e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Oprawa muzyczna ślubu  (Przeczytany 3025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akacja_

• nowicjusz
Oprawa muzyczna ślubu
12 listopada 2011, 16:03
Można i tak :

Offline Lirene Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15 sierpnia 2013
Odp: Oprawa muzyczna ślubu
1 stycznia 2012, 15:50
Zawsze powstaje dylemat, czy warto podążać za gustami ogółu i wybrać taką muzykę, która po prostu będzie także nam się podobała, niestety różnica pokoleń jest duża i wiele ludzi po prostu nie akceptuje muzyki, którą kochają osoby młode.

Offline kasiakrajka89 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.09.2009
5 czerwca 2012, 17:12
A mi się wydaje, że goście - goścmi, rodzice - rodzicami, ale to jest najważniejszy moment w życiu dla Pary Młodej a nie dla gości czy rodziców. Jak chcesz Ave Maria w stylu Beyonce czy soundtrack z Love Actually to czemu nie? Ja teraz bardzo żałuje że przy wyjściu z kościoła nie powierzyłam komuś radia żeby zagrało podczas konfetti "All you need is love" i ze miałam standardy Schuberta grane przez skrzypce na ślubie zamist poprosić o coś co by mnie bradziej wzruszyło albo byłoby takie "moje" a nie oklepane...

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
17 stycznia 2013, 14:06
Na głowie też można stanąć, zawsze to inaczej, nie takie oklepane ;D

Offline mloda_lipcowa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20 lipiec 2013
25 lutego 2013, 18:12
Wesele jest dla młodych,nie dla rodziców czy też gości. to nam ma się podobać;)

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
26 lutego 2013, 08:13
Wesele jest dla młodych,nie dla rodziców czy też gości. to nam ma się podobać;)

:zdziwko:

Jasne, zróbcie tak żeby Wam się podobało, a reszcie nie. A właściwie to zróbcie  wesele na którym będziecie tylko Wy, zespół albo DJ. Będziecie mieli 100% pewności, że wszyscy będą zadowoleni ;D.
A tak na poważnie, zawsze uważałem i uważam, że wesele jest organizowane dla rodzin z obu stron tak, aby przynajmniej większość była usatysfakcjonowana i miała miłe wspomnienia z wesela. Z ceremonii zaślubin powinni się wszyscy cieszyć, z Młodymi na czele.

Offline mloda_lipcowa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20 lipiec 2013
26 lutego 2013, 13:41
obserwatpr chyba mnie trochę nie zrozumiałeś, chodzi mi o to, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie odpowiadać, albo orkiestra, albo wystrój a może jedzenie. I jeżeli zastanawiamy się, bo coś nam się podoba ale nie znamy reakcji innych to powinniśmy zrobić tak jak nam będzie odpowiadać.