Autor Wątek: Ciąża czy organizm się buntuje??  (Przeczytany 4782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lebara

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Ciąża czy organizm się buntuje??
« dnia: 5 Października 2011, 16:11 »
W maju odstawiłam tabletki, później od czerwca do sierpnia miałam okres jak w zegarku.  Przez ten czas z narzeczonym nie stosowaliśmy zabezpieczenia nie planujemy dziecka ale jeśli byłoby to bylibyśmy bardzo szczęśliwi:) Zawsze przed okresem miałam typowe objawy zbliżającego się okresu a tym razem nic żadnego bólu piersi, żadnych zmian nastroju.  27 września powinnam dostać okres ale go nie było, więc zrobiłam test,który wyszedł negatywnie.  Cały czas nasuwają mi się pytania ? Czy test mógł wyjść negatywnie bo został zrobiony trochę za szybko? Czy możliwe jest abym była w ciąży i nie miała żadnych objawów? Czy bolący krzyż może mieć coś z wspólnego z brakiem okresu??
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Ciąża czy organizm się buntuje??
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Października 2011, 17:17 »
Mysle ze najlepiej zrobic bete hcg z krwi, wtedy bedziesz wiedziała czy to ciąża czy nie.

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: Ciąża czy organizm się buntuje??
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Października 2011, 17:48 »
możliwe jest, że będąc w ciąży nie masz absolutnie żadnych objawów, możliwe też, że przesunęła się owulacja i test jeszcze nie wykazał; rozsądnie było by iść na betę jak radzi anulka wówczas nie będzie już nie powinno być żadnych wątpliwości



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera