e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wątek zniecierpliwionych z 2007, czyli ponad 400 dni do...  (Przeczytany 664922 razy)

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
Zakładam nowy wątek dla par 2007. Sama jestem ciekawa jak się rozwinie, bo nasz z 2006 rozrósł sie strasznie.
Dziewczyny 2007 do dzieła!!! :D

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
No to jestem pierwsza hehe zniecierpliwiona Panna Młoda 2007 !! czytalam watek dziewczyn 2006 i szybko minal ten rok!!!
Ja już sie nie moge doczekac i wierze ze szybko zleci:)
 :D  :D  :D
Nasza data ślubu: 04.08.2007 r.  :)
Mamy narazie załatwioną salę (umowa i zaliczka) oraz zespół :) ! jesteśmy na etapie poszukiwania fotografa i kamerzysty!
Pozdrawiam !!!

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
nooooooooooooo marta.. ale im dobrze zrobiłas.. znowu się zacznie  :wink:

piszczcie piszczcie panny młode 2007.. to wątek tylko dla was

Offline halcia

• nowicjusz
no to jestem jako druga zniecierpliwiona:):):)

nasz slubik 07.07.2007  :serce:  sala upatrzona ale rezerwacja za tydzien  i nic poza tym :):):)
 to jestem cala w skowronkach strasznie mi sie podoba takie planowanie tego wszystkiego . musze sie rozejrzec za orkiestra jakas i kogos wybrac:) za kamerzysta tez pewnie bedzie trzeba popatrzec i td....ale to same milutkie rzezcy do zrobienia
pozdrawiam

Offline Gosia-oosta Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
my jeszcze dokładnej daty nie uslaliliśmy, tylko tyle, ze bedzie to sierpień 2007..wszystko zależy od tego, jaką salę wybierzemy..po mału się zabieramy do tego..najgorsze jest to, ze teraz nie mamy zbyt dużo czasu..jak wybierzemy salę, to wtedy będziemy organizowac kamerzyste (mam juz propozycje) i szukac orkiestry (z tym najgorzej, bo mamy pewne wymagania co do sprzętu)..w wakacje planujemy wziaą się ostro za poszukiwania..

Offline halcia

• nowicjusz
no to ja znowu  cos tu naskrobie :)
swzukalam dzisiaj zespolu jakiegos fajnego no i znalazlam tyle ze licza sobie 3000 nie wiem jak to sie ma do reszty zespolow ale wydaje i mi sie duzo tym bardziej ze za samo wesele bez poprawin :) jak myslicie duzo to ???( nie mam porownania :)  znalazlam jeszcze jeden fajny zespol ale sa ze slowacji z tym ze po polsku spiewaja i to superowo wiec wyslalam zapytanie poki co zobaczymy co bvedzie dalej...

pozdrawiam i dziewczyny wpisujcie sie :) ............(chyba sie uzaleznie od forum:):):) cial papap :)

Offline groszek

• maniak
To megadużo!! my placimy 1300 ,a sa zespoly za 900 ,ale norma to 1500. Jesli masz problem ze znalezieniem "taniej" i dobrej orkiestry w krakowie szukaj dalej w polsce- zespoly dojezdzaja.

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
Też mi się wydaje bardzo dużo ! ja płacę 1600 a to prawie 2 razy tyle co Ty piszesz!
poszukaj moze w necie, ja tak szukalam, sluchalam mp3 noi trafil się akurat z mojego regionu! zreszta tak jak pisze groszek, zespoły dojezdzaja!!
Pozdrowionka .. ja już jestem uzależniona od forum :):):)

Offline halcia

• nowicjusz
dzieki :) tez mi sie wydawalo ze to chyba duzo a kwota 3000 tys. jest juz wliczona z dojazdem za ktory sobie licza 400 + musze im zapewnic spanie czyli nastepna 100 wiec chyba im podziekuje:) wlasnie na necie ich znalazlam i po przesluchaniu mp3 zadzwonilam bo naprawde fajnie graja no ale szukam dalej czegos rownie fajnego i przede wszystkim tanszego :)
dzieki za rade
pozdrawiam mocno  pappa:):):) :lol:

Offline groszek

• maniak
w dziale muzycznym jest temat cena za muzyke, poczytasz tam więcej. a skad oni jada i czym, ze az 400 zl za dojazd?? zza granicy? kazdy osobnym autem?? przesada!

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
Halcia poszukajcie sobie jakiegoś innego zespołu. Moim zdaniem 3000zł to dużo. Macie jeszcze troszkę czasu. :)

Cytat: "Katrinka"
ja płacę 1600 a to prawie 2 razy tyle co Ty piszesz!

