Autor Wątek: Opinie o salach weselnych: MORFEUSZ, EUROPA, bądź inne w okolicach Warszawy  (Przeczytany 8806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline paulaj87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Hej,

czy byłyście może (albo planujecie zorganizować swoje wesele) w tych salach?
Znajdują się one pod Warszawą i ciekawa jestem jakie są opinie na ich temat :)

Może macie jakieś, które możecie polecić ?

Offline paulaj87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Nikt nic nie wie ? :/

Offline odstapiesale
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.05.2012
W Morfeuszu nie byliśmy, natomiast Europa całkiem ładna, ale baaardzo blisko ulicy, bez żadnego terenu zielonego, co ją dyskwalifikuje.

Natomiast chętnie odstąpimy nasz termin, ze względów osobistych.
"Esencja" -  termin 26. 05. 2012! Kwota wpłaconej zaliczki : 3000zł.  
 Pozostałe informacje: 215zł/osoba.  W cenie jest również wliczony tort, napoje bez ograniczeń.  Czyli wszystko, poza alkoholem.  
 Po wielu negocjacjach zamiast 100 gości, udało się nam załatwić, żeby minimum wynosiło 80 osób.  


 Zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio do nas pod numer 506-24-24-88,
 dopiero później razem udajemy się do właścicielki, by dokonać formalności.  



 Pozdrawiam, licząc na pomoc z Waszej strony, drodzy narzeczeni.
« Ostatnia zmiana: 27 Września 2011, 14:46 wysłana przez Sylvi »

Offline Aneta Waldman
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.06.2008
Zdecydowanie polecam hotel Villa Otwock. . . w Otwocku, okolice Wawy :) Niezwykłe wrażenie robi aranżacja sali weselnej, świetna obsługa, bardzo energiczna, dyskretna. . .  Jestem z mężem zachwycona, myślę, że nasi goście również.  Jeszcze dodam, że niesamowite wrażenie robi oświetlenie- romantyczne i takie. . . . w bardzo dobrym stylu.   :)

Offline Kasia266
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.2013
Ja mogę polecić Salę Bankietową Volta, tam będzie się odbywać moje wesele.  Lokal już jest przeze mnie sprawdzony, bo bawiłam się tam jako gość na weselu.  Sala jest śliczna, elegancka i nowoczesna, żadnego kiczu.  Z zewnątrz też się ładnie prezentuję, wokół jest spory teren zieleni.  Obsługa była bardzo miła, jedzonko pyszne.  Wszystkie dania i przekąski mi smakowały, były bardzo ładnie podane.  Młodzi mówili, że cała organizacja poszła bardzo sprawnie:) Wszystkim gościom łącznie ze mną się podobało, dlatego moje wesele też się odbędzie w tym miejscu:)