e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pałac Jastrzębie Drzycim k/Świecia  (Przeczytany 4929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mm29 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2012
Pałac Jastrzębie Drzycim k/Świecia
5 listopada 2011, 12:35
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode,

Mam na imię Maja, w przyszłym roku wychodzę za mąż ;-) Wraz z Narzyczonym jesteśmy w trakcie podejmowania decyzji odnośnie lokalu.  Mamy do wyboru właśnie m. in.  Pałac Jastrzębie.  Czy może któraś z Was wie odnośnie tego miejsca coś więcej? Nam podoba się lokalizacja (jesteśmy z Tucholi), wystrój, ogólnie pałac zrobił wrażenie.  Ale tak na prawdę nic nie wiem o obsłudze, jedzeniu itd. . .

Zastanawiamy się jeszcze nad Samotnią w Tleniu i Perłą Borów.  O tej ostatniej słyszeliśmy same pochlebne opinie i to od wielu osób.

Offline Karolina_kkk Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Szczerze mowiac to nie slyszalam o tym palacu wczesnej, ale jest przepieknie tam :) na Twoim miejscu  bym sie nie zastanawiala.. ;)

Offline mm29 Kobieta

• nowicjusz
Fakt, to miejsce ma urok. . .
Zaczerpnęłam opinii wśród znajomych, oni z kolei podpytali swoich znajomych ;-) no i niestety to miejsce nie cieszy się zbyt dobrą opinią jeśli chodzi o jedzenie.  W sumie to ważna kwestia weselna.

A poza tym z liczby postów wnioskuję, że jest to mało popularne miejsce. 

Offline polki Kobieta

• nowicjusz
A ja na przykład słyszałam bardzo pozytywne opinie o tym lokalu.  Miejsce jest przepiękne.  Wnioskujesz, że mało popularne. . . . widocznie nawet nie wiesz, że było otwarte stosunkowo niedawno i może stąd tak mało opinii. . .  Może napisz coś konkretniejszego o informacjach jakie otrzymałaś od znajomych.  Bo tak to nic nie wiadomo.  Czy jedzenie niedobre? Czy może po prostu mało? Komuś takie informacje mogą się przydać w przyszłości  ;)

Offline mm29 Kobieta

• nowicjusz
Piszę, to co słyszałam.  Ale tak właściwie, to ja stworzyłam ten wątek, żeby poznać opinie o tym miejscu. 

Skoro słyszałaś "bardzo pozytywne opinie o tym lokalu" to Ty napisz coś więcej.  Skąd je masz i co konkretnie? Sama też zbytnio nie pomogłaś czytelnikom.

Offline polki Kobieta

• nowicjusz
Ja słyszałam, że jedzenie jest tam bardzo dobre i tak samo obsługa.  Widzialam menu i naprawde nie bylo sie do czego przyczepic.  Plusem jest też jak dla mnie to że nie trzeba kupować zadnego alkoholu od lokalu, a wszelkie inne napoje są wliczone w cenę i są bez ograniczeń.  Wbrew głosom, które czytałam na jakimś innym forum na pewno tam nie śmierdzi :) Wiem, bo byłam.  Poza tym własciciele zakładów polozonych obok palacu i wlasciciele palacu to te same osoby wiec nie sądzę że chcieliby sobie sami odstraszac klientów.  Wiem też że niedługo jest tam zabawa andrzejkowa i można kupić bilet i samemu przekonać sie o jedzeniu i obsłudze.  To chyba tyle.  Może Ty coś dorzucisz od siebie mm29 ?

Offline mm29 Kobieta

• nowicjusz
Robisz tam wesele czy jesteś osobą bezpośrednio zainteresowaną pochwałą tego miejsca?

Nie wiem o co Ci chodzi, mam wrażenie że mnie atakujesz.  Twoi znajomi chwalą jedzenia, a moi nie.  Ile osób tyle opinii. 
W każdym bądź razie Twoją już znam, czy ktoś ma jeszcze coś do dodania?

Offline polki Kobieta

• nowicjusz
O rany nie mogę ze śmiechu. . .  Piszesz do mnie: "Skoro słyszałaś "bardzo pozytywne opinie o tym lokalu" to Ty napisz coś więcej.   Skąd je masz i co konkretnie?" i jak opowiadam szczerze wszystko, co wiem to piszesz że nie wiesz o co mi chodzi i że cie atakuje.  Litości! Myślałam że piszemy tu żeby sobie trochę pomóc. . .  Nie rozumiem, którą część mojej wypowiedzi uznałaś za atak??? Jestem przyszłą panną młodą i sama szukam lokalu.  Bardzo spodobał mi się właśnie pałac w jastrzebiu i bylam tam.  Wszystko co napisałam to wlaśnie moje spostrzezenia po wizycie w tym miejscu i rozmowie z włascicielami.  Napisałam o alkoholu, bo akurat jest to dla mnie ważna kwestia przy wyborze miejsca.  A co do zabawy andrzejkowej to właśnie wybieram sie tam na nią żeby sprawdzić lokal, ale nie martw sie na pewno nie napisze ci jakie są moje osobiste spostrzezenia po tej zabawie.  Pamietaj, że złość piękności szkodzi  ;)

Offline karolka8444 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.09.2012
Witam!
My właśnie zdecydowaliśmy się na pałac:)Nie śmierdzi,miejsce przepiękne jedyne takie w okolicy. 

Offline wojwit Mężczyzna

• nowicjusz
Pracowałem tam na początku maja. Miejsce urokliwe, jest po generalnym remoncie,. Jedzenie ok.

pzdr Wojciech Witkowski