e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ubranka i inne różności DLA CHŁOPCA i DZIEWCZYNKI  (Przeczytany 14143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2006
witam,

mam do sprzedania troche ubranek i innych rzeczy po moim synku. Wszystko w bardzo dobrym i idealnym stanie, w rozmiarach od 56 do 86. Wysyłka wg cennika Poczty Polskiej + opakowanie. Możliwość odbioru osobistego w Szczecinie. Zapraszam do zakupu.

1) kombinezon zimowy marki Ladybird w rozmiarze 6-9 m-cy w bardzo dobrym stanie, cena 40 pln + przesyłka

2) komplet zimowy Cherokee w rozmiarze 3-6 m-cy, jak nowy (jedynie wyprany). Komplet składa się z bawełnianej bluzeczki w paski zapinanej przy szyjce i ciepłych (na polarowej podszewce), rozpinanych w kroku spodni ogrodniczek. Cena 30 pln + przesylka

3) zestaw 2 szt body z świąteczno-zimowym motywem + paputki, wszystko marki Cherokee w rozmiarze 6-9 m-cy w bardzo dobrym stanie, cena 18 pln + przesyłka

« Ostatnia zmiana: 12 marca 2012, 22:12 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
4) Miękka welurowa kurteczka marki Baby Mac w kolorze ecri, na misiowej podszewce, z wyszywanymi misiakami, w rozmiarze 0-3 m-ce, w bardzo dobrym stanie, cena 12 pln + przesyłka

5) Czekoladowa polarowa kurteczka marki Cherokee w rozmiarze 9-12 m-cy, ocieplana na bawełnianej podszewce, kaptur wykończony misiem, w idealnym stanie, cena 25 pln + przesyłka

6) Czekoladowy polarowy kombinezon marki H&M w rozmiarze 86 na bawełnianej podszewce, zapinany na 2 suwaki, w idealnym stanie, cena 40 pln + przesylka

7) Polarowy kombinezon z tygryskiem marki Disney w rozmiarze 86, zapinany na 2 suwaki, w idealnym stanie (nowy, jedynie wyprany), cena 35 pln + przesyłka

c.d.n

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
8) beżowe ogrodniczki marki NEXT na bawełnianej podszewce, rozpinane w kroku, w rozmiarze 0-3 m-ce, w idealnym stanie cena 10 pln + przesyłka

9) jeansowe bojówki marki H&M, na bawełnianej podszewce, regulowane w pasie, w rozmiarze 62, w bardzo dobrym stanie, cena 13 pln + przesyłka

10) struksowe bojówki marki Extenso, na bawełnianej podszewce, w rozmiarze 3-6 mcy (wielkością porównywalne z tymi z H&M), w idealnym stanie cena 13 pln + przesyłka

11) czarne sztruksowe spodenki marki KappAhl, w rozmiarze 68, w idealnym stanie, wyglądają super z bodziakami z  zestawu nr 3, cena 15 pln + przesyłka

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
12) jeansowe ogrodniczki marki H&M, na bawełnianej podszewce, rozpinane w kroku, w rozmiarze 74, w idealnym stanie, cena 20 pln + przesyłka

13) bluzeczka z tygryskiem marki George w rozmiarze 3-6 m-cy, w bardzo dobrym stanie, cena 8 pln + przesyłka

14) body marki Carter's w paseczki, z naszytą z przodu ciuchcią i napisem "handsome little boy", zapinane przy szyjce, w rozmiarze 68, w idealnym stanie, cena 10 pln + przesyłka

15) błękitno-granatowe body marki Carter's, z napisem "Property of Mom Forever", zapinane przy szyjce, w rozmiarze 74, w idealnym stanie, cena 10 pln + przesyłka

16) błękitno-białe body marki Carter's z wyszywanym napisem "daddy's allstar", w rozmiarze 62, w idealnym stanie, cena 10 pln +przesyłka

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
17) komplet marki Carter's - body + bawełniane spodenki w rozmiarze 62, w idealnym stanie, cena 15 pln + przesyłka