Katrinka, a Wy jaki macie zespół. Pytam, bo jesteś z mojego regionu. :)

Offline halcia

• nowicjusz
no szukam szukam i poki co nic :)

Cytat: "groszek"
a skad oni jada i czym, ze az 400 zl za dojazd??

no wiec jada z bielska ale licza sobie slono no i nocleg ,ale przed chwilka dostalam wlasnie odpowiedz od innego zespolu ,ktory jest duzoooo dalej i oni chca 2500 juz z dojazdem ale i tak duzo ,troche sie zaczynam bac ze nic tanszrego nie znajde .szukam oczywiscie po zakopcu jeszcze ale tam z kapelami ,ktore graja fajnie i nie tylko goralska muzyke ciezko jest ,pozatym lipiec to sezon a czesc z nich ma podpisane umowy z knajpami wiec po weselach nie grywaja ale nie trace nadzieji.... cos znajde napewno fajnego i taniego i z zakopanego co by za dojazd nie placic:):):) a wy jakie macie kapelki ????? pozdrawiam uzaleznione juz..:) :D

Offline NiKiFoRkA

• nowicjusz
Czesc dziewczyny!! rowniez do Was dolaczam. Nasz slub odbedzie sie 16.06.2007 choc ta data moze sie przesunac ze wzgledu na wybor sali ale jestem dobrej mysli.
Dopiero w przyszlym tygodniu - jak wroce do Polski - bedziemy jezdzic po lokalach i ostatecznie zdecydujemy sie na sale :D juz sie nie mozemy doczekac.   :skacza:

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
Marta nie pamietam nazwy ale jest z mojej miejscowości :):)

Offline kamilkan Kobieta

• bywalec
no to ja dołączam z miłą chęcią do Was :D
na razie wszystko już zaklepane. sla, orkiestra, kamera i zdjecia....z reszta trzeba jeszcze troche poczekac, a szkoda, bo ja bym z checia juz wszystko pozalatwiala i przesunela czas :D ja to dopiero jestem niecierpliwa, ale nie ma sie czemu dziwic, w koncu sama tego chce i mam nadzieje ze wiem co robie :mrgreen:
pozdrawiam wszystkie przyszle panny młode

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
kamilkan,  doskonale Cię rozumiem:) też bym chciala zeby czas szybko płynął !!
widzę że juz nas tu pare zniecierpliwionych jest:) i bedzie wiecej:):)
Ja rowniez pozdrawiam !!

Offline NiKiFoRkA

• nowicjusz
Cytat: "kamilkan"
no to ja dołączam z miłą chęcią do Was :D
na razie wszystko już zaklepane. sla, orkiestra, kamera i zdjecia....z reszta trzeba jeszcze troche poczekac, a szkoda, bo ja bym z checia juz wszystko pozalatwiala i przesunela czas :D ja to dopiero jestem niecierpliwa, ale nie ma sie czemu dziwic, w koncu sama tego chce i mam nadzieje ze wiem co robie :mrgreen:
pozdrawiam wszystkie przyszle panny młode

Jejku zestresowalas mnie :( ja jeszcze nie mam nic a slub wczesniej mam hmmmm mam nadzieje ze ta sala o ktorej marze bedzie wolna na ten wymarzony dzien.

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
Kochane czas bedzie pędził szybciej niż wam się wydaje każda z Was ma już coś załatwione więc nie macie sie o co martwić macie jeszcze sporo czasu więc możecie na spokojnie wszystko przemyśleć i obmyśleć cenowo aby wszystko grało jak należy Halcia - na spokojnie popytaj jeszcze inne zespoły bo 3000 to naprawde sporo choć cały region pewnie to najtańszych nie należy :)

Pozdrawiam Panny z 2007 roku ;) Madziulek

Offline kamilkan Kobieta

• bywalec
Nikiforka, nie chciałam :D ale chcąc mieć ten zespół co mamy musielismy tak wcześnie zająć termin, a żeby zająć orkiestrę trzeba było zająć salę i tak wyszło. a kamerzysta z jednej miejscowości, a zapisy ma juz na wrzesień 2007 więc nie miałam na co czekać, a przy okazji u niego w studiu zrobimy zdjęcia.
A ja też uważam, że 3000 zł za orkiestre na samo wesele to strasznie dużo. my płacimy 1900 zł za wesele i poprawiny, a zespół ma duże wzięcie i na prawdę dobry, a mimo to cena przystępna. poszukaj a na pewno znajdziesz tańszą :)

madziulek- ja też się cieszę :mrgreen:

Offline NiKiFoRkA

• nowicjusz
Co do orkiestry to nie mam z tym problemu mamy kolege ktory zna mnostwo kapel no i sam gra na weselach wiec jak by cos nie wyszlo to on zagra :) niestety moj TZ jest dosc powoly jakies 4 miesiace temu mu mowilam zeby sie rozejrzec za lokalem ale on na wszystko ma czas...wiec wzielam sprawy w swoje rece :) Po swietach bedziemy jezdzic po upatrzonych lokalach i jak sie uda to podpiszemy umowe :)

