Autor Wątek: Ja już wybrałam!  (Przeczytany 9790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« dnia: 31 Marca 2006, 10:21 »
WYbrałam już suknie i to dzieki wam! WIem już jak ma wyglądać, wacham siętylko co do koloru, ale poczekam na opinie i podpytam jeszcze mame! Wkleiłabym wam zdjęcie, ale nie potrafie....

Offline ździebło

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marca 2006, 10:44 »
rybkawiedenka tak trochę nie na temat... Spojrzałam na datę Twojego ślubu :) Bierzesz dwa śluby? ;)

rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marca 2006, 10:49 »
Witaj, tak biore najpierw cywilny (nota bene nadal nie mam pomysłu na strój) a tydzień póżniej biore kościelny..

Offline ździebło

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marca 2006, 10:53 »
A no tak :) Zapomniałam o cywilnym ślubie :) To dlatego, że my bierzemy konkordatowy :)

Próbowałas juz z tym zdjęciem? Jestem bardzo ciekawa jaką wybrałaś suknię :)

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marca 2006, 10:55 »
rybkawiedenka spróbuj poczytać tutaj https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=2381 a jeśli Ci się nie uda, to możesz wysłać zdjęcie do mnie i ja je wkleję :)

Powodzenia - to na prawdę nie jest takie trudne :)


rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marca 2006, 11:01 »
Dzeiki za podpowiedz, bede próbowała... UWAGA:
imghttp://www.nightmovesprom.com/dresses/5273.jpg/img

rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marca 2006, 11:02 »
Buuu nie wyszło!

Offline ździebło

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marca 2006, 11:04 »

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Marca 2006, 11:04 »
musisz wpisac i pomiędzy to adres, po prostu brakuje nawiasów kwadratowych :) Dodaj i wtedy na pewno się uda.


Offline ździebło

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Marca 2006, 11:05 »
Pozwoliłam sobie zrobić to za Ciebie :)

Śliczna suknia! To taką będziesz mieć? Już na bank czy dopiero przymeirząsz się do niej? :)

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Marca 2006, 11:08 »
rybkawiedenka, sukienka bardzo ładna, a jeżeli chodzi o kolor to może jakiś ecru albo takie capuccino??


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Marca 2006, 11:10 »
Bardzo dziekuje za pomoc! Już teraz będę potrafiła. Na ten model się już zdecywdowałam, i nie zamierzam się rozmyśleć. Jedynie zastanawiam się nad kolorem, miała być żółta ale nie bedzie widać koronki....więc albo bedzie taka pistacjowa albo różówa i fioletową wstążką.

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Marca 2006, 11:15 »
mnie się bardzo podoba taki kolor jak na zdjęciu - jest przepiękna i taka oryginalna! Ta szarfa dodaje uroku :)

Czyli teraz szukasz krawcowej? Ja się właśnie dzisiaj zdecydowałam na szycie i pani mi powiedziała, że dobrze, że już teraz się umawiam, bo jest bardzo dużo chętnych i trzeba właśnie tak wcześnie przychodzić :shock: A do ślubu mamy dokładnie tyle samo czasu - wtedy kiedy Ty bedziesz mieć cywilny to ja kościelny :)


rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Marca 2006, 11:16 »
Co do ecru lub cappucinno to te kolory odpadają. Nic klasycznego, ani model nie ślubny,ani kolor, a już na pewno nie bedize wesela. Taki dziwny typ jestem ;)

Offline ździebło

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Marca 2006, 11:17 »
zgadzam się z Agnieszką :) Ładny jest ten kolorek, ale chyba lepiej by bylo ecri albo moze jeszcze rumowa :)

A to zmienia postać rzeczy, jeśli wesela nie będzie :)

rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Marca 2006, 11:23 »
Ecia masz racje! Mam numer do jednej krawcowej, musze się umówić, ale znalazłam też sklep gdzie mogą mi na podstawie zdjęcia uszyć. Popytam i porównam ceny - krawcowa na 100% powinna być tańsza.

Żdziebiełko - nie będzie wesela, a przy mojej bladej cerze to blade kolory zrobiąze mnie trupka. Musze mieć coś wyrazistego!