18) body marki H&M z tygryskiem, w rozmiarze 62, w idealnym stanie, cena 13 pln + przesyłka

19) kamizelka marki H&M z tygryskiem, w rozmiarze 62, w idealnym stanie, cena 20 pln + przesyłka

20) pumpy w kratke marki H&M, na bawełnianej podszewce, reguowane w pasie, z naszytą podobizną kubusia puchatka i tygryska na tylniej kieszonce, w rozmiarze 74, w bardzo dobrym stanie, cena 20 pln + przesyłka

21) biały rampers marki Morris Mouse, z naszytym misiem i napisem "my little bear", w rozmiarze newborn, w idealnym stanie, cena 8 pln + przesyłka

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
22) ocieplane beżowe paputki z misiem marki COOLCLUB, w rozmiarze 18, w idealnym stanie (jak nowe), cena 8 pln + przesyłka  

23) czekoladowe paputki kotki w rozmiarze 18, w idealnym stanie (jak nowe), cena 8 pln + przesyłka

24) brązowa welurowa czapeczka miś marki H&M, na bawełnianej podszewce, w rozmiarze 62/68, nowa bez metki, cena 10 pln + przesyłka

25) beżowa welurowa czapeczka miś marki H&M, na bawełnianej podszewce, w rozmiarze 74/80, w idealnym stanie, cena 10 pln + przesyłka

26) brązowa bawełniana czapeczka z tygryskiem marki H&M, w rozmiarze 86 (ale wypada na mniejszą), nowa bez metki, cena 10 pln + przesyłka

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Poproszę:
2) komplet zimowy Cherokee w rozmiarze 3-6 m-cy, jak nowy (jedynie wyprany). Komplet składa się z bawełnianej bluzeczki w paski zapinanej przy szyjce i ciepłych (na polarowej podszewce), rozpinanych w kroku spodni ogrodniczek - 30 zł
13) bluzeczka z tygryskiem marki George w rozmiarze 3-6 m-cy, w bardzo dobrym stanie, cena 8 pln
22) ocieplane beżowe paputki z misiem marki COOLCLUB, w rozmiarze 18, w idealnym stanie (jak nowe), cena 8 pln

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
2, 13 i 22 zarezerwowane dla maggi-80

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
ja poprosze 9, 18,19 i 23

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
9, 18,19 i 23 zarezerwowane dla Justys851

• Chuck Norris
czy będą jeszcze jakieś ciuszki ??

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
będą, będą  :) jeszcze dzisiaj postaram się dołożyć kolejną partię  :)

• Chuck Norris
super, w takim razie jeszcze poczekam z podsumowaniem  ;)

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
27) zestaw H&M czapeczka miś + rękawiczki w rozmiarze 62/68 (zdecydowanie większe), w idealnym stanie, cena 13 pln + przesyłka

28) spodnie ogrodniczki M&Co na bawełnianej podszewce, rozpinane w kroku, w rozmiarze 3-6 m-cy, w idealnym stanie, cena 18 pln + przesyłka

29) sweterek Disney z tygryskiem w kolorze niebiesko-granatowy melanż, w rozmiarze 80, w idealnym stanie, cena 20 pln + przesyłka

30) komplet Cool Club - sweterek w rozmiarze 80 i spodnie w rozmiarze 74, obie rzeczy na takiej samej bawełnianej podszewce w paski, z naszytym wizerunkiem Kubusia puchatka, w idealnym stanie (synek miał go może ze 2 razy na sobie), cena 40 pln + przesyłka

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
31) 3-pak body (w biało-niebieskie paski, w kolorowe autka i białe w niebieskie autka) w rozmiarze 12-18 m-cy, nowe bez metki, cena 20 pln + przesyłka

32) koszula w kratkę z wyszytym napisem "I'm big boy" w rozmiarze 80, nowa z metką, cena 10 pln + przesyłka

