Autor Wątek: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE  (Przeczytany 96669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« dnia: 18 Kwietnia 2006, 23:04 »
Mam prośbę czy możecie napisać mi jakieś opinie na temat tej sali, ponieważ zarezerowaliśmy ją, ale nie wiem czy dobrze zrobiliśmy. Slub bierzemy dopiero w lipcu 2007 roku więc mamy czas aby ewentualnie z niej zrezygnować.

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwietnia 2006, 12:26 »
Widzialam ta sale w necie:) bardzo mi sie podoba! kolezanka bedzie miala pod koniec maja tam wesele to Ci powiem czy byla zadowolona! pozdrawiam!!


Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwietnia 2006, 17:42 »
Wielkie dzięki za opinie, mam nadzieję, że to dobry wybór. Pozdrawiam, Monia

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwietnia 2006, 17:44 »
Aha i czekam z niecierpliwością na opinie od Ciebie, bo w razie czego mogę jeszcze zerwać umowę. Pozdrawiam.

Offline jagi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maja 2006, 13:46 »
ja tez się zastanawiałam nad ta salą ale złe wrażenie zrobiły na mnie te intensywne kolory i wydaje mi się że jest tam troche za ciemno a uważam że sala weselna musi sptawiać uczucie lekkości i jasności no i ten podjazd pod nią był nie ciekawy jak byłam tam w zeszłym roku...


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja 2006, 14:30 »
Ja tez bede mieć wesele w Rózanej i mi sie tam bardzo podoba- jest inna niz wszystkie okepane i kolory wcale nie sa intensywne jest nowy wystrój sa takie jasniutkie kolorki teraz i jak oświecą wszystkie s.wiatła to wcale nie jest ciemno- zreszta wesele i tak jest wieczorem- nocą wiec to chyba nie ma nic do rzeczy! I zrobione jest przed- fakt z wierzchu to obicie drewnem moze sie niektórym nie podobac ale środek jest naprawde super0 jest gdzie wyjśc i gdzie usiąśc!

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maja 2006, 06:56 »
hej!
Zrezygnowaliśmy prawie na pewno z sali Rózana Dolina - wczoraj przyjeżdzając  zeby podpisac umowę pani szefowa( raczej niezbyt miła) poinformowała nas ,że na nasz termin który juz 2 razy potwierdzalismy dowiedzieliśmy się ,że na nasze miejsce sa juz 3 inne osoby i jedna z nich juz podpisała umowę i my i te 2 inne poary zostalismy perfidnie wywaleni. Bo nagle jakas osoba 2 dni wczesniej rano przyjechała i od razu wpłaciła te ich 3 tys które chcieli od nas tez i po co było informowac inne pary , ze taka sytuacja. zaprponowali nam termin 2 tyg póxniej, który mi kompletnie nie pasuje i to na dodatek z najdrozszym menu bo my mamy 66 osób a oni robią wesela od 70 ( jak ktos nie przyjdzie- bo przeciez rok wcześniej ktos wie ile mu osób przyjdzie no nie?) to musielibysmy zapłacic za iles tam osób. I juz zaraz kazali sobie płacic 3 tys za tyle osób ile ja przeiduje na dziś.I to jest dla nich ostateczna liczba gosci. Myslałam,że ta babe zabije! Jak mozna 5 osób wpisywac na 1 termin i nawet nie poinformować ,że odpadliśmy z licytacji KTO DA WIECEJ!

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Maja 2006, 13:34 »
Aniutek współczuję Ci bardzo!  :glaszcze:  
Tak się niestety okazuje, że właściele restauracji są okropni i tylko liczą ile to mogą zarobić, robią róźne bardzo brzydkie numery o których większość osób nie wie, wiem...coś o tym wiem doskonale.  :evil:
Dlatego my nie absulutnie nie chceliśmy organizować wesele w restauracji.

Aniutek i w końcu na czym staneło? Tam będziecie organizować wesele czy gdzieś indziej?



