e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: pochłaniacze wilgoci, nawilżacie powietrza  (Przeczytany 2645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
Nie wiem czy jest taki wątek jeżeli jest to przepraszam.
Jeżeli nie ma to myślę, że taki wątek się przyda.

Wlaśnie przyszedł zamówiony pochłaniacz wilgoci METYLAN czy któraś z Was z niego korzystała ? Jakieś opinie ?
Mam też nawilżacz HUMISTOP ale ten dla mnie porażka, coś tam pochlania wody, ale bez szału pełno wody i tak jest na parapecie i na oknach.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Ja wcześniej zamawiałam Humistop, teraz mam jakieś zwykłe wkłady chyba aż za 2zł/szt i też bardzo dobrze się sprawdzają.

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
Patrycja a gdzie je kupowałaś?

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Ada coś Ci poradzę bo masz rodzinę w UK więc możesz to załatwić. Nie będzie to tanie ale to inwestycja na lata i gwarantuję, że będziesz bardzo zadowolona. Zainwestuj w porządną maszynę: http://www.delonghi.com/uk_en/family/dehumidifiers/ od razu mówię że polecam tą firmę bo miałam z nią styczność i wiem o czym piszę. Zwłaszcza jeżeli problem w domu masz duży a z tego co piszesz to wesoło nie jest.
Moja opinia jest taka, że w Polsce niestety nie ma porządnych pochłaniaczy wilgoci. To co jest na oferowane jest naprawdę nie wiele warte. Wiem bo z problemem walczyli moi rodzice i niestety wywalili w błoto nie mało pieniędzy. Jak chcesz więcej info to pisz.  

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Ilonka kupowałam na all - to jakaś polska firma więc tanizna - bez pudełek, więc nie ma dodatkowych kosztów. a działa jak trzeba.

Ja nie mam takiego problemu jak Ada, a skoro ma wodę to jest niezły problem...

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
To muszę poszukać.
U nas podobnie było w tatmą zimę- okna całe parowały i skraplała się z nich woda. W lato pociągnęliśmy wentylacje do góry i po problemie. Ale w pochłaniaczach woda się zbiera jak stoją.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
no jest u mnie bardzo duży problem z tym ale pochłaniacze nie źle narazie działają woda się elegancko zbiera ale muszę przyznać nie spodziewałam się że tak szybko zacznie to działać

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
Ja mam metylan, działał całkiem całkiem (u nas pełno wody w szczególności na oknach), do tego koniecznie wyciągi chodzące 24h w łazience i kuchni (kuchnia - aneks), kaloryfery na minimum (2,5 - teraz są ciepłe) i jest ok.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
coś tam pochłaniał ale i tak grzyb wylazł  ::)

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
No to kicha. Ja teraz tez szukam dobrego, bo leje mi sie z okna..

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
nie no generalnie woda się naprawdę ładnie skraplała jeden jest pełny (ten HUMISTOP) a metylan do połowy.
Grzyb mi pewnie wylazł od zbyt późnego zainwestowania w ten sprzęt