Offline ździebło

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Marca 2006, 11:28 »
Ja będę mieć suknię koloru rumowego (mam nadzieję :) ) i tez jestem blada, ale zamierzam pochodzić troszkę do solarium, żeby się tak tyci tyci podrumienić :)

A co do krawcowej, to są takie salony, z reguły w małych miasteczkach, gdzie szyją na Ciebie suknie, a potem możesz ją albo kupic albo wypozyczyć. Ja jutro wybieram się własnie do takiego salonu w Żninie koło mojego miasta. Jadę tak sobie sprawdzić co tam mają :)

rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Marca 2006, 11:42 »
No właśnie taka krawcowa z Imielina ma na to rzucic okiem, a ten sklep jest w Katoicach wiec ceny mogą mieć dużo wyższe!

Co do solarium to niestety jestem uczulona, wiec odpada....

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Marca 2006, 12:00 »
rybkawiedenka, ciesze się że wybrałaś już suknię i że zdecydowałaś się jednak na szycie, pomimo braku czasu..a ta krawcowa z Imielina jest sprawdzona? mnie koleżanka ma dać namiar na krawcową z Mysłowic, u której sama szyła i suknia wyszła rewelacyjnie..


rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Marca 2006, 12:16 »
Tak krawcowa sprawdzona, tzn uszyla mojej kolezance piękną suknie na ślub w zeszłym roku.

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Marca 2006, 12:23 »
rybkawiedenka, mam nadzieję, że bedziesz się dzieliła relacjami z powstawania tej suknie..bardzo jestem ciekawa finalnego produktu :)


rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Marca 2006, 12:33 »
No jasne ze będę się dzieliła! Ale nadal szukam pomysłu na cywilny! I musze zadzwonić do USC o ktorej najpożniej może być ślub! A wiecie co...zaraz tam zadzwonie! :)

rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Marca 2006, 12:48 »
I jestem zdruzgotana! Pan kierownik mi powiedziałze to Katowice a nie Warszawa i tu sie nie bierze śłubów wieczorem tylko do 14.00 bo potem powinno isę z rodziną celebrować i weselić a to nie sylwester zeby sie nocą bawić! A ja chce mieć ślub wieczorem!!!!!! Najwcześniej o 17:30!

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Marca 2006, 14:12 »
chyab chce jakiejs pokaźnej zaliczki..mogłaś go zapytać delikatnie, ile musiałabys zapłacić za slub o np 18tej..


rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Marca 2006, 15:03 »
Moze masz racje, ale niekoniecznie chce mu cokolwiek wiecej dawać niż powinnam!

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #25 dnia: 1 Kwietnia 2006, 21:26 »
Z urzędasami da się załatwić, tylko trzeba zapłacić za niedogodności. A suknia jest śliczna!! Właśnie w tym kolorze! Rybkawiedenka- masz oryginalny gust, to mi się podoba. :)

Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #26 dnia: 1 Kwietnia 2006, 21:50 »
Suknia cudeńko! a jak ten kolorek by na tobie wyglądał? istne cudeńko i ta szarfa... po prostu robi robotę...
gratuluję wyboru i czekam na decyzję co do kolorku

aha no i co z tym urzędem da się coś załatwić??
 

:D
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #27 dnia: 1 Kwietnia 2006, 22:36 »
Rybkowiedenko ja mam ślub o 12:00 w południe bo podobno u nas ( na Śląsku ) nie parktykuje se takich późnych slubów ....

rybkawiedenka
  • Gość
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #28 dnia: 2 Kwietnia 2006, 00:05 »
Groszek, Donia - dziekuje za miłe słowa! Ten kolor właśnie najbardziej mi się podoba. Na żółtym koronka zniknie, a różowy jest za bardzo typowy! DO tej pory nie słyszałam zeby było mi w zieleni żle. Mam sie spotkać z krawcową - projektantką - zobacze co mi powie. Szarfa uważam jest słodka i nadaje dziewczęcy urok. Ciesze się ze wam sie podoba!
Antalis - wiem ze śłub wieczorem to jakiś wybryk dla kierownka USC w Katowicach, ale to w końcu mój dzień i wyfdaj mi isęże powinien być taki jak sobie wymarze, nie taki jak chce tego urzednik....

Lece spać dziewczyny! Do jutra!

Offline donia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 776
Ja już wybrałam!
« Odpowiedź #29 dnia: 2 Kwietnia 2006, 00:16 »
Cytat: "rybkawiedenka"
ale to w końcu mój dzień i wyfdaj mi isęże powinien być taki jak sobie wymarze, nie taki jak chce tego urzednik....


właśnie to Twój dzień a urzędnik w USC powinien być bardziej do ludzi prawda?
Taka praca, żeby Młodej Parze dogodzić...
Proszę jakiegoś aniołka w niebie, daj mi skrzydełka, ja chcę do Ciebie