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maja 2006, 14:52 »
O nie tam na pewno nie! moja noga wiecej razy tam nie postanie! my musimy bo moja mama na pewno nie będzie sie zajmowała jezdzeniem, kupowaniem , pilnowaniem ,dekorowaniem itp. Moi rodzice nato nie maja czasu a  rodzice narzeczonego mieszkaja 70 km stad to wszystko by spadło na nas! I ta wersja odpada! Ale znalexlismy salę w Bedzinie w Jubilacie tylko że pani zaproponowała nam tą mniejszą - ona nie za bardzo nam się podoba bo no cżó tam jest jakoś bordowo i troche ciemnawo i wydaje mi się ,że niewystarxajaca ilosc miejsca dla 66 osób! pani twierdzi ,że nie i tylko termin 25 sierpien mieli wolny! W Californii też sa wolne terminy! także dzis sobie jeszcze tam skoczymy!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Maja 2006, 14:56 »
no ladnie.. widzę,ze nie tytlko w sczecinie są takie przewały... :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maja 2006, 15:14 »
Cytat: "Aniutek83"
Ale znalexlismy salę w Bedzinie w Jubilacie


Byłam w Jubilacie. I też ta sala na dalone ciut mniej mi się podoba niż na górze. Z resztą na górze jest więcej miejsca.
Ale jedzonko w Jubilacie mają bardzo dobre.
 :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline jagi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Maja 2006, 15:34 »
w Jubilacie trochę za mały parkiecik ale proponuję Atene Sosnowiec- Milowice duży parkiet i jasno:) 8)


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Maja 2006, 07:49 »
uff Dziewczyny w końcu sie uwolniłam od koszmaru szukania sali - znalexlismy naprawde super salę ( tzn jest akurat w moim guście) to CATAMARAN ( nad, jez. Pogorią) O nic sie nie musimy martwić- jest tam wszystko. I poleciła nam to znajoma mamy( która tam kogoś zna) i wczoraj tam bylismy i wszystko juz załatwilismy- naprawde full jedzonka( menu ma 3 strony) ciasta słodycze owoce, napoje , alkohol- wszystko bez ograniczeń. I specjalnie dla nas z polecenia dostalismy wódeczke Finlandię. Jest nawet tort. I noclegi dla przyjezdnych gosci. Super widoczki. otoczenie i taras widokowy. Wprawdzie mojej mamie podovbała się wczesniwejsza restauracja zaraz przed Catamaranem- Omega , bo dla niej tak tam elegancko i restauracyjnie. Ale mi bardziej pasuje ta i narzeczonemu też. A i wszelkiegorodzaju drinki tez mamy wliczone w cenę. A dla nas byłby problem z wozeniem ciast. alkoholi i napojów- bo toakurat miało spasc na tesciowa i tescia( tesciowa i sasiadki sa cukiernikami z zawodu) ale wszystko to wozic 70 km to po przeanalizowaniu wybralismy ta opcje! Dostalismy od znajomych płyte z wesela tam i sie po prostu zachwyciłam!

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Maja 2006, 19:59 »
Aniutek83, ciesze sie ze wam sie udalo! rowniez slyszalam duzo pozytywnych opinii o waszej sali!!
ale naprawde jestem w szoku ze takie przetargi dziwne istnieja!


Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Maja 2006, 16:47 »
monia_01, wiec jak obiecalam to pisze!
kolezanka miala w maju wesele w Rozanej i jest bardzo zadowolona!!!
jedzonko swiezutkie, duzy wybor, sala piekna duza, obsluga swietna !!
moja znajoma jest bardzo zadowolona i rowniez goscie:) wszyscy sie wspaniale bawili!
jedyny mankament to wspolna toaleta meska i damska i przy duzej liczbie gosci sa kolejki.. ale to nie przeszkadzalo ona miala 50 osob! a plus to klimatyzajca - zawsze mozna wlaczyc albo wylaczyc gdy jest za chlodno!
Pozdrawiam !


Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Maja 2006, 13:43 »
Wielkie dzięki za informacje. Coraz bardziej przekonuję się, że to dobry wybór.
My nie mieliśmy żadnych problemów z podpisaniem umowy, jestem zdziwiona, że Aniutek83 je miała.
Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję i pozdrawiam.

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Maja 2006, 15:11 »
no trudno było ich nie miec koro ktos bezczelnie przyszedł i sobiepodpisał umowe na Twoje miejsce! A żeby tego było mało na ten ternin pozapisywali sobie tez 3 inne pary( i one tez zostały na lodzie) chocxiaz wczesniej dzwoniliśmy i potwierdzaliśmy ! Przeciez liczy sie tam KTO DA WIĘCEJ! Im wiecej gosci na weslu tym lepiej! Jak mozna coś tak chamskiego zrobic! tym bardziej ,że dzien wczesniej dzwoniłam i pytałam i mówiłam ze na nast dzien przykezdzamy podpisac umowę! Ta szefowa jest co najmniej chamska i bezczelna! ale nie ma tego złego mamy 100 razy ładniejszy lokal w super otoczeniu i ilosc jedzenia która 3 razy przewysza Różaną za ta sama cene! Tam po prostu liczy sie kto da wiecej- OSZUŚCI PO PROSTU!

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maja 2006, 19:12 »
CIEKAWE. JAK DO TEJ PORY NA STRONCE RÓŻANEJ NIE MA INFORMACJI ŻE NA WASZ TERMIN UMOWA ZOSTAŁA JUŻ PODPISANA.  MY PRZEKŁADALIŚMY DATĘ PODPISANIA UMOWY Z POWODU BRAKU FUNDUSZY I NIE BYŁO Z TEGO TYTUŁU ŻADYCH KONSEKWENCJI :!:
MOŻE TO WY NIE WYWIĄZALIŚCIE SIĘ Z TERMINU DO KTÓREGO MIELIŚCIE PODPISAĆ UMOWĘ, A NIKT NIE BĘDZIE NA WAS W NIESKOŃCZONOŚĆ CZEKAŁ.
A MOŻE FAKTYCZNIE BYŁO TAK JAK MÓWISZ, ALE JAKOŚ TRUDNO JEST MI W TO UWIERZYĆ :!:

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #18 dnia: 1 Czerwca 2006, 07:53 »
No niestety ale na tej stronce mają tak aktualne dane ,że szok! I niestety ale my sie wywiazaliśmy- 3 razy dzwoniuliśmy i potwierdzaliśmy i oni tez nam ten termin potwierdzali! nAwet z sama ta urocza szefowa rozmawialismy i dogadywaliśmy sie co do mniejszej liczby gości - 66 osób! I kiedy dzień przed zadzwoniłam ,że chce przyjechać podpisać umowę pani oczywiście potwierdziła! Przeciez nie targałabym mojego Wojtka 70 km bo tak mi sie podobało! Po prostu mówię jak było- sama ta szefowa powiedziała ,ze kto pierwszy ten lepszy kto ma wiecej gości i szybciej da kase ( po prostu LICYTACJA KTO DA WIĘCEJ- BO LICZY SIE ZYSK) .I dziwnym dla mnie było to,że na ten termin były napisane 3 inne pary!I sama ta praconica( kelnerka) nie mogła zrozumiec jak to sie stało.A kiedy przyszła szefowa powiedz ze nio niestety ale dzis był pana liczbe 90 osób i zaraz z rana podpisał umowę i wpłacił kase wtedy my automatycznie i te inne pary ODPADAMY! tak samo ta pracownica najpierw stwierdziła ze jeszcze 4 sierpnia jest wolny- niesty szefoa równiez to rozwiała bo tez juz ktos przyszedł i tez podpuisał umowe na 100 osób! tAk samo była inna para wpisana na 1 wrzesnia( no ale tez juz w ten dzien  ktos ich ubiegł niestety) a nam pani szefowa zaproponowała 8 wrzesnia i najdrosze menu- ale my wolelismy zrezygnować. A pani nam powiedz ze sierpien i czerwiec to miesiace oblegane itp. I po co miałabym kłamać- chciałam bardzo tam mieć wesele, moi rodzice tez tam byli wtedy z nami i byli tak samo zaskoczeni i wkurzeni! I ja sama mówiłam ,że trzeba było zadzwonić i poninformować,ze jest taka sytuacja- ale po co automatycznie nas olali bo im sie zysk nie opłacał PRAWDA!dziwne ,ze w nastepnym lokalu  w którym bedz miec wesele nie było takich problemów- do ustalonego terminu przyjechalismy podpisac umowe wpłacilismy zaliczke i jest OK!

