Autor Wątek: kremy antycellulitowe  (Przeczytany 42531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
kremy antycellulitowe
« dnia: 31 Marca 2006, 12:44 »
Znalazłam na necie taki krem firma eveline seum ujedrniajaco wyszczuplające intensywnie


to właściwie serum ale z tej serii jest równiez krem . w opisie miał same pozytywne recenzje. Czy któraś z was go uzywała??? albo czy macie coś godnego polecenia??czy znacie jakiś złoty środek??
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marca 2006, 12:49 »
Ja używałam zestawu "Bloker" firmy Ziaja - peeling do ciała anyty i żel ( jest jeszcze oliwka, ale tego nie próbowałam). Skóra zrobiła się bardziej napięta, antycellulit mniej widoczny, przyjemnie chłodzi skóre i ma pomarańczowy zapach.

Evelina z tej serii mam krem na biust, ale stosuje go dopiero od kilku dni i jeszcze nic konkretnego nie mogę napisać.

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marca 2006, 12:51 »
vacu step.....pomaga rewelacyjnie na cellulit 1 i 2 stopnia i cenowo nie jest najgorszy, a co kremów antycellulitowych polecam Vichy, Thalgo...generalnie kosmetyki z firm dermokosmetycznych.
Ja osobiście mam dobre doświadczenia z firmą ROC.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marca 2006, 13:08 »
Używając kremu na cellulit trzeba regularnie ćwiczyć. Moim zdaniem nie ma jakiegoś rewelacyjnego środka po którym cellulit zniknie. Niestety! :|



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marca 2006, 13:11 »
Cytat: "Marta"
Używając kremu na cellulit trzeba regularnie ćwiczyć. Moim zdaniem nie ma jakiegoś rewelacyjnego środka po którym cellulit zniknie. Niestety! :|


święta prawda   :hopsa:
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marca 2006, 13:11 »
Marta masz rację, samo nie zejdzie ;)
 
Trzeba ćwczyć, dietkować, ugniatać, smarować  :mrgreen:

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marca 2006, 13:15 »
Cytat: "aniula"
Trzeba ćwczyć, dietkować, ugniatać, smarować


Ćwiczyć tak, ugniatać tak, smarować tak, dietkować w moim przypadku odpada, bo jestem bardzo szczupła i nic już by ze mnie nie zostało. :|
Niestety mimo to, że jestem bardzo szczupła cellulit mi też troszkę dokucza. :|



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marca 2006, 13:18 »
Nie chodzi o dietę odchudzjącą tylko antycellulitową  :P

Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Marca 2006, 13:25 »
To ze strony z dietkami:

Chociaż może to zabrzmieć dziwnie, w walce z cellulitem mogą pomóc tłuszcze. Jednak nie wszystkie a jedynie kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3, omega-6 i omega-9. Substancje te poprawiają metabolizm tkanek zaatakowanych przez cellulit, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobiegają odkładaniu się zapasów tłuszczu. Dieta antycellulitowa trwa przez 5 dni. Szóstego dnia należy pić świeży sok z pomarańczy i marchwi, które pomagają oczyścić organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii.
ŹRÓDŁA KWASÓW TŁUSZCZOWYCH OMEGA-3:
- tłuste ryby (halibut, łosoś, makrela, pstrąg)
- tran
- olej lniany
Jego dzienna dawka to ok. 6g, czyli 150g ryby, 1 łyżka tranu lub oleju lnianego

ŹRÓDŁA KWASÓW TŁUSZCZOWYCH OMEGA-6:
- orzechy
- pestki słonecznika, dyni, porzeczek
- olej z wiesiołka i ogórecznika
Jego dzienna dawka to 1 - 5g, czyli 10-100g orzechów laskowych (5 łyżek) lub 50g włoskich (5 szt.), 1 łyżka oleju z wiesiołka, 50g pestek z dyni

ŹRÓDŁA KWASÓW TŁUSZCZOWYCH OMEGA-9:
- oliwa z oliwek
- pestki słonecznika
- ziarno sezamu
- awokado
- olej rzepakowy canola
Jego dzienna dawka to 1 łyżka oliwy z oliwek lub oleju rzepakowego albo 50 g pestek ze słonecznika lub 1/2 awokado.

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Marca 2006, 13:55 »
Cytat: "liliann"
vacu step.....pomaga rewelacyjnie na cellulit 1 i 2 stopnia i cenowo nie jest najgorszy,

u mnie niestety jest dosc drogo. byłam raz straszny wysiłek ale efekty podobna sa.
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Marca 2006, 17:03 »
Mam używam, zarówno krem jak i serum, a także serum do biustu. Cała seria jest rewelacyjna, polecam!!! No ale wiadomo bez ćwiczeń się nie obejdzie ;-)

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #11 dnia: 4 Kwietnia 2006, 10:41 »
zakupiłam tez z tej serii krem, serum, i zel do mycia ... od niedzieli juz wcieram i masuje :) poczekamy na efekty :)
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #12 dnia: 4 Kwietnia 2006, 13:07 »
Ale o jakiej serii mowa??

