e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nietypowy problem  (Przeczytany 1994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anka1984 Kobieta

Nietypowy problem
7 Września 2011, 08:29
Hej dziewczyny,

 Mam nietypową sprawę.  Otóż miałam mieć ślub pod koniec czerwca ale na kilka dni przed wyznaczoną datą wylądowałam w szpitalu na 2 tygodnie i ślub się nie odbył.  Teraz mam nową datę na październik i teraz moje pytanie czy wysłać zaproszenia raz jeszcze, czy wszystkich obdzwonić (włącznie z kuzynostwem czy tylko rodziców i żeby oni przekazali dalej).  Teoretycznie wszysyc już wiedzą ale chodzi mi o takie oficjalne powiadomienie.  Nie wiem już co robić  ???

Pozdrawiam

Odp: Nietypowy problem
7 Września 2011, 18:28
ja bym wyslala jeszcze raz oficjalne zaproszenie ewentualnie w srodku wierszyk z nawiazaniem do poprzedniego terminu ze chcecie aby napewno goscie byli i cieszyli sie z wami tym dniem dlatego dwa zaproszenia

Offline Malachite Kobieta

Odp: Nietypowy problem
8 Września 2011, 20:14
U nas zmienił się kościół i my dzwoniliśmy do wszystkich z informacją - nie wysyłaliśmy nowych zaproszeń. Nikt się z tego powodu nie obraził :-)

Odp: Nietypowy problem
8 Września 2011, 20:29
Zależy jakich gości masz, sama powinnaś wiedzieć komu możesz wysłać oficjalne zaproszenie a do kogo wystarczy telefon :)

Offline katepolak Kobieta

Odp: Nietypowy problem
8 Września 2011, 21:52
Warto zadać sobie pytanie czy ja bym chciała dostać takie zaproszeniowe sprostowanie.

Kwestie zapraszania i powiadamiania to często dość delikatna sprawa. Niektórym gościom wystarczy powiedzieć ustnie raz bez owijania w bawełnę i czują się zaproszeni, inni lubią mieć wszystko na papierze jak Bóg i tradycja nakazuje:P Ja należę do tej drugiej grupy...zdecydowanie, poza tym jestem zwolenniczką dopieszczania gości i wysłałabym nowe zaproszenia. Goście będą mieli pewność, że zależy Wam na ich obecności. Zdaje sobie sprawę, że naraża Cię to na dodatkowy koszt i to już nie jest fajne, ale może niech to będzie jakiś sztywniejszy karnecik w kolorystyce poprzednich zaproszeń, może z jakimś humorystycznym tekstem na temat tego zamieszania weselnego. Wsadzone w kopertę i wysłane na pewno nie zaszkodzi a dopełni formalności.

Odp: Nietypowy problem
16 Września 2011, 23:12
Ja bym nie wysyłała nowych. W końcu chyba wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja... Swoją drogą, ciekawa jestem na ile w takich sytuacjach można odzyskać pieniądze wpłacone na zaliczki itp.?