Offline krzychu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 09.09.2006
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwca 2007, 12:03 »
We wrześniu miałem weselę na Różanej Dolinie. Bardzo mi się tam podobało. Obsługa *cenzura* ,jedzenie bardzo dobre. Niktórzy piszą,że ich oszukano z terminem a nikt na was nie będzie czekał w nieskończoność. Ja jestem bardzo zadowolony i nie miałem żadnych takich problemów. Mogę wszystkim polecić ten lokal.

Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Czerwca 2007, 23:56 »
Ja tez tam w porywach poszukiwań zawedrowałam, niestety moja opinia na temat tego lokalu tez jest negatywna . Na wstepie pani za barem nie miała ochoty z nami rozmawiac na temat organizacji wesela :P Chyba miała bardzo cięzki "okres" :P. No i menu nie bardzo mi pasiło . Przyznam ze okolica ciekawa , tzn jest gdzie posiedziec :) Ale to moja prywatna opinia na temat Różanej doliny  w Będzinie.

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Czerwca 2007, 10:29 »
krzychu cieszę się, że chociaż Ty masz dobrą opinię na temat tego lokalu, ja jak na razie nie miałam jakiś powodów do niezadowolenia, zobaczymy po 14 lipca  :skacza:

Offline Khali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Czerwca 2007, 12:43 »
hehehe to ja Monia czekam na twoja opinie ;) mam nadzieję że pozytywną ;P

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Czerwca 2007, 13:03 »
Khali a co też zarezerwowaliście, czy jeszcze jesteście na etapie poszukiwania :?:

Offline Khali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Czerwca 2007, 13:08 »
oj chyba zapomnialaś ;) sala zarezerwowana od lutego ;P teraz tylko zespoł trzeba znalesc:( a to juz wiekszy problem ;)

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Czerwca 2007, 14:41 »
Mam pamięć dobrą, ale krótką, tyle was to jest  ::)
Jeśli chcesz mogę Ci podać namiary na mój zespół, my wkrótce jedziemy ustalać z nimi szczegóły więc możecie jechać z nami, zobaczycie jak śpiewają  :skacza:

Offline ainuzi83

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 211
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2007
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Czerwca 2007, 23:32 »
Monia my również chcieliśmy mieć tam wesele lecz niestety terminy, które nas interesowały były już zarezerwowane :(
Wierzę w to, że Wasze wesele będzie jak najbardziej udane :D że będzie to dla Was niezapomniany oraz  najwspanialszy dzień w życiu  :przytul:
Pozdrawiam !! ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2007, 23:34 wysłana przez ainuzi83 »

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Czerwca 2007, 10:37 »
Monia my również chcieliśmy mieć tam wesele lecz niestety terminy, które nas interesowały były już zarezerwowane :(
Z terminy faktycznie mają napięte

Wierzę w to, że Wasze wesele będzie jak najbardziej udane :D że będzie to dla Was niezapomniany oraz  najwspanialszy dzień w życiu  :przytul:
MUSI BYĆ I WIERZĘ, ŻE TAK BĘDZIE-NAPEWNO  :hopsa:

Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #28 dnia: 5 Października 2007, 16:07 »
witajcie!
Już jakiś czas ślędzę to forum,ale dopiero ostatnio postanowiłam do Was dołączyć. . . Mam takie pytanie - skierowanie głównie do Monii_01 . . .  Czytałam na forum Twoje wypowiedzi na temat tego lokalu i  chciałabym Cię prosić o jakieś dodatkowe infona temat "Różanej Doliny" .  Ostatnio jeździmy po różnych salach i restauracjach i przyznam,że jak do tej pory,to największe wrażenie zrobiła na mnie właśnie "Różana".  Będę wdzięczna za jakieś info;) Wesele planujemy na czerwiec 2009 ,ale już w najbliższym czasie musimy się na coś zdecydować. . .
pozdrowionka!  :D


Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Października 2007, 14:19 »
evelaz co by interesowało, jestem już na forum więc chętnie służę pomocą