e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: *****WYPRZEDAŻ _ - dla dziewczynki**** + wiosna , lato  (Przeczytany 1752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AnekPiekarek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 04.09.2010
Jeszcze raz zapraszam ;) mam nadzieje , że teraz zdjęcia będą juz ok ;D Serdecznie zapraszam na "zakupy"

Moja Wiki już dawno wyrosła , więc w szafie trzeba zrobic troszkę miejsca :0

Ciuszki w stanie idealnym bądź bardzo dobrym - części nawet nie zdązyłam córci założyc. Za szybko rośnie:)

Ciuszki wyprane , ale nie wszytskie wyprasowane za co przepraszam .

postaram sie przy każdym napisac coś więcej;0

1. 1 SPIOCHY , Smyk -Sofija, 56cm. stan idealny - założone z 2 razy ( zapomniałam o nich:))   7zł.

2. ŚPIOCHY, 56cm ,bardzo dobra gatunkowo bawełna ( troszeńke grubsza)stan idealny, 6zł

3. ŚPIOCHY, 56cm ,różowo- białe z misiem ,  stan idealny , 5zł

4. ŚPIOCHY , 56cm ,w różowe misie  Stan idealny , 5zł

5. PAJACYK welurkowy H&M , nie założylam w ogóle zapinany z tyłu, stan idealny , 50 cm , 8zł

6. PAJACYK, Marcinkowski, lekko zmechacony od prania , stan dobry, 56cm , 3zł

7. SPODNIE , adams kids, nie załozone ani razu- za malutkie, fioletowe( na zdjeciu wyszły dziwne mazy) w haftowane kwiatuszki z kieszeniami , 56cm (3,5kg) 6zł

8. DRESIK, Smyk- babaluno , Założony może z 3 razy .Stan idealny  Bluza z kapturkiem , rękawki i kieszonki wykonczone materiałowa falbanka, strona wewnętrzna w krateczkę, spodenki z aplikacja na nogawkach - serduszka,  przy kieszonkach wykończone falbanką, 50cm - ale spokojnie na 56 cm , bluza nawet 62 cm ,  15zł

9. BLUZECZKA welurkowa z kołnierzykiem , Smyk- coolclub , stan bardzo- dobry , 56cm, 6zł

10. BLUZECZKA , 5-10-15 , stan bardzo dobry, 62cm , 6zł

11. BLUZECZKA , Smyk Coolclub, różowa z lekkimi ażurkowymi dziureczkami( mam nadzieję , że wiecie o co chodzi) stan bardzo dobry - uwielbiałam ja !! zakładałam zawsze jak nie wiedziałam czy krótki rękaw to nie za mało , bardzo cieniuteńka i super przewiewna, 56cm , 6zł

12. ŚPIOCHY , Koala, grubsza bawełna , stan bardzo dobry , 62cm , 8zł

13. KAFTANIK , Koala, dostalismy w komplecie ze śpioszkami,z aplikacja na rękawku stan idealny , 62 cm , 5zł

14. ŚPIOCHY , Smyk disney , aplikacje z kubusiem , stan idealny , duże 56cm   gdzieś jeszcze mam do tego identyczny kaftanik  stan idealny 8zł

15. KAFTANICZEK , rewelacyjna gatunkowo bawełenka, zapinany na krzyz- tzw kopertka ( super dla najmniejszych maluszków i mamusiek które boja się wkładac coś przez główkę) )stan idealny, 56 cm , 5zł

16. KAFTANICZEK, zapinany na kopertkę , z misiaczkiem i w kropeczki , stan bardzo - dobry , 56cm , 5zł

17. KAFTANICZEK , w paseczki , rewelacyjna bawełenka, super kolorki , zapinany kopertowo  stan idealny , 62 cm , 5 zł

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
A będą większe rozmiary???
Ola 01.08.2011
Zofia 10.01.2014

• uzależniony
jeszcze mam 68 . postaram się niebawem wrzucic  ;D

• uzależniony
18. BODY , 5-10-15, stan bardzo dobry , 56 cm 3zł

19.BLUZECZKA , George , Założona 2 razy - idealna na upalne dni , zapinana z tyłu na guziczki , 0-3 mies ( spokojnie na 62cm) stan idealny, 4zł

