e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: RELACJA PO WESELU - BYDGOSZCZ  (Przeczytany 2215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KINIAK

RELACJA PO WESELU - BYDGOSZCZ
28 Grudnia 2011, 15:04
Witamy! Ponad pół roku temu mieliśmy nasz ślub, więc nie na gorąco, lecz z odpowiedniej perspektywy czasowej, jesteśmy w stanie ocenić ten najpiękniejszy dzień w naszym życiu.  Bo rzeczywiście taki był i nic byśmy w nim nie zmienili.  Tak więc przyszłym parom młodym możemy z całym przekonaniem polecić:
- Sala Cesarska w Park Hotelu - jest chyba najpiękniejszą salą w Bydgoszczy.  Nasi goście byli oczarowani - okrągłe stoły, subtelne dekoracje, żywe kwiaty, wszystko doskonale dobrane i gustowne.  Obsługa perfekcyjna, szybka i niemal niezauważalna.  Pan Tomasz cały czas czuwał, by wszystko było na czas.  Od momentu, gdy pierwszy raz przestąpiliśmy próg hotelu, aż do samego końca traktował nas jak wyjątkowych gości, zawsze miał czas i służył dobrą radą - co niestety było rzadkością w innych restauracjach (a odwiedziliśmy ich kilka).  Warto słuchać jego wskazówek dotyczących rodzajów i ilości jedzenia.  Było ono naprawdę przepyszne, wspaniale podane. 
- Zespół Express Duo Plus - myślę, że najlepszy w Bydgoszczy.  Wokalistka śpiewa i tańczy wspaniale - męska część gości była oczarowana.  Zespół doskonale prowadzi zabawę. 
- Kamerzysta WojWit  - doskonały montażysta.  Nasz film jest wyjątkowy i niesamowity.  Jesteśmy zachwyceni.  Oglądaliśmy go już kilkanaście razy i wciąż do niego wracamy. 
- Fotograf - Gosia  Nawrocka (nie ogłasza się w necie, ale e-mailem możemy podać namiar) - ma najnowszy sprzęt, świetne pomysły, zdjęcia od niej są cudowne.  Bardzo szybko dostaliśmy albumy.
-Salon sukien ślubnych Marlena - uszyli suknię według mojego wzoru - wyszła super - welon i bolerko w cenie
- Salon Malibu na Dworcowej - ubrał Pana Młodego od stóp do głowy
Gorąco polecamy i życzymy, by wszystkie pary miały tak wspaniały ślub , jak my.