e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: fryzjer/fryzjerka  (Przeczytany 81312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fryzjer/fryzjerka
20 Kwietnia 2006, 01:32
Zna ktos dobra fryzjerke/fryzjera ktory robi ladne koki :?:  :?:  :?:  moja fryzjerka wyjezdza na slub brata w dzien mojego slubu :cry:  :cry:  A ja naprawde innych nie znam :roll:  :roll:  :roll:

Offline aneta_81 Kobieta

Odp: fryzjer/fryzjerka
28 Maja 2006, 15:01
ja mam tez problem z fryzjerem. Mialam moja "ukochana" fryzjerkę.. zaufana az do czasu. w kwietniu zenił sie moj kuzyn, wiec wybralam sie na koka probnego... jak wyszlam od fryzjera, to mialam lzy w oczach ale i cieszylam sie, ze to tylko probny. kok wprawdzie nie byl tragiczny .. ale na swoim slubie to bym takiego nie chciala za zadne skarby swiata!!! dlatego dziewczyny nie zalujcie kasy na fryzury probne, czy tez probny makijaz... w koncu ten dzien ma byc naj naj piekniejszy:) Teraz wybralam sobie fryzjerke z salonu STYL w fordonie. To jest salon bardzo renomowany, wprawdzie drogi ale po tym , co przeszlam z moja "zaufana" fryzjerka wole juz nie ryzykowac. I radze Tobie tez Megii wybrac sie na kok probny:) zeby potem nie bylo szlochania... Dam znac, jak wyszedl probny.. Ale dziewczyny jak znacie kogos, kogo mozecie polecic to dawjcie namiary! :D

28 Maja 2006, 22:23
Ja ide w Środena próbny wiec jak bedzie ok to podam namiary wtedy  :D

a jesli chodzi o kase na probny....to wole ja wydac i nie czesac sie w dzien slubu w ciemno  :roll:  :roll:  :roll:  Bo jakby sie nie podobalo to bym chyba oszalala :shock:  :shock:  :shock:

Offline aneta_81 Kobieta

30 Maja 2006, 19:01
no jak ja wyszlam z probnego to bylam taka zla, ze az sie poplakalam a moj ukochany musial to wszystko znosic... bo to oczywiscie jeszcze jemu sie oberwalo ... za nic! i jak sobie pomyslalam, ze mialoby sie to zdarzyc w dzien slubu........................... tragedia! dlatego dziewczyny... nie oszczedzajcie na fryzjerze bo w dzien slubu musiacie czuc sie najpiekniejszymi kobietami na swiecie!

6 Czerwca 2006, 10:56
Polecam wszystkima salon, w ktorym bylam!! Zadowlona jestem bardzo...
jesli ktos zainteresowany to wysle na priva  :D

Majeczka

• Gość
15 Lutego 2007, 00:26
Polecam salon Loreal na Gdanskiej. Szczegolnie fryzjera, p. Rafala :) On Wam krzywdy nie zrobi :)

Offline AGNIESIA Kobieta

25 Kwietnia 2007, 07:19
Szczerze polecam małego fryzjera blisko ronda toruńskiego na ulicy Jar   :afro:
Więcej namiarów podaje się na PW !

Offline Daruda Kobieta

1 Października 2008, 18:23
Poszukuę kogos,kto uczesze mnie do ślubu,czy ktoś może polecić jakąs fajną fryzjerkę lub fryzjera,(ewentualnie fajny salonik fryzjerki) w Bydgoszczy???moje własy sa mało podatne na jakieś cuda,dlatego chchiałabym żeby uczesał mnie profesjonalista,to ważny dzień i niechciałabym przez cały czas myśleć tylko o tym,że mi się loki rozprostowały...

Offline nataliaxp

8 Października 2008, 18:04
ja jestem super zadowolona z mojej fryzjerki, na kazda okazje typu wesele, hrzest, roczek chrzesniaczki czy jakies urodziny zawsze czesze mnie inaczej, po weselu fryzura trzymala mi jeszcze cztery dni bez oznak spania,pracuje w salonie fryzjerskim na Śniadeckich, jesli Cie to interesuje to daj znac to przekarze namiary na prva :)

Offline Daruda Kobieta

26 Grudnia 2008, 15:27
odświerzam wątek;-))))
[Poszukuę kogos,kto uczesze mnie do ślubu,czy ktoś może polecić jakąs fajną fryzjerkę lub fryzjera,(ewentualnie fajny salonik fryzjerki) w Bydgoszczy???moje własy sa mało podatne na jakieś cuda,dlatego chchiałabym żeby uczesał mnie profesjonalista,to ważny dzień i niechciałabym przez cały czas myśleć tylko o tym,że mi się loki rozprostowały.../quote]

Offline Daruda Kobieta

26 Grudnia 2008, 15:30
dajcie znak dziewczynki,niemieszkam w Bydgoszczy od dawna i mam słabą orientację jesli chodzi o salony i fryzjerów...w tylu problemach już mi pomogłyście,pomóżcie i w sprawie fryzjera plisss;-))

3 Stycznia 2009, 13:28
a jaka część bydgoszczy cię interesuje?? Ja moge polecić 2 salony na osowej :)

Offline ska Kobieta

18 Marca 2009, 08:47
Dziewczynki!
mam prośbę znacie jakiegoś dobrego fryzjera na wzgórzu wolności lub wyżyny, był u mnie jeden fryzjer z Torunia na próbnej ale to był koszmar! Proszę pomóżcie!

