Autor Wątek: Hotel Malta w Dąbrowie Górniczej - dawny KEM  (Przeczytany 3340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cwiarunia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Hotel Malta w Dąbrowie Górniczej - dawny KEM
« dnia: 13 Października 2011, 15:59 »
Witam
We wrześniu 2011 mieliśmy tam wesele i pragnę się podzielić z Wami naszymi wrażeniami bo wiem, że takowe są bardzo pomocne w wyborze sali.  Cena nie należy do najmniejszych, my płaciliśmy 260 zł (żywe kwiaty jakie chcesz, opalanie kominkiem, klimatyzacja, alkohol bez limitu+napoje, ciasto, owoce w cenie), jedynie winko i wódkę na odchodne dla gości musieliśmy dokupić sami.  Naprawdę polecamy! Może budynek z zewnątrz i okolica nie wyglądają najlepiej, za to sama sala rekompensuje wszystkie te niedociągnięcia, jest śliczna.  Nasi goście nie mogli wyjść spod wrażenia.  Obsługa na najwyższym poziomie, kontakt z menagerem bez problemu.  Jeśli chodzi o jedzenie - bardzo dobre i w dużych ilościach.  Polecamy szczególnie wiejski stół, który sobie zamówiliśmy dodatkowo.  Mojej teściowej do tej pory ślinka cieknie jak sobie przypomni o smalczyku:) Naprawdę warto! W razie jakichkolwiek pytań, piszcie. .

Offline Luca87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17-08-2013
Odp: Hotel Malta w Dąbrowie Górniczej - dawny KEM
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marca 2013, 23:22 »
Witam.  My mamy wesele w tym roku dokladnie 17 sierpnia.  Mam pytanie co do ilości gości na Twoim weselu.  Ilu miałaś ich??