Autor Wątek: Jak spędziłyście święta?  (Przeczytany 4440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dorka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 115
Jak spędziłyście święta?
« dnia: 18 Kwietnia 2006, 12:50 »
Święta, święta i po świętach....

Jak je spędziłyście?

U mnie było ciekawie. Niedzielę spędziłam na jedzeniu smakołyków z rodzinką i narzeczonym  :mrgreen:
Za to poniedziałek był raczej nie przyjemny. Miało to oczywiście związek z tradycją oblewania się wodą. Podczas spaceru nie dość że zostałam z narzeczonym oblana brudną wodą, to jeszcze grożono nam kijem do bejsbola... Skończyło się na wezwaniu policji, która delikwenta,  złapała podczas jazdy rowerem po pijanemu.
Wieczór drugiego dnia świąt mieliśmy zatem zmarnowany...

Ale ogólnie nie było źle!


Pozdrawiam wszystkie październikowe panny młode!

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwietnia 2006, 13:49 »
A ja w ogole nie poczulam swiat. W domu nic nowego- jak co roku. Jedzenie tylko bylo swiateczne. Pogoda byla mokra i do niczego.
Lany poniedzialek był calkiem suchy- jakos nie mielismy nastroju do polewania. Zwlaszcza, ze po sniadaniu Miś wyjechal na chrzciny corki kuzynki. Ja wolalam zostac. Tylko wieczorkiem posiedzialam z kolezanka przy winku.
Dobrze, ze juz po swietach!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwietnia 2006, 14:26 »
powiem tak..
pewnie jak każdy inny

żarcie - picie - żarcie - spanie-żarcie - picie - żarcie  :twisted:

porażka.. niecierpię świąt  :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Kwietnia 2006, 14:32 »
u mnie podobnie wielka obzera chyba zapomniałam że ślub przede mną a nie już za mną  :mrgreen:  no nic wkońcu panna młoda musi być naturalna  :mrgreen: mam nadzieje ze na ostatniej przymiarce jeszcze się zmieszczę w suknię  :mrgreen:

a tak na poważnie to śniadanko każde z nas miało u siebie po czym mój T. przyjechał do mnie i siedzieliśmy jedliśmy T. wypił pare z moim tatą poszliśmy na spacer i wieczorem pojechaliśmy do T. gdzie ja siadłam z przyszłym tesciem i zaszalałam na maxa o mały włos powiedziałabym do niego Tato ( żadko pije i wogóle) a wczoraj z rana poszliśmy do kościółka na spacer i oczywiście do stołu masakra  :obiad:  :obiad:  :obiad:
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwietnia 2006, 14:33 »
hmmm, a u mnie bylo wyjatkowo moze z tego wzgledu,ze po raz pierwszy bylismy podczas swiat tylko we dwoje (pierwszego dnia-drugiego byl u nas nasz przyjaciel)troszke obawialam sie tego jak to bedzie, bo przyzwyzcajina jestem do spedzania swiat w gronie duuuuzej rodzinki-ale bylo calkiem milutko. Przede wszystkim spedzilismy te swieta bedac blisko Boga-moze dlatego tez bylo inaczej...w pierwszy dzien troszke postalam przy garach-no ale ktos musial :) Nie przejadalismy sie zbytnio ,tyle,ze jedzonko bylo takie inne swiatceczne  :D bylismy na spacerku, poszukalismy zajaczka-pobylismy tak na spokojnie ze soba. No a drugi dzien spedzilismy juz we trojke-bylo fajnie po pokazywalismy dla Bernda nasze polskiej tradycje-smigus dyngus tez byl a co :twisted: (ale w wersji do przyjecia :wink: )bylo przy tym duzo smiechu i zabawy. Poczulismy sie troche jak dzieci a ile smiechu przy tym bylo :D  :D  :D No i kolejny spacerek-tym razem pogoda zrobila nam lany poniedzialek,ale i tak bylo super, no i wizyta w kosciolku a potem wieczorne przytulanki...Ja na siweta nie narzekam i z checia przezylabym to jeszcze raz :mrgreen:
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Kwietnia 2006, 14:34 »
Cytat: "groszek"
Jedzenie tylko bylo swiateczne

jedzenie to u mnie na co dzien jest świąteczne! :)

Cytat: "monia"
żarcie - picie - żarcie - spanie-żarcie - picie - żarcie

I nic nowego.
Święta, jak święta :)

I po świętach :)
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Kwietnia 2006, 14:42 »
A ja miło spędziłam święta - tylko, że byłam (i nadal jestem) ostro podziębiona...
Poodwiedzałam rodzinkę - tą bliższą i tą dalszą i było fajnie.
Szkoda, że pogoda nie była zachęcająca do spacerów bo na 100% więcej bym się ruszała i nie czułabym się "ciężka" po świątecznych przysmakach...
Ale ponieważ się odchudzam to o dziwo nie przesadziłam z jedzonkiem i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa  :D