33) zimowe ocieplane buciki Barek w rozmiarze 21 w kolorze granatowo-błękitnym, kupione jako nowe, w idealnym stanie (bardzo mało używane ponieważ dziecko dopiero zaczynało chodzić) cena 50 pln + przesyłka

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
34) kapcie polskiej firmy Lemigo w rozmiarze 21 (długość wkładki ok 13 cm), nowe z metką, cena 15 pln + przesyłka

35) kapcie polskiej firmy Lemigo w rozmiarze 22 (długość wkładki ok. 13,5 cm), w bardzo dobrym stanie (ślady użytkowania widoczne jedynie na podeszwie i na wkładce), cena 10 pln + przesyłka

36) kapcie polskiej firmy Reweks w rozmiarze 20, w idealnym stanie (prawie nienoszone), cena 12 pln + przesyłka

c.d.n

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Dla mnie:
28) spodnie ogrodniczki M&Co na bawełnianej podszewce, rozpinane w kroku, w rozmiarze 3-6 m-cy, w idealnym stanie, cena 18 pln

Możesz usuwać zdjęcia, tego czego już nie ma?

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
maggi-80 ogrodniczki M&co dołożone do Twojej paczki

• Chuck Norris
Magda M czy masz ubranka w rozm 62 - 68 , 3- 6 misiecy ?? jesli tak to mozesz takie wystawic ??

pewnie maggi tez takie interesuja  :D

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
przejrzę jeszcze te małe rozmiary, ale generalnie chyba za wiele juz nie znajdę poniewaź większość z nich jest w kolorach i wzorach unisex, więc zostawiam je dla córci. Te typowo chłopięce oddałam juz znajomej albo wystawiłam tutaj.

• Chuck Norris
okey , to jesli juz nic nie bedziesz miała w takich rozmiarach to ja poprosze o podsumowanie i dane do przelewu, chyba ze cos jeszcze znajdziesz  ;)

Offline żonka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 20.09.2008
Poproszę nr 4 i 10.

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
4 i 10 zarezerwowane dla żonki

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
1 i 3 sprzedane

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
Gdyby ktoś był jeszcze czymś z powyższych rzeczy zaineresowany to zapraszam do negocjacji cen na priva  :).

Nowe rzeczy wkleję jak tylko znajdę czas, aby je sfotografować.

Gabiś

• Gość
Jaką długość wkaldki maja kapcie 36 ???
wstępnie byłabym zainteresowana kapciami 34, 36 i bodziaki 31.
będzie coś jeszcze w rozmiarze 80, 86 ??

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
Gabiś te kapcie nr 36 mają 13 cm podeszwę, czyli stópka chyba max 12,5 cm powinna mieć. Niestety dokładniej nie jestem w stanie zmierzyć poniewaź nie mają one wyciąganej wkładki. Z kapciuszków mam równiez do sprzedania używane ortopedyczne ze skóry (też w takich małych rozmiarach) + multum rzeczy w większych rozmiarach, których niestety nie zdązyłam jeszcze obfotografować. Być może jutro znajdę na to chwilę. Czy mam Ci zarezerwować te bodziaki i kapciuszki 34?

Gabiś

• Gość
Magda bodziaki mi odłoż.
A kapcie... hmm chciałabym żeby wkładka miała 13,5 cm ...  odłóż mi kapcie 35 i te ktore będą najbardziej zbliżone do nich tzn. 34 lub 36 ... nie jest chyba duża rożnica parwda ??? sork iże tak meiszam ale mam dwóch kawalerów i pasowaloby żeby obaj mięl ikapcie a stópk imaja takie same ;D

to ja poczekam jeszcze az wkelisz cos z rozmiaru 80 i 86 oki ???

• Chuck Norris
Paczuszka dotarła - dziękujemy  :D

Gabiś

• Gość
Magda jednak tych pantofelków nei wezmę bo chłopcy mają większą stópkę.... Odłóż mi te bodziaki na razie i poczekam na więcej ubranek.