e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracja U Hołosia Osówiec opinie  (Przeczytany 5027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola86 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.08.2012
Witam,
szukam opinii na temat restauracji U Hołosia w Osówcu za Osową Górą.  Może ktoś miał okazję być tam na imprezie i może coś podpowiedzieć.

Offline Azucena Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.07.2012
Cytują swoją wypowiedź z innego tematu

Restauracja u Hołosia

Nadal się waham między tą salą a Uniwersytecką.   Bowiem Hołoś jest daleko od fordonu, ale ma ciekawą ofertę.   To jest sala w Osówcu, ładna z klimatyzacją, otworzona dopiero w listopadzie 2011 roku.   Za 160 zł masz ciasto, napoje full bez gazowanych, dobre danie, bogate menu, ilość porcji jak w Panu Tadeuszu.   Wystrój stołów bajka, ale o resztę musisz sam zadbać.   Czyli stroiki,nagłośnienie, wystrój, oświetlenie jeśli tak lubisz.   Cenowo i ilościowo jedzenia oferta dużo bardziej interesująca od reszty.   Obiecująca sala weselna, na razie otoczenie w budowie.   Jedzenie można wydawać gościom.   Ale spodobało mi się podejście właścicieli do nas, miło na luzie, bez problemu.   Tylko obawiam się że mogę jeszcze nie mieć doświadczenia w prowadzeniu wesel.

Aha mają cały wolny lipiec 2012

Offline Estera07 Kobieta

• nowicjusz
To fantastyczne miejsce na wesele.  Byłam tam kilka tygodni temu na weselu mojej siostry ciotecznej i bardzo mi się tam podobało.  Jest tam duża sala, którą można podzielić na część biesiadną i taneczną.  Jedzonko było po prostu pyszne.  Obsługa też była bardzo miła i pomocna.  Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej, tu jest ich strona: hxxp: www. uholosia. pl/