u mnie w sierpniu 2005(bez dziewczyny) i tragedia-nigdy ich nie zapomnę.
Zepsuli wszystko co tylko mogli  :) -(teraz mnie to bawi, jednak nie do końca).Całe oczepiny(gdzie miało być wszystko super), które przygotowaliśmy trwały ponad godzinę :!: (tylko nie z powodu super zabawy ale dlatego że cały czas się mylili i robili przerwy zastanawiając się co powinno być dalej :shock: ). Poza tym jakby tego mało mieli przestój godzinny bo jeden z nich zniknął,a drugi oczywiście poszedł go szukać, pózniej się okazało że dotarli do monopolowego i dalej wszystko jasne.
Chciałam tym postem ostrzec wszystkich przyszłych młodych małżonków, którzy mieli zamiar bawić się dobrze przy tym zespole :koncert: i zmienili zdanie póki mają jeszcze czas.

Offline ela Kobieta

UWAGA! na zespół "FORUM"
26 Sierpnia 2006, 15:34
Niestety i tak bywa  :!:

Offline wm

dokładam się...
24 Listopada 2006, 01:27
dlaczego nie przeczytałam tego wcześniej...
w ostatniej chwili nie wypaliła nam orkiestra zaplanawona wcześniej i musielismy na szybkiego kogoś brać...wybraliśmy Forum,, bo tylko oni byli wolni...
wszystko miało być pięknie - sama przygotowałam cały plan oczepin, repertuar, wszystko pochrzanili...jeśli chodzi o oczepiny - przedłużyli...szkoda słów...
naszczeście wszystko inne było cacy...:)

UWAGA! na zespół "FORUM"
24 Listopada 2006, 18:08
oni sa z Olsztyna???