Autor Wątek: Obuwie z sieci  (Przeczytany 7669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Obuwie z sieci
« dnia: 27 Grudnia 2011, 14:52 »
Dziewczyny - czy którakolwiek z Was odważyła się na to, by zamówić obuwie ślubne w sieci?
Jeśli tak, to napiszcie proszę jak to się skończyło w Waszym wypadku.

Offline Fraszka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudnia 2011, 16:57 »
To raczej nie jest najlepszy pomysł.  Nie możesz mieć przecież pewności czy obuwie będzie dobrze leżało, czy tak samo dobrze będzie wyglądało na żywo.  Jak dla mnie to zbyt duże ryzyko. 

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudnia 2011, 14:53 »
Tzn. tak - ryzyka nie ma żadnego, bo nawet jeśli wybrane buty nie będą mi się podobały, to mogę je zwrócić bez podawania przyczyny w czasie jednego roku ;-)
Bardziej interesuje mnie to, czy właśnie kupione buty zwracałyście czy faktycznie były takie, jakich oczekiwałyście?

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudnia 2011, 16:31 »
Ja zamawiałam buty z neta (ponad 5lat temu, szok :o :)) i wszystko z nimi było idealnie, więc ja polecam. Wystarczy dobrze zmierzyć długość wkładki i się zdecydować, a jak nie pasuje to zawsze można zwrócić.

Offline Fraszka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudnia 2011, 16:50 »
Pokręciłaś i to bardzo mocno.  Termin na zwrot obuwia to kiedyś było 14 dni, a teraz chyba zwiększyli na 30, ale na pewno nie rok.
Nie masz pewności czy taki zwrot nawet zostanie przyjęty, jeśli z tych butów już korzystałaś. 

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Stycznia 2012, 12:56 »
Fraszka - jak coś piszę, to mam co do tego pewność ;-)
Zobacz - http://www.merg.pl/regulamin.html Punkt o reklamacjach. Masz jak wół napisane, że jest 12 miesięcy.
Anusia - ale to było obuwie ślubne czy buciki codzienne?

Offline misia87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Stycznia 2012, 14:04 »
dziwne, a oni potem te buty komuś sprzedadzą po roku ??  nie ogarniam
a jak za rok już nie będzie sklepu?

Offline Delaila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 709
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.09.2012
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Stycznia 2012, 22:36 »
Ja kupowałam już buty w sklepach internetowych i na znanym portalu aukcyjnym (  :D ) więc i slubne buty zamierzam kupić w sieci ;) Nie obawiam się, po pierwsze są duzo tańsze a po drugie u dobrego sprzedawy można je wymienić jakkby zaszła taka potrzeba.



Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #8 dnia: 5 Stycznia 2012, 11:30 »
Sklep może się zwinąć w każdej chwili, ale obowiązki na nim ciążą zawsze, nawet po zamknięciu biznesu. W przeciwnym wypadku co rusz na rynku pojawiałyby sie firmy krzaki, które zakładają sklep na miesiąc, sprzedają szajs za śmieszną kasę, a następnie znikają z rynku ;-)
Delaila  - chyba zrobię podobnie. Mam nawet swój typ ;-) Zdam relację :p

Offline Fraszka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Stycznia 2012, 20:12 »
A jakie te buty konkretnie zamawiasz? Masz jakieś foto/link?

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Stycznia 2012, 14:31 »
Tak, mogą pokazać - [oa adm.:Link nie działa]
Tylko bez krytyki proszę ;-)
« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2018, 16:37 wysłana przez zibi »

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Stycznia 2012, 18:55 »
12cm obcas!  podziwiam za odwage :)

ja sie boje, ze swoje z 10cm obcasem bede musiala jednak zmienic bo sobie nogi polamie.. a tu prosze :)

Offline saintmichele

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Stycznia 2012, 01:03 »
Te buty z merga do których zamieściłaś link są poprostu boskie, o takie mi właśnie chodziło no i są tanie to też zaleta bo zakładasz je tylko raz - szukam takich tylko że z zakrytymi palcami bo słyszałam że jest przesąd że w butach ślubnych muszą być palce i pięty zakryte.   Nie ma co się denerwować odnośnie 12 miesiecznej gwarancji skoro buty kupuje się niedaleko jak się domyślam przed ślubem który odbywa się tylko raz, po za tym prawo konsumenta jest teraz tak bardzo przestrzegane, że nie  ma co się bać.

 Warto jednak dowiedzieć się jakie są opinie o tych sklepach czy ich produkty nie rozlatują się po 15 min.  wole ominąć zbędne zamieszanie.  Dlatego ja również proszę o pomoc z tym zakresie!!

ja się boję że jak je założe to będą niewygodne, ale z drugiej strony to satyna więc muszą sie jakoś przystosować do nogi:)

chciałam też kupić drugą parę używanych lub pożyczyć przysłowiowe ślubne klapki na wszelki wypadek (suknia długa więc po 12 jak załozymy wygodniejsze buty i tak nikt nie zauwazy)

mój typ:
hxxp: fleq. pl/sklep/produkt,pokaz,30836, szukam więc butów tanich w tym stylu mogą być używane:):):)

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Stycznia 2012, 14:41 »
lusi251  - to konieczność ze względu na bardzo dużą różnicę wzrostu ;-) Obawiam się czy będzie ok, ale bądźmy dobrej myśli ;-)
saintmichele  - proszę cię... jakie przesądy... nie ścinasz również włosów do ślubu? przecież to głupoty ;-)

