Autor Wątek: Precz z pajączkami  (Przeczytany 4520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Precz z pajączkami
« dnia: 12 Kwietnia 2006, 17:46 »
BRRrrr....ostatnio zauważyłam że na nogach pojawiły mi się tzw. pajączki, kupiłam jakiż kremik ale nic nie znika. Znacie może jakiż dobry krem lub cosik innego? jak się tego pozbyć? oczywiście oprócz zabiegu, który kosztuje fortunę  :roll:
czekam aż szczęście powróci...

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
Precz z pajączkami
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwietnia 2006, 19:04 »
ja mialam na twarzy.....i przykro mi zaden krem nie pomogł ( 2 lata wcierania i nic żaden)....byłam na zabiegu...wcale nie majątek...zależy to od ilości ukuć igłą-tak to sie likwiduje...jak zaniedbasz..wiecej ukłuć...więcej płacisz.
jak to male jest to ok 50-80 zl zaplacisz...jak duże ok100

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Precz z pajączkami
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwietnia 2006, 23:43 »
ja mam na nogach, z tego co słyszałam to koszt około 1000zł  :evil: ale teraz przynajmniej wiem że nie warto kupować tych kremów tyle  :roll:
czekam aż szczęście powróci...

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
Precz z pajączkami
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Kwietnia 2006, 07:54 »
hej jeśli jesteś ze szczecina to idź sie zapytaj na: ul Mazurską 20....tam jest gabinet kosmetyczny Doroty Stołowicz ( bardzo znana kosmetyczka ..w radiu sie udziela z poradami)...ceny sa niższe niż gdzie indziej...może Ci pomoże a cena nie będzie taka straszna.

bezinwazyjne zamykanie naczynek krwionośnych



Offline argissa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 116
Precz z pajączkami
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Kwietnia 2006, 08:57 »
Kremy nic a nic nie dadza , lykanie tonami wit C tez nic nie dadza , laser jest bardzo drogi...ale jest jeden sposb ;) Ktory polecam bo sama robilam 2 lata temu i nie ma sladu ;) Mianowicie prąd , a dokladnie elektrokoagulacja.Jest swietny gabinet na ul.Odziezowej , ktory sie tym specjalizuje,wykonuje to pani Beata Krajnik (jej texty mozna znalezc w gazetkach typu naj,przyjaciółka) jest to kosmetyczka ktora prowadzi szkolenia w studium , mozna ją spotkac na profesjonalnych  pokazach itp.Polecam ja z czystym sumieniem.Jest niedrogo i robi to naprawde umiejętnie.Koszt jednego zabiegu ok 40 zł - usuwa około 10 cm2.Ja usuwałam na nosie naczynka 2 lata temu i nie pootwierały  się ( cudownie!) co po nieumiejętnych kosmetyczkach sie ponoc odnawia.Tel do Pani Beaty na prive.

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Precz z pajączkami
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Kwietnia 2006, 08:57 »
Misia dzięki wielkie  :lol: napewno pójdę  :D
czekam aż szczęście powróci...