Offline halcia

• nowicjusz
Cytat: "NiKiFoRkA"
na razie wszystko już zaklepane. sla, orkiestra, kamera i zdjecia....

tez sie  troszke zestresowalam ale tylko ci pozazazdroscic ,ze masz juz to co chcialas i nikt ci tego nie zajmnie:)za rok w kwietniu slub bierze znajomy (w krakowie) wypatrzyl sobie salke i wszystko byloby fajnie tylko musial slub przesunac o 2 miesiace bo zostaly tylko dwa terminy na przyszly rok wolne... wiec to tez mnie sklania do szybkich decyzji zanim mi cos z przed nosa ucieknie:):):)
a co do kapelki to z tamtej zrezygnowalam ,kapele w krakowie sa na jeden dzien po  2000 srednio ale jakos nic mi sie nie gra tak jak bym chciala ,wiec szukalam dalej i znalazlam kapele ze slowacji za 1500  i zobaczymy co to bedzie w weekend mamy sie spotkac jak sie uda ale szukam caly czas...
Cytat: "NiKiFoRkA"
Co do orkiestry to nie mam z tym problemu mamy kolege ktory zna mnostwo kapel

a nie zna jakis z moich okolic?????? :oops:
pozdrawiam

Offline NiKiFoRkA

• nowicjusz
Halcia - po pierwsze to Kamilkan ma zaklepana orkiestre, kamerzyste i fotografa anie ja :) ja jeszcze w polu :) A po drugie to nie wiem czy zna jakas z Krakowa, watpie on to raczej Leczna Lublin

Offline halcia

• nowicjusz
ajajajaj  sorki chcialam kamilkan ,ale zle zaznaczylam :)  :D  :D  :D tak myslalam ,ze nie zna ,szkodaaaaaaa ,ale dzieki za odpowiedz :):):) pozdrawiam i sorki za pomylke jeszcze raz ,chcialam ladnie i szybko i hihihihi jak zwykle cos poprzestawialam..:):):)

Offline Olaa Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Załamałam się... :szczeka:    

:cegly:   My planujemy ślub pod koniec sierpnia 2007, ale nie mamy nic!!! Kompletnie nic  :cegly:
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline groszek

• maniak
Te zaklepywanie wszystkiego na rok czy półtora przed ślubem to zwyczajnie sztuczne nakręcania koniunktury. My zaczęliśmy pół roku przed ślubem i jakoś ze wszystkim zdążyliśmy.

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
mozna i tak! ale nam zalezy na najlepszej sali i tej co nam sie podoba! a nawet teraz juz sa rezerwacje na 2008 rok!! to zelezy co kto woli!! ja chce miec profesjonalny zespol i swietna sale a jakbym chciala ja rezerwowac pol roku przed slubem to.. napewno to nie bylaby to ta sala ... i nie ten termin !!

Offline AniaX

• forumowicz
Katrinka zgadzam się z Tobą. My też zaczelismy dużooo wcześniej. Mamy salę, zespół, kucharza i obsługę a z kamerzystą jesteśmy umówieni na spotkanie  w najbliższym czasie. Mnie też zależało żebyśmy to my wybierali, a jak się zwleka - to później trzeba brać  co jest - niezależnie czy się nam to podoba  czy nie.  Co do zespołu to nasz 2700 (też mi się wydawało, że dużo ale jak posłuchałam na żywo to stwierdziłam, że warto!)

[/url]

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
My też załatwialismy wszystko dużo wcześniej. A dokładnie 1 rok i 9 miesięcy wcześniej.
I prawda jest taka, że jeżeli chce się mieć super fajny zespół, salę, fotografa itd. to trzeba dużo wcześniej wszystko załtawiać. :)

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
Cytat: "groszek"
My zaczęliśmy pół roku przed ślubem i jakoś ze wszystkim zdążyliśmy.

a ja 3 miesiące przed  :mrgreen: i tez zdążyłam więc dziewczyny naprawde nie stresujcie się tym ze ktoś coś ma a wy nie. Kazdy region jest inny i mętalność ludzi też iwć na spokojnie nie dajcie się zwariować :)

Offline AniaX

• forumowicz
Faktycznie wszędzie wyglada to inaczej. U nas czyli w podkarpackim-niestety jest jakiś wielki skok na 2007 rok :) jeden lokal, który nam się podobał miał w  miesiącach, które nas interesowały wolne tylko jedną sobotę w każdym z nich. Podobnie z zespołem - dzwonimy z zapytaniem czy możemy dotać cos do przesłuchania w marcu, czyli 1,5 roku wcześniej - a Pan nas pyta o datę i mówi, że kalendarz ma juz zapełniony na 2007. SZOK!