e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: KARAOKE  (Przeczytany 2019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
KARAOKE
2 grudnia 2004, 16:53
czy myśleliście o karaoke na Waszym weselu?
a może u kogoś było karaoke - podzielcie się opianimi...

jesteśmy ciekawi....

zabawa generalnie jest przednia, zwłaszcza po paru głębszych..
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
KARAOKE
2 grudnia 2004, 17:12
Czesto na weselach zdarza sie tzw. spontanicznie karaoke. Jak goscie sie rozluznia  :pijaki: i zdarzy sie wsrod zaproszonych "prowadzacy glos"- to do karaoke juz tylko kroczek  :lol:

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
KARAOKE
2 grudnia 2004, 17:17
I od razu repertuar sie rozszerza  :lol: ,bo potrafia byc na tapecie "panny walercie" i "mlode wdowy" (o ktorych wspominala Majka), ale takze
"mydlo, pasta, kubek, ciepla woda.... mydlo wszystko umyje, nawet buzie i szyje",
"pan tik-tak"
"fasolki"
"pankracy"
/ KTO TO JESZCZ PAMIETA ??!! :lol: /
ale tez niezniszczalne "sokoly", "szla dzieweczka do laseczka" (Znacie wersje niemiecka autorstwa Andrzeja Waligorskiego????? "Ein mal Madchen hat spazierem" - Boki zrywac !!! :hahaha: ) i inne.
Natomiast na weselu, gdzie niespodzialna byloby prawdziwe profesjonalnie przygotowane karaoke niegdy nie bylam i o takowym nie slyszalam.

Offline davyjohn Mężczyzna

• entuzjasta
KARAOKE
3 grudnia 2004, 00:02
wersja niemiecka, hehe, jasne że pamiętamy  :lol:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
KARAOKE
3 grudnia 2004, 08:13
Karaoke, czyba nie :(

Offline amo

• nowicjusz
KARAOKE
12 lutego 2005, 20:42
a mysle mysle ze to swietny pomysl, ale do niego musisz miec "odpowiednich" gosci wyluzowanych, najlepiej jakby sie dosc dobrze znali, przynajmniej w grupkach i troce alkoholu, moi znajomi bawia sie swietnie przy takiej muzyce POLECAM

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
KARAOKE
13 maja 2005, 21:01
karaoke sprawda się prawie zawsze , bo goście po pewnej godzinie dość mocno się luzują i co najważniejsze nabierają odwagi na śpiewy,
niejednokrotnie grupowe....
zdaża się nawet tak, ze trzeba im zabierać mokrofon bo reszta chce tańczyć....
ale jest fajnie

Offline Marzena

• bywalec
KARAOKE
13 maja 2005, 21:08
Suuuuuuuuuuuuper pomysł, ale jeszcze nie byłam na  weselu z karaoke :(

Offline syla8

• nowicjusz
KARAOKE
13 października 2006, 17:33
ja bede miala kat=raoke na poprawinach. nie bedzie zespolu tylko muza ze sprzetu i do tego karaoke-ale dopiero po kilku głębszych-na rozluźnienie :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
KARAOKE
13 października 2006, 18:32
pytanie czy na poprawinach zapanuje aż taki luz żeby śpiewać, na weselu to wiem na pewno że jest realne, na poprawinach.... hmm wahałbym się.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
KARAOKE
13 października 2006, 19:36
dokładnie tak

ludzie na poprawinach sa w stanie wskazująco-zmęczonym po weselu i próbują zebrac się do wyjazdu..

często mają ilestam km przed soba i z teguły nie idzie juz tyle alkoholu co na weselu..

lepiej karaoke na weselu machnąc..

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
KARAOKE
13 października 2006, 21:48
Cytat: "zibi"
karaoke sprawda się prawie zawsze , bo goście po pewnej godzinie dość mocno się luzują i co najważniejsze nabierają odwagi na śpiewy,
niejednokrotnie grupowe....
zdaża się nawet tak, ze trzeba im zabierać mokrofon bo reszta chce tańczyć....

Skąd ja to znam :D

Cytat: "zibi"
pytanie czy na poprawinach zapanuje aż taki luz żeby śpiewać, na weselu to wiem na pewno że jest realne, na poprawinach.... hmm wahałbym się.

po ostatnim weselu i poprawinach ja bym się nie wahał - na weselu było około 100 gości nie mogli się do domku rozejść a na poprawiny stawiło się ok. 80 osób i był duży problem z tym żeby zakończyć poprawiny
Śpiewy chóralne i solowe  :wink:  tańce hulanki swawole po prostu atmosfera była wymarzona do tego aby organizować takie właśnie konkursy

Cytat: "amo"
mysle ze to swietny pomysl, ale do niego musisz miec "odpowiednich" gosci wyluzowanych

i to są święte słowa - wszystko zależy od ludzi.