20 Marca 2009, 17:44
Ja ma  zaufaną i sprawdzoną fryzjerkę, ale w Fordonie.

Offline gosiaczek83 Kobieta

22 Marca 2009, 19:04
carollaa ja również chciałabym się dowiedzieć gdzie się będziesz czesać :)

Offline marta86star Kobieta

22 Marca 2009, 21:04
Czy któraś z Was korzystała z usług Stoppla?

Offline monic_ Kobieta

25 Marca 2009, 07:40
U Stoppla czesała się moja kuzynka na swój ślub, ślub kogoś z rodziny i potem na Sylwka.  Czesała ją pani Monika i za każdym razem była bardzo zadowolona.  Ja również planuję wybrać się tam na próbną, ale nie wicześniej niż po świętach i dopiero wtedy będę mogła sama ocenić :)

21 Czerwca 2009, 14:52
U stoppela moja mama się kiedyś czesałą i była zadowolona, ale nie wiem, kto ją czesał.
Ja ide do salonu Kleopatra koło targowiska tatrzańskiego do p. Sylwii, która mnie strzyże i czesze od kilku lat.

Offline bogi Kobieta

30 Sierpnia 2009, 11:31
We fordonie polecam panią Anie z salonu obok medica - mój pół kok idealnie dopasowała mi do twarzy, oryginalne upięła no i fryzyra trzymała sie do białego rana po tańcach na parkiecie!   

Offline Aggy Kobieta

31 Sierpnia 2009, 23:13
We fordonie polecam panią Anie z salonu obok medica - mój pół kok idealnie dopasowała mi do twarzy, oryginalne upięła no i fryzyra trzymała sie do białego rana po tańcach na parkiecie!   
ja polecam z tego salonu p. Ewę :) byłam na próbnej fryzurze i będę też czesała się u niej na ślub w sobotę :)

Offline bogi Kobieta

17 Września 2009, 19:15
Ja ma  zaufaną i sprawdzoną fryzjerkę, ale w Fordonie.

carolla vo to za fryzjerka>

19 Września 2009, 22:22
A taka "moja", do ktorej chodze z mama od lat. We wtorek mam probna u niej fryzurkę. Ma salon fryzjerski w okolicach targowiska tatrzanskiego w fordonie.

Offline bogi Kobieta

26 Września 2009, 15:19
Czy któraś z Was korzystała z usług Stoppla?

Musze powiedziec że z ciekawości poszłam do Stoppla na starym rynku i niestety ale JESTEM BARDZO ROZCZAROWANA!
Ta rzekomo dobra renoma już chyba przeminęła bo pani mnie tak uczesała że po wyjściu z salonu
obca kobieta zwróciła mi uwagę w sklepie "pani jakies wsówki wychodzą, pani reklamuje taką usługe"
Nie muszę dodawać jakie było moje samopoczucie i cieszę się że poszłam na fryzurę próbna bo napewno nikomu tego salonu nie polecę.

Offline asiul Kobieta

15 Października 2009, 00:14
dziewczyny, które proponowały wysłanie na priv danych do fryzjerek, proszę, kopnijcie te dane też do mnie:) będę wdzięczna. u mojej zaufanej fryzjerki czesałam się teraz na wesele przyjaciół i... no na swoim ślubie chcę wyglądać inaczej...

Offline Nemezis Kobieta

7 Listopada 2009, 20:17
Mam pytanie, czy ktoś korzystał może z usług 'Studia fryzjersko - kosmetycznego' Izabeli Stelmaszyk na Karłowicza? Słyszałam o nim dużo dobrego, ale chciałabym poznać opinie innych osób :)

Offline Moniskaa Kobieta

18 Listopada 2009, 12:11
Witam, dopiero się zalogowałam i również poszukuję dobrego fryzjera.  Jakbyście mogły to poprszę o info na priv te dziewczyny, które już wcześniej rozsyłały informacje.  Co myślicie na temat Michała Boronia, bo planuję tam pójść zobaczyć próbną fryzurę.

30 Listopada 2009, 10:34
Pierwsze słyszę...

Offline asiul Kobieta

25 Stycznia 2010, 23:05
może teraz ktoś się będzie chciała bardziej wypowiedzieć na temat :) wciąż fryzjer/fryzjerka poszukiwany/na !! możecie kogoś polecić? Czas goni, powoli trzeba rezerwować termin ... :(

Offline Mania86 Kobieta

26 Stycznia 2010, 17:46
asiul, mnie czesze moja przyjaciolka, ktora jest  dopiero w szkole fryzjerskiej, ale ma taaaaaki talent i czyni cuda. jak chcesz przesle ci na priva zdjecia, a jak ci sie spodoba namiary

Offline asiul Kobieta

26 Stycznia 2010, 18:08
oj to ja bardzo poproszę, bo niewielu fryzjerom ufam, a jednak po zdjęciach można lepiej rozpoznać...