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Stycznia 2012, 16:46 »
delpiero - rozumiem motywacje ..  no i trzymam kciuki  :)
a co do odkrytych palcow/piet/ to faktycznie slyszalam jakies tam przesady.. ale bardziej myslalam o tym zeby chronic palce przed zdeptaniem :D.. no bo w koncu roznie panowie tancza.. a jako panny mlode to stety lub nie bedziemy pewnie tanczyc z wszystkimi :D to moze bolec ;)

a wstepnie i tak wybralam buty bez palcow  ::) 'ladne' wygralo z 'bezpieczne'

Offline Delaila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 709
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.09.2012
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Stycznia 2012, 23:09 »
tez już kupiłam buty w sieci, znalazłam dziś awizo w skrzynce więc widocznie czekaja juz na poczcie :D



Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Stycznia 2012, 15:03 »
Moje wszystkie koleżanki wszystkie miały odkryte palce i są szczęśliwe.
Chyba, że to całe nieszczęście dopiero na nie czyha :D
Dajmy spokój - te przesądy to zwyczajna bajka ;-)

Offline laponka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: juz po:)
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Stycznia 2012, 09:45 »
Moja kuzynka jest bardzo przesądna, jak z nią chodziłam po sklepach to aż mi głupio było

Offline saintmichele

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Stycznia 2012, 22:00 »
heeej ale ja też nie traktuje przesądów na śmierć i życie, chociaż ostatnio poznaje ich coraz więcej.  Głupie to nie jest ale śmieszne owszem, a no i słuszna uwaga odnośnie tańczenia z różnymi partnerami, i tak czy siak stawiam na zakryte palce.  Peep toe też mi się baaaardzo podobają no ale . . . . .

Jeżeli któraś z Was dostanie butki ślubne z neta w najbliższym czasie to baaaardzo ładnie prosze powiedzcie z którego sklepu, oceńcie jakość "wygodność" i jak sie da to zamieście fotke.  W moim gronie nie było ostatnio żadnych mężatek i pod względem wyboru jestem zdana sama na siebie i na własny brak doświadczenia.

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Stycznia 2012, 13:45 »
Mam już buty ;-) Dziewczyny - są super ;-) Wygodne, ładnie wyglądają, podobają się moim koleżankom ;-) Co do tej wygody to chcę w nich nieco dłużej pochodzić po domu, ale po dwóch godzinach "testowania" mogę powiedzieć, że wygląda to ok. Jestem pozytywnie zaskoczona ;-)

Offline katjuniek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Stycznia 2012, 11:20 »
delpiero bardzo fajne te buty, obcas zacny:D  no i najważniejesz, że "na żywo" wypadły ok sama zastanawiam się nad zamówieniem butów przez net ale mam pytanko trochę z innej beczki do dziewczyn które planują kupić buty z odkrytym paluchem:) będziecie zakładać pończochy/rajstopy? bardzo mi się takie buty podobają ale nie wiem czy wypada iść z gołą nogą, w kwietniu to wręcz obawiałabym się że zmarznę i planowałam kupić zakryte ale nic mnie nie powaliło.

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Stycznia 2012, 14:24 »
W kwietniu to może nawet śnieg padać, tak więc nie brałabym pod uwagę gołych stóp ;-)
Dokładnie - efekt ostateczny super. Sama będę teraz polecała koleżankom kupowanie obuwia w sieci ;-)

Offline Fraszka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Stycznia 2012, 21:52 »
A możesz pokazać te buciki na jakiejś fotce? Chętnie zobaczę jak one wyglądają w realu ;-)

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Stycznia 2012, 15:46 »
Tak, mogą pokazać -
Tylko bez krytyki proszę ;-)

Dokładnie tak jak na tym zdjęciu. Pokażę wam fotkę dopiero po ślubie, ale to za jakiś czas. Doszłam do wniosku, że lepiej by nikt na razie mojego ubioru nie oglądał ;-)
« Ostatnia zmiana: 23 Lutego 2021, 15:16 wysłana przez zibi »

Offline Fraszka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Stycznia 2012, 18:53 »
Liczyłam na więcej ;-) I tak pewnie o tym zapomnisz, ale najważniejsze, że masz już temat za sobą. Powodzenia w planowaniu imprezy.

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Stycznia 2012, 13:27 »
Nie zapomnę ;-) Staram się systematycznie wpadać na forum - wprawdzie raczej czytam niż pisze, ale jestem obecna ;-)
Możesz być pewna, że fotki zobaczysz.

Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Stycznia 2012, 13:38 »
Oj, piękne są.

Offline Donna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #27 dnia: 1 Października 2012, 20:28 »
O! buty ślubne przez Internet to jest dopiero pomysł! Ile chodzenia po sklepach można zaoszczędzić! A co powiecie na takie hxxp: www. nokaut. pl/czolenka/galatea-by-menbur. html ? Mnie osobiście urzekają!

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #28 dnia: 2 Października 2012, 10:41 »
Nie zdecydowałabym się na buty przez internet, chyba za duże ryzyko niewygody.  No, ale ja na razie kupiłam wysokie buty na co dzień, żeby się do obcasów przyzwyczaić, bo raczej w płaskich chodzę;)

Offline candy88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
Odp: Obuwie z sieci
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Października 2012, 12:44 »
Dokładnie - za duże ryzyko, że są niewygodne. Ja też bym się nie zdecydowała na zakup butów przez internet. Przez neta kupuję tylko koszulki i bluzy, tutaj trudniej kupić nieodpowiedni rozmiar. Kiedyś kupiłam spodnie, oczywiście rozmiar nie pasował, więc spodni już nigdy nie kupię. A z butami nawet nie będę próbować. Zwłaszcza ślubnymi.