Autor Wątek: Salony sukien ślubnych we Wrocławiu  (Przeczytany 25707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« dnia: 20 Kwietnia 2006, 16:39 »
Moje wrażenia z odwiedzonych salonów :)

Adeline - są dwa, ja byłam tylko w tym na Wita Stwosza. Bardzo pozytywne wrażenie, mogłam się naprzymierzać do woli. Pani bardzo miła, pomocna i umie doradzić (przynajmniej ta która mnie obsługiwała :) ) Tylko ceny trochę za wysokie jak na moją kieszeń. Chociaż w sumie jak się zastanowić to nawet nie tak strasznie drogo jak na suknie ślubne :mrgreen: Raczej standardowo.

Lisa Ferrera - też super salon. Pani bardzo miła, naznosiła mi sukienek :D Wygodnie się przymierza, bo jest całe osobne pomieszczenie z przymierzalnią i kanapą dla osób towarzyszących. jedyny minus, że tylko jedna osoba może mierzyć na raz. Więc najlepiej zadzwonić i się umówić na przymierzanie, wtedy mamy gwarancję, że nie będziemy czekać, aż się przymierzalnia zwolni. Acha - jeden z dwóch salonów, w którym pozwolili mi robić zdjęcia :)

Pronuptia - pani bardzo miła, katalogów dużo, niestety niewiele sukien z katalogu jest na miejscu do przymierzenia. Przymierzyłam tylko jedną suknię, która i tak była sporo za duża i wyszłam. Nic mi się nie spodobało :)

Loretta - jakoś nie przypadł mi do gustu... Przymierzyłam dwie sukienki i zastanawiałam się czy jakąś jeszcze spróbować, a pani stoi z boku i ani nie doradzi, ani nic... Miałam wrażenie, że tylko czeka na to, aż skończę marudzić i wreszcie sobie pójdę :twisted:

Odwiedziłam także wszystkie salony na Sokolniczej :D Bellissima - salon ok, pani bardzo miła, mogłam poprzymierzać, doradziła, wszystko w porządku :) No i ceny całkiem przystępne :) Na Sokolniczej jest jeszcze mnóstwo małych salonów, których nazw już nie pamiętam, ale wszędzie było bardzo miło :) Mało tam przymierzałam, bo szukałam "rybki", a przeważały suknie na kołach, takie bezowate trochę. Ale właśnie na Sokolniczej znalazłam swoją sukienkę :mrgreen: Tylko nie pamiętam nazwy salonu  :luzak: ale jak tam pójdę zamiawiać sukienkę, to na pewno go znajdę. Dostałam oczywiście karteczkę z nazwą salonu, fasonem i ceną, ale gdzieś mi się zapodziała...  :luzak:

No to tyle moich wrażeń :) W sumie jakiś bardzo przykrych sytuacji nie miałam.
Wrocławianki podzielcie się swoimi wrażeniami z poszukiwań sukni :)


Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2006, 17:35 »
Ja mam inne odczucia tylko co do Pronumptii. Tam nie jest tak jak w innych firmowych salonach, że sprowadzają dla nas wybrany model, tylko dopasowują to co mają. Można sobie też uszyć suknię na wzór Pronumptii. Tutaj nie wiem jak jest, bo mnie interesowały tylko suknie gotowe. Tylko pani miła i ładne modele butów.
Aha, no i Bellissima mnie bardzo rozczarowała, bo jak byłam tam we wtorek po Świętach, to nie było co mierzyć, bo dużo sukien pożyczyli.
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwietnia 2006, 18:43 »
Cytat: "Ecia"
Adeline - są dwa, ja byłam tylko w tym na Wita Stwosza. Bardzo pozytywne wrażenie, mogłam się naprzymierzać do woli. Pani bardzo miła, pomocna i umie doradzić (przynajmniej ta która mnie obsługiwała  ) Tylko ceny trochę za wysokie jak na moją kieszeń.

Moja sukienka jest z Adeline. Obsługa jest przeurocza, pani Asia, która tam pracuje jest bardzo pomocna i przemiła... Mój Pieron tak zagadywał przy przymierzaniu, że mam szal i halkę gratis i 50% zniżki na welon... a śmiechu było przy tym :)
Moja mama namówiona przeze mnie też tam szyje suknie...
Naprawdę gorąco polecam ten salon na Wita Stwosza... NAtomiast ten większy na szewskiej jest mniej przyjazny i przytulny...
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwietnia 2006, 18:59 »
Donia, przykro mi to mówić, ale to nie jest zasługa Twojego Pierona... Oni tam taką ofertę mają.  :mrgreen: Zawsze szal i halka gratis, a welon za 50%. Do tego kupon do Karpacza, prawda? ;)
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Kwietnia 2006, 19:18 »
Cytat: "azzurra"
Do tego kupon do Karpacza, prawda?


nie mam żadnego kupniku :(

a z tym Pieronem to oczywiście bardziej na żarty napisałam bo on sie zawsze dobija o zniżki dla studentów i takie głupotki... więc była kupa śmiechu... jak mu sie gaduła włączył
 :wink:
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Kwietnia 2006, 19:33 »
Hmmm... a mnie mówili, że jak zamówię suknię, to dostanę też kupon na kilka noclegów w Karpaczu, ale może to tylko na zamawiane suknie u producenta, a nie szyte u nich.

Ja się jednak na Adeline nie skusiłam, wybrałam Lisę Ferrerę, tam też panie są super po prostu!
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Kwietnia 2006, 20:53 »
Cytat: "azzurra"
a mnie mówili, że jak zamówię suknię, to dostanę też kupon na kilka noclegów w Karpaczu

a pewnie byś dostała kupon z małym dopiskiem, że musisz u nich wykupić wyżywienie i zapłacić za pościel  :wink:

Ja tam przyszłam z zamiarem kupienia tej włąśnie sukni więc na mnie nie testowały reklamy hihihi

 :D
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Kwietnia 2006, 21:36 »
Cytat: "donia"
Cytat: "azzurra"
a mnie mówili, że jak zamówię suknię, to dostanę też kupon na kilka noclegów w Karpaczu

a pewnie byś dostała kupon z małym dopiskiem, że musisz u nich wykupić wyżywienie i zapłacić za pościel  :wink:


Pewnie tak... Dlatego zamówiłam suknię w innym salonie. Bo suknie u nich są droższe, te same modele, np. zgodnie z cenami z Twojego Ślubu, są tańsze w Warszawie. Nie ma nic za darmo, promocja wliczona w cenę sukni i tyle.
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline kula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Kwietnia 2006, 23:09 »
Ja również odwiedzilam wszystkie saloniki na Sokolniczej.W jedym trzebabyło się umowić na przymierzanie,choć w salonie ani jednej osoby i sukienek mnustwo :roll:
Najbardziej podobalo mi się w malym saloniku na pietrze z sukniami głównie firmy Duber.Bardzo miła pani,doradzi i można przymierzać do woli.Najgorzej wspominam wizyty w salonie Bellissima.Za pierwszym raze jak byłam to nic nie przymierzyłam bo nic nie bylo pani tłumaczyla sie tym że to koniec roku i że w styczniu bedzie nowa kolekcja,za drugim razem obslugiwala mnie barzdo niemila,przy drugiej sukience stwierdziała że jak mi sie sukienki nie podobają to nie muszę u nich kupować :evil:
Najbardziej podobało mi się w Agorz bardzo mila obsluga,duży wybór i przymierzalnie barzo duże i wygodne,no może troche wyższe ceny niż gdzie indziej,ale ogólnie ok.Pozostale też w porządku :D



Offline Ania P.

  • Dopóki miłość nas dwoje łączy, świat się zaczyna, świat się nie kończy...
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007 :*
Odp: Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Kwietnia 2008, 15:08 »
Może odświeżę trochę wątek, co prawda nie ma wielu forumowiczek z Wrocławia, ale może ktoś tu kiedyś zaglądnie :)
Ja podczas poszukiwan sukni buszowałam po wielu wrocławskich salonach, mianowicie :

1.Adeline- na SZewskiej, Wita Stwosza- kompetentna i miła obsługa

2. Ana Lisa na Nowym Targu- obsługa bez zarzutu mimo mojego marudzenia,

3 Cymbeline na Biskupiej- też miła obsługa,może troszke mniej fachowa; tam kupiłam swoje butki ;D

4. Lisa Ferrera. króty zmienił adres na plac Kościuszki- obsługa ok.

5. Agora- zdecydowanie nie polecam, taką opinię ma wiekszość przyszłych panien młodych, które odwiedzają ten salon. Sprzedające są absolutnie nie zainteresowane, żeby cokolwiek doradzić czy wręcz dostrzec, że ktoś wszedł do salonu. :evil: :evil:

6. Flossman- obsługa ok.

Offline michalina202
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: wrzesien
Salony sukien ślubnych we Wrocławiu II
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Lutego 2010, 22:27 »
Salon Loretta
mierzyłam suknie w tym salonie i jestem zniesmaczona obsługą.
Jestem bardzo szczupła osobą i wiadomo, ze nie każdy fason sukni pasuje do mojej figury.  W takiej sytuacji obsługa powinna mi po prostu powiedziec ze ten model nie jest dla mnie, zle w tym wyglądam itp.  i doradzic cos odpowiedniego. 
Natomiast pani z obsługi w tym salonie zaczeła kpić z mojego wygładu, drwiła z mojej "chudosci", w pewnym momencie nawet parsknęła śmiechem.  Zabolało mnie to tym bardziej, że drwiła z mojej figury i wyśmiewała mnie w obecności mojego narzeczonego i innych osób czekajacych na przymiarkę.  Uważam ze rola obsługi nie jest wytykanie wad, (a jeżeli juz wadę  wytykają to powinny robić to taktownie, z wyczuciem, tak zeby nikogo nie urazic).  ale znalezienie najlepszego rozwaizania, tak aby zaakcentować atuty figury i zatuszować wady.  Niestety w tym salonie nie zaproponowani mi żadnego rozwiązania, nie zasugerowano jaki model bedzie dla mnie najlepszy. 
Uwazam, ze jeżeli mam zostawic w takim salonie tyle kasy za suknie, to moge wymagac kulturalnej i kompetentnej obsługi, a przede wszystkim szacunku.  Prosze o wyciągniecie wniosków przez obsługę :)

Offline michalina202
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: wrzesien
Odp: Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Lutego 2010, 22:40 »
Salon Loretta
mierzyłam suknie w tym salonie i jestem zniesmaczona obsługą.
Jestem bardzo szczupła osobą i wiadomo, ze nie każdy fason sukni pasuje do mojej figury.  W takiej sytuacji obsługa powinna mi po prostu powiedziec ze ten model nie jest dla mnie, zle w tym wyglądam itp.  i doradzic cos odpowiedniego. 
Natomiast pani z obsługi w tym salonie zaczeła kpić z mojego wygładu, drwiła z mojej "chudosci", w pewnym momencie nawet parsknęła śmiechem.  Zabolało mnie to tym bardziej, że drwiła z mojej figury i wyśmiewała mnie w obecności mojego narzeczonego i innych osób czekajacych na przymiarkę.  Uważam ze rola obsługi nie jest wytykanie wad, (a jeżeli juz wadę  wytykają to powinny robić to taktownie, z wyczuciem, tak zeby nikogo nie urazic).  ale znalezienie najlepszego rozwaizania, tak aby zaakcentować atuty figury i zatuszować wady.  Niestety w tym salonie nie zaproponowani mi żadnego rozwiązania, nie zasugerowano jaki model bedzie dla mnie najlepszy. 
Uwazam, ze jeżeli mam zostawic w takim salonie tyle kasy za suknie, to moge wymagac kulturalnej i kompetentnej obsługi, a przede wszystkim szacunku.  Prosze o wyciągniecie wniosków przez obsługę :)

Offline SFA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • data ślubu: 21.10.2012
Odp: Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lipca 2012, 14:28 »
Mi najbardziej podoba się  salon Lisa Ferrera. Pod mój styl sukienki i w ogóle jakoś tak fajnie się rozmawia z  tamtymi Paniami tam co obsługują i doradzą i dopowiedzą, super. Ja jestem z tamtego salonu zadowolona.

Offline Ewaamour
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Września 2015, 15:43 »
Serdecznie Paniom polecam „Marzenie” - salon i pracownie sukien ślubnych we Wrocławiu. Świetny salon, bardzo duży wybór,rewelacyjne ceny. Specjalne podziękowania dla Pani, która pomagała wybrać suknie- dzięki Pani spełniły się moje marzenia. Obsługa chce żeby Pani młoda wyglądała w ten dzień po prostu przepięknie :)Bardzo miły i kompetentny personel. Chciałabym gorąco polecić ten salon.  Widać duże zaangażowanie w to aby klientka była zadowolona.Serdeczne podziękowania składam na ręce Pań tam pracujących  przy boku których można czuć się naprawdę wyjątkowo:-) Z czystym sumieniem polecam. Czysty perfekcjonizm...
Dziękujemy i wszystkim polecam!

Offline sarenka178
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Skąd:: Bdg
Odp: Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Lipca 2016, 22:06 »
Dziewczyny! Czy któraś z Was korzystała z usług salonu Agnieszki Swiatły?  Ja nie jestem z Wrocławia ale szukam i szukam sukni bez efektu a jej kreacje są zjawiskowe. Szukam  opinii kogoś kto szył tam sukienkę

Offline Karolinamalina8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 21.08.2017
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: Kraków
Odp: Salony sukien ślubnych we Wrocławiu
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Lipca 2018, 08:21 »
Nie wyobrażam sobie kupna sukni ślubnej przez internet. Chyba jakaś staroświecka jestem:) Jak kupiłam swoją w Nabla w Krakowie, co prawda sama wybrałam model ale na tym się nie skończyło. Ten model był dokładnie dopasowywany pod moje wymiary. Miałam jedną przymiarkę, która w zupełności wystarczyła..