e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dziewczyny z podkarpackiego(i okolic)  (Przeczytany 75220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
mario10011 no jasne, że wiem o który Ci chodzi ale powiem szczerze, że tam nie zaglądałam bo była już wtedy godz 14:30 a przeważnie sklepy czynne są do godz 14 lub 15 więc pojechałam do domu

Offline dzaga85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 23 sierpień 2008
Pozdrawaim wszytstkich z okolic rzeszowa a zwlaszcza tyczyn my planujemy slub w sierpniu 2008  ;D i mylse ze mi troche pomozecie jak sie do tego wszytskiego zabrac ufff :)

Offline mario10011 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.05.2008
oczywiście pytaj o wszystko  :hello:

Offline vonka

• Chuck Norris
Czekamy na Twoje pytania  :tupot: :tupot: :tupot:

A powiedź nam co masz już załatwione

• forumowicz
 vonka a tak przy okazji to nie wiesz gdzie robią ładnie makijaż bo mam kilka namiarów ale niestety nie wiem kto zrobi to ładnie  :)

Offline vonka

• Chuck Norris
mario10011 w kwestii makijażu jestem zielona... Powiem szczerze, że nawet nie myślałam o tym ....

Offline vonka

• Chuck Norris
A gdzie się wybierasz do fryzjera??

A tak wygląda poduszka, którą sobie zamówiłam na allegro. Tylko jeszcze nie wiem jak się wiąże obrączki

Offline Stareczka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15 wrzesien 2007 godz. 15
Ja takze sie pochwale jaka my mielismy poduszke na obraczki takze zamawiana na Allegro
Nasza byla z naszymi imionami z nazwa kosciola w ktorym mielismy slub i z data slubu, czyli byla calkowicie inwidualna i tylko nasza  :)

Offline dzaga85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 23 sierpień 2008
no ja mam juz zalatwiona slae i orkiestre ale  niewiem jak sie zabarc za szukanie fotografa kamerzysty itd. . .

• forumowicz
 Mam sprawdzoną panią koło Orange ale nie tego w rynku tylko drugiego tam gdzie jest z przodu zegarmistrz a nad makijażem już muszę zacząć myśleć bo mam już niecałe pół roku ;D nad poduszeczką też myślałam ale mamy problem jak maluszek zaniesie ją przed ołtarz to nie wiem co dalej z poduszeczką i z maluchem jakoś u nas w rodzinie nikt tego nie robił także jeszcze się zastanawiamy nad tym  ;D

Offline vonka

• Chuck Norris
mario10011 ja idę do takiej znajomej- fryzjerki, jest sprawdzona przez mnie osobiście i jestem z niej bardzo zadowolona.

Ostatnio jak i robiła fryzurę na wesele do kuzynki to trzymała mi się przez dwa dni. I co najważniejsze- nie miałam nawalone lakieru na włosy. Pewnie wytrzymałaby trzy dni ale nie mogłam dłużej chodzić z takimi włosami bo mnie strasznie głowa swędziała ... wrrr

Offline vonka

• Chuck Norris
A tak wyglądała moja fryzura na cywilnym :

Gabiś

• Gość
Fryzurka śliczna!!

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Podczytuję czasem ten wąteczek i widze, ze jest nas tu kilka z bliskich okolic :-)

I mam propozycję, może spotkałybyśmy się na kawce?

Offline vonka

• Chuck Norris
Gabiś dziękuje, choć te słowa pewnie kierowane powinny być do mojej fryzjerki   ;D

merkunek ja odpadam z powodu braku czasu, praca, w domu to tylko śpie, a w weekendy szkoła... i jeszcze przygotowania do ślubu i pisanie pracy dyplomowej ...

• forumowicz
 vonka śliczna fryzurka a może zdradzisz gdzie jest ta fryzjerka  :)

merkunku co do mnie to nie ma sprawy bo ja do pracy chodzę na którą chcę wychodzę o której chcę i bez problemu mogę mieć wolne  :D a ponieważ zauważyłam w Twoim wątku o Kubusiu że robisz pyszne kawki a do tego zawsze jest coś słodkiego więc idę w ciemno  :skacza:

Offline vonka

• Chuck Norris

ja do pracy chodzę na którą chcę wychodzę o której chcę i bez problemu mogę mieć wolne  :D

niektórzy mają szczęście :D a gdzie pracujesz??

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
idę w ciemno  :skacza:

czyli jestesmy już dwie :-) cosik pomyslimy ;D

• forumowicz
w Dębicy w prywatnej firmie produkującej napinacze do pras drukarskich  ;D ale jak one potem działają nie pytaj bo nie wiem chociaż mi kiedyś tłumaczono  ;D

Offline vonka

• Chuck Norris
justyska dzięki śliczne.  Musze w grudniu podejść do mojej fryzjerki i powiedzieć jej, że chce tiarę na ślub, a przy okazji może zrobiłaby mi pasemka na świąta ...hmmm  :drapanie: :drapanie:

Offline Ania1234 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 02.08.2008
Bardzo fajna fryzurka! Bardzo Ci pasowała!

Offline vonka

• Chuck Norris
Na ślubie kościelnym chce mieć tiarę i zastanawiam się jak mi ją wepnie, noi oczywiście jaką mi fryzurkę zrobi :D

Offline Ania1234 Kobieta

• uzależniony
Hello!!! Jest tu kto? Pusto tu! Moze by tak obudzic ten watek!

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
raz na jakiś czas zawsze ktoś pisze żeby rozbudzić ten watek, a potem znów cisza  :(

Offline Ania1234 Kobieta

• uzależniony
raz na jakiś czas zawsze ktoś pisze żeby rozbudzić ten watek, a potem znów cisza  :(
To fakt... Dlatego coś z tym trzeba zrobić! Koniecznie!

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
To fakt... Dlatego coś z tym trzeba zrobić! Koniecznie!
jestem jak najbardziej za :)

Offline Ania1234 Kobieta

• uzależniony
Musimy jakoś inne dziewczyny zmobilizować :) Fajnie byłoby gdyby wąteczek sie rozkręcił :)

Gabiś

• Gość
Dołączam się do rozkręcających watek:):):):)

Offline Ania1234 Kobieta

• uzależniony
Dołączam się do rozkręcających watek:):):):)
Bardzo się cieszę! Mam nadzieje, że nam coś z tego wyjdzie!  :przytul: