e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: POSZUKUJE ZABAWEK!!  (Przeczytany 1534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
POSZUKUJE ZABAWEK!!
20 lutego 2012, 22:10
Hej,mam pytanie -niebawem(kiedy Nelka bedzie przenosic sie z kolyski do lozeczka)bede potrzebowac karuzelki.Mysle nad któras z fishera(najlepiej rain forest) lub  z tiny love-warunkiem jest mozliwie jak najlepszy stan ;) oraz pilot :P-postanowialam zapytac tutaj-zrodlo jakby pewniejsze ;D ;D
moze i durne ale chcialabym zapytac czy macie moze na zbyciu( w sensie sprzedazy,wymiany na inna zabawke itp)SAME klocki z garnuszka na klocuszek fp?qrcze,zabawke mam w idealnym stanie a klocki mi wsiąknely -pewnie przy przeprowadzcce..gdzies sa..ale diabel ogonem przykryl chyba.Wiem ze szanse są marne abyscie pozbywaly sie samych klocków-ale co mi szkodzi zapytac.za klocki moge takze wymienic np tabsy yasminele-op wazne do maja 2014r.
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Odp: POSZUKUJE ZABAWEK!!
20 lutego 2012, 22:22
ja poszukam.nie obiecuje,ze znajde.na kiedy potrzebujesz te klocki?

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
20 lutego 2012, 22:26
hehhe Ania,nie pali mi sie-Nelka ma dopiero nieco ponad 3mce :P :Pale powoli przegladam Maii zabawki pod jej kątem wlasnie-będe Tobie bardzo wdzieczna jak lookniesz.
ps a dla ewentualnego trzeciego dzieciaczka nie bedziecie potrzebowac?
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
21 lutego 2012, 15:57
Coś mi się wydaje, że tzw. pierwsze klocki fishera w wiaderku z sorterem mają te rozmiary co do garnuszka, no ale nie ma wszystkich kształtów chyba ?

Gabiś

• Gość
21 lutego 2012, 16:07
Adianka ma rację. Te klocki pasują tez do garnuszka :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
21 lutego 2012, 19:56
Tete  ;D ;D ;D ;D
nie ma takiej opcji. warsztat zamknięty
a klocków poszukam. będe niedługo przeprowadzać chłopaków do nowego pokoju to zrobię przegląd zabawek