Autor Wątek: Prośba o radę  (Przeczytany 3962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aledra7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.07.2012
Prośba o radę
« dnia: 17 Listopada 2011, 09:37 »
Witajcie. Kupiłam suknię i welon ale teraz mam dylemat czy dobrze zrobiłam. Nie ma niestety zdjęć ani sukni ani welonu ale dla jakiegokolwiek wyobrażenia wklejam zdjęcia z sieci.
mniej więcej tak wygląda
góra prawie identyczna jak ta:
[url=http://images35.fotosik.pl/1024/8d338cd83d3b876am.jpg]Obrazek[/URL]

pod biustem coś podobnego do tej:
[url=http://images43.fotosik.pl/1211/22f083cd0a7966ffm.jpg]Obrazek[/URL]
w delikatnym odcieniu srebra, ma cienkie ramiączka obszyte tymi samymi koralikami co pod biustem.

dół podobny do tej:
[url=http://images39.fotosik.pl/1178/887424ce604cf86fm.jpg]Obrazek[/URL]
też tak można go rozszerzyć ale go normalnie sobie zwisa to nie widać że sukienka ma takie cosik :) i to co się rozszerza jest nie tak jak na tym zdjęciu zaokrąglone tylko normalne proste.

Kupiłam do niej welon z hiszpańskiej koronki sięgający mniej więcej do kolan. Jest ozdobiony praktycznie takimi samymi koralikami i ma łudząco podobny wzór jak na sukni. Jest delikatny, może nawet bardziej niż koronkowy to jest haftowany.

Myślicie że będzie pasował do sukni? jak przymierzałam to mi się podobało ale teraz jak zaczęłam czytać różne opinie to już sama nie wiem :(
pomocy!

Offline aledra7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.07.2012
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Listopada 2011, 09:54 »
welon mniej więcej taki, chodzi o to że koronka jest delikatna a nie szeroka i gruba



Offline aledra7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.07.2012
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Listopada 2011, 09:56 »
welon mniej więcej taki, chodzi o to że koronka jest delikatna a nie szeroka i gruba


Offline karolinciasto

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.10.2012
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Listopada 2011, 14:00 »
Moim zdaniem, jeżeli en wzór na sukience jest podobny do tego na welonie to będzie psaowało. Tymbardziej jak piszesz, że welon sięga do kolan więc nie będzie się "zlewał" z tym na sukience. Cięzko powiedzieć jak się tego nie widzi ale na moje wyobrażenie będzie ok i nie ma co się przejmować. :)



Offline aledra7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.07.2012
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Listopada 2011, 19:24 »
zastanawiam się tylko czy nie lepszy byłby taki długi welon do ziemi? jeśli byłaby taka możliwość to bym go zamieniła, bo wzór na sukni jest tylko pod biustem a welon ma na brzegach

Offline karolinciasto

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.10.2012
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopada 2011, 23:32 »
cięzko powiedzieć, może spróbuj się przejść do salonu i przymierzyć sobie z tym welonemm i z tym do ziemi, wtedy chyba najlepiej stwierdzisz. Nie wiem czy nie straciłby uroku ten wzór na welonie gdyby welon do ziemi sięgał... Ja  jestem jeszcze przed tymi przymiarkami, ale już się boję żebym później też takich wątpliwości nie miała.



Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #6 dnia: 1 Grudnia 2011, 11:20 »
No niestety po obejrzeniu zdjec jakos nie moge sobie tego wyobrazic :] - najlepeij pojsc za rad mojej poprzedniczki - wizyta w salonie i przymiarka - bo welon to dosc istotny element stroju slubnego.
Wez pod uwage fryzure jaka bedziesz musiala miec do tego obecnego welonu :] - na spokjnie przeanalizuj, zobacz i zadecyduj.. panie w salonie tez ci pewnie pomoga, one powinny najbardziej sie znac

Offline aledra7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.07.2012
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Grudnia 2011, 14:05 »
problem w tym że sukienka jest już w magazynie razem z welonem, będę ją mierzyła dopiero w czerwcu ale jakbym chciała to mogę wymienić welon na inny :)

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Grudnia 2011, 21:37 »
w jakim magazynie?to nie masz do niej dostepu ?

Offline Daria81
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Grudnia 2011, 13:46 »
dziwne...

Offline aledra7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.07.2012
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Lutego 2012, 08:36 »
jest w magazynie którym dysponuje salon. Pewnie mogłabym prosić o przywiezienie jej ale nie chce robić zamieszania. Nie brałam jej do domu bo za bardzo nie mam miejsca gdzie ją trzymać, a sukienka ma być jeszcze dopasowywana, wymieniany zamek i czyszczona dlatego stwierdziłam że nie ma sensu jej brać

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Lutego 2012, 09:10 »
ja tez zostawilam w salonie ale codziennie moge ja ogladac zeby nie bylo podejrzen ze mi ja wypozycza :x

Offline magdamiko1991

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: Prośba o radę
« Odpowiedź #12 dnia: 9 Lutego 2012, 14:17 »
Ciężko sobie wyobrazić tak bez wizualizacji, ale skoro piszesz, że deseń jest bardzo podobny, a welon delikatny, to uważam, że powinno to wyglądać dobrze:)
kobiecezasady. pl