Offline ann008

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #13 dnia: 4 Kwietnia 2006, 14:12 »
Ja mam skórę tu i ówdzie ale chyba już do samego ślubu nie zdążę sie jej pozbyć, a z resztą nauczyąłm się z nią żyć - dwa razy w tygodniu stosuje balsam po kąpieli antycellulitowy i chyba trochę tę skórkę rozjasnił. :)
Anka


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Kwietnia 2006, 15:16 »
Cytat: "groszek"
Ale o jakiej serii mowa??

Groszku w pierwszym poście jest fota ... to firma eveline seria  slimm extreeme 3d cos takiego
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline ancik

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #15 dnia: 5 Kwietnia 2006, 10:50 »
ja eveline uzywalam kremu na celulit nie dokladnie jakiego ale jak przyjde do domku to sprawdze i podam na forum nazwe i powiem szczerze ze jestem zadowolona. skora moze nie pozbyla sie calkowicie celulutu ale jest gladka miękka i az miło sie jej dotyka (jak twierdzi mój luby :D:D ) a chyba o to chodzi :D  
uzywam równiez zelu pod prysznic DAVE wyszczuplajacego i pomiem szczerze ze rowniez jest fajny jesli chodzi o napinanie skory i zmiejszanie widocznosci celulitu :) nie jest drogi a uzywam go jak zwykly zel pod prysznic.

mam rowniez kuracje 3 tygodniowa troszke to juz drozsza sprawa i troche uciążliwa ale powiem ze widocznie usuwa nadmiar celulitu - (wieczorkiem napisze nazwe produktu mam go w domu)  zel sie naklada codziennie po prysznicu - najlepiej przed wyjsciem ochłodzic skóre zimna woda.  po nalożeniu w sumie nic sie nie dzieje przez 10 min a potem wszystkie te miejsca gdzie celulut wystepują robia sie czerwone - jak swierza opalenizna - i zaczyna piec!!!! pieczenie jest do wytrzymanie bez problemu ale naprawde pod koniec kuracji potrafi przypiec pupcie czy uda :):):) kosz około 100zl za 200ml ale powiem ze mnie to bardzo pomoglo i zmiejszyło odwód uda o 1,5cm bez cwiczen. zelu nie mozna dluzej uzywac niz 3 -4 tygodnie!!! wieczorem napisze jak sie nazywa preparat dla zainteresowanych :)

po stosowaniu zelu stosuje dawe pod prysznic i jestem zadowolona z tego co osiagnełam bo powiem  ze celulit mialam naprade juz duzy az taki z grodkami tluszczu co wygladalo odpychająco!!!
pozdrawiam  :mrgreen:
pozdrawiam  :mrgreen:



POZDRAWIAM i bardzo gorąca sciskam: ~monika~ ; dorota77 ; martinii ; madziulek

juz sie nie usmiecham...:( buu...

Offline Violka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2005
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #16 dnia: 5 Kwietnia 2006, 22:54 »
Cytat: "ancik"
po stosowaniu zelu stosuje dawe pod prysznic i jestem zadowolona z tego co osiagnełam bo powiem ze celulit mialam naprade juz duzy az taki z grodkami tluszczu co wygladalo odpychająco!!!

to ja z niecierpliwością czekam na nazwę tego cudu

zdradź nam ten sekret jak najprędzej


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #17 dnia: 6 Kwietnia 2006, 10:57 »
Ancik dawaj tą nazwe  :twisted: bedziemy się kurować ;)

Ja wcześniej używałam liposyne z VISCHY ale szczerze mówiąc efektów aż tak rewelacyjnych to nie było
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline ancik

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #18 dnia: 6 Kwietnia 2006, 12:16 »
sorki dziewczyny ale kurcze zapomnialam wczoraj spojrzec na forum wieczorkiem jak wrocilam do domku - bylam na silce i bylam taka zmeczona ze padlam na twarz :) ale dzi to ju zna pewno koło 21 jak juz bede w domu napisze

ps. zeby nie zapomniec zrobilam sobie przypomnienie w telefonie :D:D

pozdrawiam buziaki  :mrgreen:



POZDRAWIAM i bardzo gorąca sciskam: ~monika~ ; dorota77 ; martinii ; madziulek

juz sie nie usmiecham...:( buu...

Offline ancik

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #19 dnia: 6 Kwietnia 2006, 21:33 »
no a wiec obiecane kosmetyki jesli chodzi o eveline to urzywałam wyszczuplający krem antystresowy 3 w 1.  
a ten co tak piecze ta kuracja to jest termo aktywny zel antycelullitisowy -  institut Arnaud paris - Gel Amincissant Thermo-actif  za 300ml zaplacilam 99zl - ale ponoc sa sprzedawane w gabinetach kosmetycznych rowniez za 89zl bo kolezanka za tyle wlasnie kupila. pozdrawiam   :mrgreen:



POZDRAWIAM i bardzo gorąca sciskam: ~monika~ ; dorota77 ; martinii ; madziulek

juz sie nie usmiecham...:( buu...