20. PAJACYK , Smyk coolclub, stan bardzo dobry w misiaczki i kaczuszki, 62cm, 4zł

21. BODY , lupilu , nowe- wyprane i wyprasowane niestety nie zdążyłam założyc, 62-68, 4zł

22. BODY , lupilu, nowe- nie założone nigdy, wyprane i wyprasowane , 62-68, 4zł

• uzależniony
23. BODY , Disney, stan idealny- załëożyłam może z 3 razy , 68 cm , 4zł

24. SUKIENECZKA, BAby C , założona 1 raz , idealna na upały, na ramiączkach, zapinana z tyłu na guziczki + "majtuśki" z falbankami+ opaska, biała w granatowe kropeczki, 0-3 m, 12zł

25. RAMPERS, Smyk coolclub , Krótki rękawek, króciutenkie nogaweczki , świetne aplikacje , stan idealny , 56cm , 8zł

26. RAMPERS, Cheroke, stan idealny, 56cm, 7zł

27. BODY , MAriquita, Stan bardzo dobry , 62cm , 3zł

28. RAMPERS, Smyk Disney, idealny na upały , 56- 62 cm , 7zł

29. SUKIENECZKA , BAby C , Stan idealny , dostalismy i niestety Wiki juz nie zdążyła założyc , 56- 62 cm , zapinana z tyłu na guziczki, spodenki z " rozcięciami " na boczkach , 12 zł

30.SUKIENECZKA , założona po chrzcie św- tylko 1 razz tyłu zapinana na guziczki+ majtuski+ opaseczka, stan idealny, 56-62cm , 15zł

31. BLUZECZKA, Smyk COOLCLUB a la kaftaniczek zapinana "kopertowo" , bardzo gruba bawełna, stan idealny , 56cm , 7zł

32. BODY, Disney, stan idealny , 62cm ,4zł

33. BODY ,5-10-15 z króciuteńkim rękawkiem , 62cm , 3 zł

34. LEGINSY, C&A baby club, uwielbiałam je, Swietne na upały do bluzeczki, Długośc "w kolanko" ;)wykończone koroneczką 62cm, 4zł

35. BODY, biało- różowe paseczki, 56cm , 3zł

36. BLUZECZKA , BAbaluno, z króciutkim rękawkiem , 50 cm - ale spokojnie 56 nawet 62 cm , 5zł

37. BODY, bez rękawków, nie zdążyłam założyć, 62cm , 5zł

38. SUKIENECZKA ze spodenkami, nie założona ani razu,  68cm , 12 zł

• uzależniony
34. LEGINSY, C&A baby club, uwielbiałam je, Swietne na upały do bluzeczki, Długośc "w kolanko" ;)wykończone koroneczką 62cm, 4z

25. RAMPERS, Smyk coolclub , Krótki rękawek, króciutenkie nogaweczki , świetne aplikacje , stan idealny , 56cm , 8zł

• uzależniony
39. BUCIKI DO CHRZTU, założone tylko podczas uroczystości w Kosciele, rozm- 11 cm, białe z koroneczką , zapinane z boczku , 10 zł

40. CZapeczka , nie załozona , obw- 38cm różowo- biała 5 zł

41. CZapeczka ażurkowa z różyczkami , niestety kupiłam za malutką , 5zł

42. CZapeczka nie założona , obw48 , ale wg mnie dla maluszka do 3 miesięcy,nei założona 5zł

43. KApelusik- bardzo fajny przy upałach , przewiewny ,36-42 cm  5 zł

44. SKARPETECZKI , dla maleństwa , do 2 miesiecy, 1 zł szt

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Czy te body nr 32 nadają się też dla chłopca? Tzn chodzi mi o to czy na ramionach nie ma takich bufek typowo dziewczęcych :)

• uzależniony
tak tak nadaja sie dla chłopczyka ;) nie maja " bufek" ;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
No to ja je poproszę :)

Będzie coś jeszcze takiego kolorowego uniwersalnego?