Offline MELODYJKA

• bywalec
  • data ślubu: oj dawnoo;)
KARAOKE
15 października 2006, 23:34
to świetna zabawa

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
KARAOKE
16 października 2006, 11:37
a ja nawet znalazłam strone gdzie mozna kupic podkłądy muzyczne pod karaoke..

maja wielki wybór..

Offline Malutka

• nowicjusz
KARAOKE
17 października 2006, 17:41
hejka, ja jestem tu razcej nowa, no moze nie nowa, al edo tej pory bralam raczej bierny udzial w dyskusji. za bardzo chcialabym miec karaoke na weselu, gdyz bedzie duzo mlodych ludzi i uwazam,ze jest to swietna zabawa. monia mohglabys przeslac mi te stronke gdzie mozna kupic podklady mzyczne.
ja dostalam kiedys od kumpeli, ale byla to taka discopolowa, ze az uszy bola:(

Offline jolanda

• użytkownik
KARAOKE
10 lutego 2007, 13:33
Jestem za napewno urozmaici nawet dretwe wesele ja na swoim napewno cos takiego bede miala super zabawa,bylam na andrzejkach i dj prowadzil wlasnie kareoke bawilismy sie swietnie, oczywiscie wygralismy ten konkurs,w nagrode dostalismy szampana i czekolade,impreza taka to swietny pomysl jesli chodzi o wesele. :skacza:

Offline jolanda

• użytkownik
KARAOKE
10 lutego 2007, 13:36
Jestem za napewno urozmaici nawet dretwe wesele ja na swoim napewno cos takiego bede miala super zabawa,bylam na andrzejkach i dj prowadzil wlasnie kareoke bawilismy sie swietnie, oczywiscie wygralismy ten konkurs,w nagrode dostalismy szampana i czekolade,impreza taka to swietny pomysl jesli chodzi o wesele. :skacza:

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
KARAOKE
10 lutego 2007, 18:32
Byłam na weselu u naszej forumowej Żabci i było karaoke.... Bawiliśmy się super!
Najfajniej zaśpiewali mężczyźni, którzy wpadli na pomysł "wciągnęcia" trochę helu z balonów...można było boki zrywać jak zaśpiewali piszczącymi głosikami "Daj mi tę noc"... :brawo_2:  :hahahaha:

Offline Miya Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 09-07-2011
Odp: KARAOKE
23 kwietnia 2009, 16:02
Uważam, że to naprawdę fajna atrakcja.  Musi być tylko dobrze przeprowadzona technicznie i w dobrym czasie(najlepiej jak goście już trochę się napiją ale nie za dużo) wtedy zabawa na pewno się uda.  :)

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
24 kwietnia 2009, 14:35
Masz racje. Jak będzie za długo to stanie się męczące, a nawet nachalne. :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
14 maja 2009, 22:03
Jak ktoś chce sobie przetrenować karaoke wcześniej, przed weselem to jest fajna stronka w internecie "jakelvis.pl"

Na wesele czy poprawiny może się nie nadaje, ale na domową imprezę jak najbardziej ;)

Offline malavi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3.06.2010
17 maja 2009, 16:16
my mamy mozliowśc miec karaoke, ale ja się obwiam tego pomysłu. Z jednej strony fajnie i sama się tez tak bawiłam ze znajomymi, ale z drugiej nie każdy musi chciec słuchac mojego pijanego wójka krzyczącego do mikrofonu, którego nie daje sobie odebrać. chyba się nie zdecyduje ze względu na obawę przed hałasem, chaosem.

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
6 lipca 2009, 11:22
Tak pół żartem, pół serio to karaoke mamy już po północy jak rozochoceni goście zaczynają śpiewać swoje przyśpiewki przy stołach :D

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
6 lipca 2009, 11:49
U mnie w rodzinie, na weselach śpiewa się przyśpiewki przy stolach, ale nie wiem czy ktoś zdecydowałby się na śpiewanie do mikrofonu, poza moja mama ;) Ale uważam, że karaoke to fajny pomysł. Można spróbować. Jeśli goście nie podchwycą, to zapominamy o całej sprawie i bawimy się dalej.

Offline sylwia85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.09.2009
10 lipca 2009, 14:20
ja byłam na weselu z karaoke i muszę powiedziec, że jesli jest wiele młodych osób, które lubią śpiewac, to to bardzo dobra zabawa jest  ;D oczywiście, po kilku głębszych  ;D

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
10 lipca 2009, 14:36
Z pewnościa sylwia85, jest to dobra zabawa dla tych osób które to bawi , a co z resztą gości?  ;)
Moim skromnym zdaniem karaoke jak najbardziej - w pubach i klubach karaoke , niekoniecznie na weselu
pozdrawiam