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #20 dnia: 7 Kwietnia 2006, 09:53 »
Ancik - postaram się zlokalizować ten żel, skoro efekty po nim takie dobre :) Ja w wakacje będę dużo pływać, bo w moim przypadku woda baaaardzo pomga na pozbycie się pomarańczowej skórki. Poza tym jestem b. zadowolona, że odstawiłam pigułki, bo po miesiącu cellulitu miałam dużo mniej. Teraz już prawie nie widać, ale nad udami jeszcze by się przydało popracować.
Ja słyszałam, że bardzo dobre efekty przynosi smarowanie kremem Soraya "Beauty Creator" antycellulit. Przez jakiś czas krem ten zniknął z półek, ale ponoć się znowu pojawił. Prawdopodobnie trochę inaczej wygląda, ale wiem, że był wtedy w takim dużym okrągłym, ciemnoróżowym opakowaniu. Ponoć bardzo dobrze napina skórę (słowa koleżanki).
A co myślicie o kremie "avon", który tak reklamowali? Mówię o tym, który ma efekt jak gorset. Jedna z koleżanek też zachwalała, ale nie zdecydwałam się na kupno. Macie z nim jakieś doświadczenia?

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #21 dnia: 7 Kwietnia 2006, 10:00 »
Cytat: "Beth"
A co myślicie o kremie "avon", który tak reklamowali? Mówię o tym, który ma efekt jak gorset. Jedna z koleżanek też zachwalała, ale nie zdecydwałam się na kupno. Macie z nim jakieś doświadczenia?

hmmm no własnie...nowe toto, ale spróbować nie zawadzi, jak skończę ten antycellulitowy arsenał co to go mam w łazience (Vichy, Roc, Avon) to se zafunduję, a co!!!
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #22 dnia: 8 Kwietnia 2006, 16:23 »
Dzisiaj zakupiłam ten Soraya "Beauty Creator" z linii ujędraniająco-wyszczuplającej. Pachnie przepięknie, ma konstystencję różowego budyniu. Będę meldować jak czuje się po nim moja skóra:)

Offline AniaX
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #23 dnia: 8 Kwietnia 2006, 18:59 »
Mam to serum EVELINE. Też wypatrzyłam na necie a potem pobiegłam do sklepu i kupiłam :) Używałam początkowo systematycznie, tak jak zalecają. Teraz, niestety - jak sobie przypomnę. A co do efektów, to polecam bo cellulit rzeczywiście "blednie" że tak powiem. Ale moim zdaniem wszystko zależy od tego w co się wierzy i oczywiście od samozaparcia.
Zgadzam się dziewczyny w 100%, że ćwiczenia to podstawa---choc musze się przyznać  :oops: , że ja jeśli o mnie chodzi to jestem leniuszkiem :(
Buziaczki  :)

Offline ancik

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Kwietnia 2006, 09:39 »
a tak apropo cwiczen - to sa jakies sprecjalne zestawy cwiczen zeby sie pozbyc owego probemu???? bo ja powiem szczerze chodze na silownie biegam jezdze na rowerze ogolnie katuje dolne partie ciala ale moze powinnam skupic sie na jakis innych cwiczeniach??? slyszalam tez o diecie wspomagajacej pozbywanie sie cellulitu. cos slyszalyscie na ten temat????



POZDRAWIAM i bardzo gorąca sciskam: ~monika~ ; dorota77 ; martinii ; madziulek

juz sie nie usmiecham...:( buu...

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Kwietnia 2006, 11:48 »
vacu step
to pomaga
i ile przy tym śmiechu jak tak wsysa do środka ehhehe

Offline ancik

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Kwietnia 2006, 12:16 »
a co to jest ten vacu step???? pewnie jakies cwiczenia przy muzyce???
ja w silowni cwicze na stepie po 20 min 4 razy w tygdoniu myslisz ze to pomaga ??



POZDRAWIAM i bardzo gorąca sciskam: ~monika~ ; dorota77 ; martinii ; madziulek

juz sie nie usmiecham...:( buu...

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Kwietnia 2006, 12:37 »
ancik na głównej stronie jest artykuł o vacu step
http://www.e-wesele.pl/redakcja.php?kid=547&tid=92c726478424839

jeśli ćwiczysz to na pewno coś tam pomaga

a cellulit no cóż taki urok kobiet

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Kwietnia 2006, 12:38 »
Kremów antycellulitowych nie używam, bo zwykle mają mentol czy coś takiego, że jak się wymasowałam to mi potem zimno było nie tam gdzie trzeba - dziwne to było uczucie (to ja już wolę na basen chodzić) ale za to używam kremu do pilęgnacji biustu i dekoltu, naszej rodzimej Ireny Eris - Lirene, ostatnio sporo kosmetyków z tej serii zakupiłam i chyba zacznę być jej wierna (nie uczulają mnie a to duuuży plus)


Offline ancik

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
kremy antycellulitowe
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Kwietnia 2006, 13:16 »
agulkaaa  dzieki juz sie zabieram do czytania ;) pozdrawiam



POZDRAWIAM i bardzo gorąca sciskam: ~monika~ ; dorota77 ; martinii ; madziulek

juz sie nie usmiecham...:( buu...