e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: sprzedam grzechotki dla niemowlaka :)  (Przeczytany 1561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sekreettt Kobieta

• Dwa Szczęścia- Madzia i Marcinek
  • forumowicz
  • data ślubu: 14-06-2008
witam Wszystkich!
mam do sprzedania po moich dzieciach -grzechotki dla niemowlaka,są w stanie dobrym i bardzo dobrym.
Jedna grzechotka kosztuje 3zł + koszt przesyłki.
jest jedna grająca zawieszka,która wykonuje krótką melodię-śmiech Myszki Myki -sprzedam ją za 4 zł.

zdjęcia grzechotek

niebawem będę wystawiać ubranka po mojej córeczce oraz fotelik samochodowy 0-9kg Baby Desing za 80zł (kosztował nas 2 lata temu 199zł) w bardzo dobrym stanie i nosidło do trzymania dziecka na sobie kosztowało bodajże 120zł teraz sprzedam za 60zł - ktoś chętny to umieszczę zdjęcia...
zapraszam serdecznie:)
[/color]
pozdrawiam
Anna :)

Offline mareza Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 08.06.2010
sekreettt - możesz wrzucić zdjęcie nosidła ? :-) jakiej firmy jest i od ilu kg można nosić dziecko?

• forumowicz
witam !
mam do sprzedania nosidło INFANTINO - nie używane ,ponieważ córeczką nie za bardzo chciała być tak noszona i okazało się ,że mój kręgosłup nie dał rady a nikt inny nie nosił córeczki w tym nosidle.
kupiłam w Smyku za 120zł a teraz sprzedam za 80zl- cena do negocjacji jeśli komuś bardzo zależy, w sam raz na wiosenne spacery :) a wiosna tuż tuż....

zdjęcie -

ze strony allegro od jednego sprzedawcy skopiowałam "nosidło jest od Comfort -rider to łatwy, wygodny oraz bezpieczny sposób na noszenie twojego
Maluszka. Posiada możliwość noszenia dziecka w dwóch pozycjach . Dziecko w
pierwszych miesiącach potrzebuje dużo ciepła i bliskości oraz poświęcenia mu jak najwięcej uwagi. Pozycja z twarzą zwróconą do środka jest najlepszym sposobem noszenia twojego Maluszka, aby zapewnić mu to wszystko, a nawet więcej: kontakt wzrokowy, dotyk, zabawę - i cały czas masz wolne ręce. Kiedy twoje maleństwo jest w stanie utrzymać już samodzielnie główkę, nadchodzi czas na zmianę pozycji. Pozycja z twarzą zwróconą na zewnątrz pozwoli twojemu dziecku na oglądanie, oraz poznawanie otaczającego je świata.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3,6kg do 10 kg oraz do wzrostu od 53cm.
    Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE."
czyli nosidło jest od 3,5kg do 10 kg :)
sprzedam Go nawet za 60zł :)

• forumowicz
od 3,6kg do 10kg
cena 60zł + przesyłka :)
i jak chętna ?

Offline mareza Kobieta

• nowicjusz
szkoda że nie jest do 20kg :-( tak jak manduca :-( bo do 10kg to za chwilę mi maluchy wyrosną :-(

Offline mareza Kobieta

• nowicjusz
z grzechotek to poproszę  nr 2,3 od góry i 2 od dołu czyli kaczuszka :-)

• forumowicz
oki grzechotki odłożone :)