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Kwietnia 2006, 16:04 »
Suuper święta - w Niedzielę dyżur w nieogrzewanej przychodni.....palce mi posiniały i musiałam schować się pod kołderkę.
W Poniedziałek - wizyta Krzysia i Jego Rodziców u moich Rodziców. Fajowo było...po raz kolejny okazało się, że w kuchni mamy z moją mamusią zupełnie inne zasady działania. A teściową mam fajną...
I uwagaaaaa nawet się nie przejadłam :idea:  :idea: , bo trudno nazwać przejedzeniem skonsumowanie w niedzielę pudełka surówki i wypicie pół litra jogurtu.
Zatem niech mi ktoś powie dlaczego mam pół kilo więcej dzisiaj na wadze???
:waga: (wcale sie nie cieszę z tego faktu o nie!!!!)
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwietnia 2006, 17:21 »
a ja w łóżeczku z temperaturą .........
bez apetytu, z katarem, kaszlem itd...
coś strasznego
a miało być tak pięknie....
jedyny plus to możliwość nadrobienia lektury...
na szczęście miał kto o mnie zadbać... :serce:

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Kwietnia 2006, 17:52 »
Cytat: "zibi"
na szczęście miał kto o mnie zadbać...

znaczy się Sylvi utuliła, ukochała, napoiła i podrapała za uszkiem....
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwietnia 2006, 14:17 »
A ja szkoda gadać - cały tydzień mam do d...
W sobotę zmarła siostra dziadka (a my jesteśmy bardzo rodzinnie związani), pogrzeb był we wtorek a że to aż za Nowym Sączem to wyjechaliśmy w poniedziałek-nie musze chyba dodawać, że niedziela do najfajniejszych nie należała.
Jak już tam dojechaliśmy to zaraz po pogrzebie dowiedziałam się, ze babcia jest w szpitalu bo zrobił jej się jakiś zator i wymaga interwencji chirurga-udało się.
Zaniosałm do US zeznanie dot.spadku-w najlepszym wypadku zaplacę 1tys.zł (w najlepszym  :shock:)
Jak wróciliśmy to zepsuł się dziadka samochód (zawieźliśmy dziadka do szpitala żeby w tym szoku sam nie jeździł), będzi eremont silnika
Jak jeszcze czegoś fajnego się dowiem to zacznę szczekać na ludzi  :|


Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Kwietnia 2006, 14:26 »
Cytat: "zibi"
a ja w łóżeczku z temperaturą .........
bez apetytu, z katarem, kaszlem itd...
coś strasznego
a miało być tak pięknie....
jedyny plus to możliwość nadrobienia lektury...
na szczęście miał kto o mnie zadbać...


Mój Pieron miał dokładnie to samo... :wink:  :wink:

a ja codziennie do pracki bo zastępowałam koleżankę, która wyjechała do Indii...

Ale najważniejsze, ze byliśmy RAZEM  :serce:

 :D
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie

Offline wm

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 103
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Kwietnia 2006, 19:20 »
współczuję serdecznie co niektórym... :roll:

nasze święte były cudowne. Nasze zaręczyny. Pierwsze święta wielkanocne razem! :wink:

rodziny sie spotkały...

Michał najpierw przekupił moje młodsze rodzeństwo słodyczami, potem moją mamę kwiatami, następnie tatę whisky i potem nadszedł czas na mnie...

uklękł i wręczył pierścionek...byłam tak spięta że nawet nie wiem co do mnie mówił!

coś nie do opisania....

noc też była cudowna...hehe...

 :serce:


 

Offline Wercia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7020
  • Płeć: Kobieta
  • K & M- 10 lat minęło...:))
  • data ślubu: [
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Kwietnia 2006, 21:31 »
Od trzech lat spędzałam Wielkanoc z dala od mojej rodzinki. W tym roku przyleciałam razem z moim Marcinkiem do domu w Wielką Sobotę. Były łzy wzruszenia :cry:  przy powitaniu. Niestety tydzień minął szybko i trzeba było wracac do Irlandii. ąle nasze święta były naprawdę bardzo udane.

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Kwietnia 2006, 21:36 »
Ja miałam miłe rodzinne Święta. Z rodzicami, dziadkami, potem też z  Szymusiem i jego rodzicami. A najwspanialsze jest to, że to były ostatnie moje i Szymusia Święta osobno, w czasie następnych, Bożego Narodzenia, będziemy już rodziną ;)
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline Kornelia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Kwietnia 2006, 13:56 »
Ja swieta spedzilam w Paryzu. Wybralismy sie tam z naszymi przyjaciolmi. No i jak to w Paryzu o lenistwie nie moglo byc mowy. Tyle rzeczy do zobaczenia. Bylo super. Pogoda troche nam nie dopisala ale kto by sie tym przejmowal. Tak wiec swieta minely nam niestety bardzo szybko, wracac sie nie chcialo, juz planuje nastepna wyprawe, tym razem gdzies dalej w cieple kraje za oceanem. Juz sie nie moge doczekac.



Offline wm

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 103
Jak spędziłyście święta?
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Kwietnia 2006, 20:07 »
nie martw się, nawet się nie zorientujesz jak ci czas szybko poleci, zobaczysz. :wink:

z drugiej strony; cóż to by były za święta gdybyś widziała codziennie rodzinę i jeszcze w święta!- katorga, a tak- czujesz jej klimat....- spójrz na to w ten sposób;)