Autor Wątek: Cześć:)  (Przeczytany 3623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martylka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Cześć:)
« dnia: 20 Kwietnia 2006, 19:08 »
Wita Was Martyna. Obecnie jestem na etapie poszukiwania śnieżnobiałej wymarzonej:) Ślubuje już w sierpniu i mam nadzieję, że zdążę... A jak to było z suknią w Waszym przypadku , długo szukałyście (szukacie) i czy zadowolone byłyście z wyboru do końca???  Pozdrawiam.


Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Cześć:)
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2006, 19:10 »
martylka, cześć...Witaj na forum :)
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Cześć:)
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwietnia 2006, 19:15 »
Cześć  :D
Szukaj sukienki, chodź już po salonach bo sierpień to jeden z najbardziej obleganych miesięcy jeśli chodzi o śluby... Ale spokojnie - na pewno znajdziesz swoją wymarzoną, śnieżnobiałą  :wink:

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Cześć:)
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwietnia 2006, 22:32 »
Witam serdecznie! :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Megii

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
Cześć:)
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Kwietnia 2006, 23:17 »
Iwtam serdecznie  :D  Ja zaczelam szukac sukienki 2 miesiace i tydzien przed slubem i juz mam :D  Duzy jest wybor i napewno trafisz na swoja wymarzona :!:  Powodzenia :!:  :!:  :!:

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Cześć:)
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwietnia 2006, 08:37 »
Witam serdzecznie na forum :hello:  jeśli mnie j więcej wiesz jakiej sukni szukasz t znajdziesz bez problemu. Tylko pamietaj że w niektórych salonach trzeba sie zjawić już ze 3 miesiące wczesniej aby wszystko zdążyć zrobić a nawet i 4 :)

Powodzenia
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Cześć:)
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwietnia 2006, 08:48 »
Witaj serdecznie na forum.  Pobuszuj troszkę po forum, pooglądaj różne sukienki, może znajdziesz coś ciekawego; a przede wszystkim szturmuj salony i przymierzaj, przymierzaj :D


Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Cześć:)
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Kwietnia 2006, 10:36 »
:hello: suknia ważna rzecz, w końcu to najważniejszy strój w życiu każdej kobiety - ja swojej zaczęłam szukać pół roku przed ślubem-w ramach rozpoznania terenu a w końcu ją uszyłam ;)


Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Cześć:)
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwietnia 2006, 12:48 »
Witaj goraco! Ja tez slubuje w sierpniu :mrgreen: Suknie mam od 2 tygodni. pobuszowalam po salonach, naprzymierzalam sie i mam :D Ale faktycznie latwiej jest jak juz sie mniej wiecej wie czego sie chce. Ja wiedzialam i nie pomylilam sie co do fasonu. A wybieralam tak szybko bo z tymi terminami na sierpien to czasem jest ciezko-szczegolnie jak chcesz cos wypozyczyc. na uszycie lub sprowadzenie sukni tez z reguly salony potrzebuja 3 lub 4 miesiace, wiec trzymam kciuki za wyszukanie tej wymarzonej sukni :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline meg.bysia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Cześć:)
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Kwietnia 2006, 14:13 »
:hello:  Witajcie Kochane!! Agutko wyobraz sobie ze i My slubujemy 26 Sierpnia 2006!  :serce:   I juz nie mogé doczekac sié tego piéknego dzonka! Mam nadziejé ze wszystko wypali. Nawet zaczynam miewac jakies glupawe sny;)) Sciskam mocniutko!!

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Cześć:)
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwietnia 2006, 14:17 »
Meg.bysiu witamy serdecznie! Zaloz swoj osobisty wateczek w powitaniach to tam bedziemy mogly Cie wszystkie goraco przywitac :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Cześć:)
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Kwietnia 2006, 14:18 »
Witaj na forum Martyna!

 :D


Cytat: "martylka"
A jak to było z suknią w Waszym przypadku , długo szukałyście (szukacie) i czy zadowolone byłyście z wyboru do końca???


ja nie długo, zobaczyłam ją w internecie i już wiedziałam...
po jej ubraniu w salonie miałam 100% pewności...

Myślę, że jak znajdziesz odpowiednią to bedziesz wiedzieć, ze to ta i już!

Pozdrawiam cieplutko

 :D
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Cześć:)
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Kwietnia 2006, 17:55 »
Hej!! Ja też jestem Sierpniową Panną Młodą, a moja suknia właśnie się szyje... Znalazłam ją już jakiś czas temu, ale dopiero od 3 tygodni jest w produkcji ;) Masz jeszcze sporo czasu, więc spokojnie możesz wybrać się na poszukiwania. Z racji tego, że nasz miesiąc jest wyjątkowo ślubny najlepiej byłoby zdecydować się na kiecunie do końca maja, żeby był czas na jej zamówienie (uszycie?) i dopasowanie dokładnie na Ciebie :D Życzę owocnych poszukiwań!  :mrgreen:

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Cześć:)
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Kwietnia 2006, 20:27 »
Witam MArtynko na forum  :mrgreen: Napewno znajdziesz tą jedyną suknienkę, to jest tak że idziesz nieczego się niespodziewając zakładasz i doznajesz szoku, tak to jest to!!!! Musisz  się jednak sprężyć, maj to taki ostateczny termin, jeszcze zależy jakiej firmy to będzie sukienka, z La sposy np. czeka się 3 miesiące a jeszcze poprawki itp.
czekam aż szczęście powróci...

Offline martylka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Cześć:)
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Kwietnia 2006, 08:38 »
Dzięki dziewczyny za reakcje na mój post nio i za wszystkie udzielone mi rady i wskazówki. Myślę że teraz w salonach zrobi się rzeczywiście trochę ciaśniej. Ogólny pogląd na sukienkę mam i mam nadzieję, że w wkrótce coś wyszukam. Na pewno się tym faktem pochwalę na forum. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam. :)


Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Cześć:)
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Kwietnia 2006, 09:10 »
Witaj!!!
Co do sukienki to biegaj po salonach i przymierzaj różne fasony i kolory - biel, ecru.
Czasami wydaje podoba nam sie cos innego, a coś innego wygląda na nas rewelacyjnie. Ja pomyliłam się co do koloru i co do fasonu. Dzieki Bogu Pani w salonie włożyła na mnie wszystkie możliwe modele i trzecia suknia powaliła mnie i moje przyjaciółki na kolana...właśnie się szyje!!!!!
A nasze gorono pozytywnie zakręconych zawsze służy Ci pomocą!!!!
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

corelia
  • Gość
Cześć:)
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Kwietnia 2006, 20:05 »
Witam Cię serdecznie :D

Offline Wercia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7020
  • Płeć: Kobieta
  • K & M- 10 lat minęło...:))
  • data ślubu: [
Cześć:)
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Kwietnia 2006, 22:16 »
Witam Cię serdecznie Martylko! Ja z moim Marcinem też mamy ślub 05.08.2006. Ja również nie mam jeszcze sukni ponieważ przebywam w Irlandii i nie mogę sobie pochodzic po salonach. Mam jednak kilka upatrzonych sukienek na internecie i jestem wstępnie zapisana u krawcowej. Obiecała mi uszycie sukni w dwa tygodnie.Zyczę powodzenia w poszukiwaniach :D

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Cześć:)
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Kwietnia 2006, 01:23 »
witaj Martylko!  :mrgreen:  :D
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Cześć:)
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Kwietnia 2006, 00:29 »
Witaj na forum!!
miłego szukania tej jednej wymarzonej - a jak już coś znajdziesz to wklejaj fotki ;)