e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Szukam sukien Demetrios w Szczecinie i okolicach...  (Przeczytany 2490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ilianaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.08.2011
Witam,

szukam sukien Demetrios w Szczecinie i okolicach, te prezentowane na allegro już znam na pamięć.  Wolałabym kupić od kogoś niż nową, aby troszkę zaoszczędzić. Najlepiej na wzrost 160 + obcas.  Podobają mi się księżniczki, w szczególności modele 939, jak również 2828.  Będę wdzięczna za odpowiedź.  Pozdrawiam

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Lisa Ferra na piastów przy sprzymierzonych, teraz mają promocje jakieś chyba. Byłam wczoraj tam mierzyć, co prawda inne modele, ale znajoma kupowała tam księżniczkę.

Offline darziel Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.05.2015
Dokladnie w Lisa Ferrera jest duzy wybor Demetrios.  Sa naprawde sliczne ale niestety tez drogie :(

Offline ilianaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.08.2011
dziękuję za odpowedź, ale chciałąbym kupić rasczej od kogoś z salonu są chyba troszkę za drogie, mimo wyprzedaży:/

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
iliana wiem że w lisa wypożyczają... ale wiem że nie każdy chce może poszukaj na Aledrogo :D

Offline mada89 Kobieta

• nowicjusz
suknie piękne, moja kuzynka kupiła taniej bo z wystawy, może tą drogą warto poszukać

Offline annymarii Kobieta

• Ty i ja, spośród tysięcy, mocno trzymamy się za ręce...
  • użytkownik
  • data ślubu: 26.09.2009r.
Ja mam do sprzedania -niedrogo Demetrios 960.Rozmiar 36 na 166cm plus obcas. Była jakis czas temu na allegro, ale nie ponawiałam aukcji. Zdjęcia mogę podesłac na maila, albo przejrzyj moją krótką relacyjkę. Pozdrawiam:)

Offline piwnookakasia

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.09.2013r.
Mam na sprzedaż suknię ślubną DEMETRIOS 2828 białą, rozmiar 36/38/40.  Cena 1600 zł.