Autor Wątek: Salony w Katowicach i okolicy :)  (Przeczytany 3492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sandrynka87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.09.2012
Salony w Katowicach i okolicy :)
« dnia: 5 Października 2011, 19:06 »
Halo :) jestem tutaj nowa, no ale jako, że w końcu doczekałam się magicznych oświadczyn, to postanowiłam zalogowac sie na forum :) mam nadzieje, ze dowiem się czegos ciekawego, a jak na razie ja mam kilka informacji :)
Więc mimo, że slub dopiero we wrzesniu 2012 to byłam już w kilku salonach i przymierzałam suknie slubne.  Nie wiem czy szyc czy kupic.  Boje sie ze jak uszyję to nie bedzie tak samo.  Watek pracowni krawieckiej kwiat lotosu był już podjęty, wiec nie bede ponawiac, jednak dziwia mnie niektóre negatywne opinie, bo dwie moje dobre kolezanki szyły tam suknie i były one piękne, a dziewczyny bardzo zadowolone. 
A sukienki szukam juz tak wczesnie bo wlasnie w tym kwiecie lotosu Pani powiedziala, ze jesli zamowie juz sukienke w tym roku to beda mnie jeszcze tegoroczne ceny obowiazywaly czyli chyba 1650 zl razem z welonem i bolerkiem wiec to naprawdę malo.  oczywiscie chodzi tylko o zarezerwowanie terminu, przy czym wplaca sie zaliczke 500 zł, a z pomyslem sukienki mam przyjsc 3 miesiace przed weselem.  Wiecie jak sie oglada ich strone internetowa to suknienki nie sa zbyt piekne ale to dlatego ze nie kopiują rzadnych tylko maja swoje pomysły, a przy tak wielkiej ilosci salonów i sukien w dzisiejszych czasach na serio trudno jest wymyslic cos unikatowego. 
Ale nie o tym mialam pisac. 
Wiec bylam w salonie na niwce (sosnowiec) tj chyba ulica orlat lwowskich.  Obsługa na najwyzszym poziomie.  Dwie bardzo mile mlode panie, ktore same wrecz przynoszą suknie do mierzenia.  Maja tam tez buciki niestety tylko w katalogu. 
Kolejny salon to IRENA w sosnowcu na przeciwko plazy (chyba ten sam wlasciciel co tego na niwce) tez obsługa wspaniala, bardzo mila Pani, ktora zacheca wrecz do mierzenia i jak juz sie mierzy to calosc, buty, welon, bolerko i suknia :)
No a  dzis bylam w Katowicach w 3 salonach w wlasciwie to 2 bo jeden byl niesttey zamkniety :/
Classa na mieleckiego, bardzo ladne sukienki i Panie mega mile, od razu jak sie wchodzi to wstają itd, ale nie bylo takiej sukni jak szukalam :(
a w madonnie na kopernika tez bardzo mila pani no i suknie boskie.  Ta babka tam niby powiedziala ze trzeba sie umowic wczesniej na mierzenie, ale jak powiedzialam ze poprostu nie dysponuje czasem i dzis mialam poprostu czas wiec przyjechalam to nie bylo juz problemu :) mierzylam tam najpiekniejsza suknie na siwecie ale cena juz mie sie tak nie podobala:P bagatela 6000 zł :D Ale obsługa na najwyzszym poziomie, Pani przynosila mi rozne wzory sukien i moglam mierzyc ile chcialam, no ale jak juz przymierzylam ta jedna to odechacialo mi sie wszytskich innych ;)
No nic to tyle z moich relacji.  mam upatrzone 3 sukienki, ale bede chyba musiala zdecydowac sie na szycie ;)
Pozdrawiam Was :)

Offline Sandrynka87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.09.2012
Salony w Katowicach i okolicy :)
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Października 2011, 21:23 »
Więc kontynuując to, co wczoraj zaczełam chciałam powiedziec, że byłam w salonach przy ulicy Andrzeja w Katowicach, co do salonu na rogu, ale nie tym przy dworcu, tylko z drugiego rogu, przy moście, to są tam bardzo miłe Panie, usmiechnieta chętnie służą radą :)
nastepne salony czyli Kwiat Lotosu, to tam tak pieknie pachnie w tym salonie, że wychodzic mi sie nie chciało ;) ale tam tez bardzo mila Pani udzieliła wszelkich inf na temat szycia i kupna juz gotowch sukni itd :)
w kolejnym salonie Anna, nie bylo jakis rewelacji, Pani bardzo mila, no ale sukienki srednio mi sie podobaly.
Później odwiedzilam salon na drugim rogu, ale tam Panie mialay dosc nieprzyjemne miny i suknie tez niefajne wiec wyszłam tak szybko jak weszłam :/
No a później salon Lisa Ferrera, to tam sie namierzylam mnostwo sukienek bo wszytskie mi sie podobały :)
Ale generalnie sprawa wyglada tak, ze teraz sa jeszcze kolekcje 2011, a w lietopadzie dopiero zaczna pojawiac sie nowe na 2012 rok :) wiec znow szykuje szturm na salony ;)
Pozdrawiam :)

Offline karola1983
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • data ślubu: 01.10.2011
Odp: Salony w Katowicach i okolicy :)
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Października 2011, 11:30 »
Ja swoją znalazłam niedaleko Katowic ,bo Chorzowie ,w Katowickich salonach ceny mnei przeraziły ,znalazłam jedyną wymarzoną w Madame.Z czystym sumieniem mogę polecic ten salon.

Offline kasiulka123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 18.06.2016
Odp: Salony w Katowicach i okolicy :)
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Października 2016, 09:57 »
Ja swoją sukienkę kupiłam w Evicie w Katowicach. Też jestem zadowolona zaangażowaniem pracy tych Pań . Od wejścia widać że Panie chcą Ci pomóc jednakże nie są nachalne . Wszystkich klientów traktują poważnie i pozwalają mierzyć suknie. Mają dużo cierpliwości do niezdecydowanych pań takich jak ja . Suknie w salonie boskie a wybór ogromy zachęcam do obejrzenia

Offline Monaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Salony w Katowicach i okolicy :)
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Listopada 2016, 12:40 »
Ja polecam salon z Bytomia :) ogromny wybór przepięknych sukienek :) ja jeszcze swojej nie wybrałam, ale mam na oku kilka modeli:)  LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 3 Listopada 2016, 13:13 wysłana przez zibi »