Autor Wątek: Sala weselna, okolice Żnina  (Przeczytany 10005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andzia1988
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Sala weselna, okolice Żnina
« dnia: 31 Sierpnia 2011, 19:35 »
Witam! w 2013 planuje ślub, ale nie wiem jaką sale mam wybrać.  Byłam na weselu w Gołąbkach i bardzo mi się tam podobało, jednak nie chce robić tam gdzie znajomi.  Znalazłam w internecie sale w Rojewie, Tucznie i Złotnikach Kujawskich? Wiecie coś na ich temat? Jak jej z jedzeniem i miejscem na sali? Planuje ślub na 100 osób.  Z góry dziękuje za odpowiedzi:)

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpnia 2011, 21:44 »
bylam w zeszlym roku na weselu w rojewie i powiem tak: jedzonko przepyszne, naprawde baaardzo duzo i niczego nie mozna bylo zarzucic w tej kwestii...
dla mnie minusem byla sala taneczna oddalona od jadalnej o niezly kawalek drogi, bo trzeba przejsc korytarzem przez hol...
na weselu byly dokladnie 94 osoby i powiem szczerze, ze bylo ciasno...jak dla mnie ta sala jest tak na ok 80 osob...
duzym plusem jest okolica, park, w ktorym jest palacyk polozony, zdjecia pieknie wychodza i mozna sie przejsc ;)...
jednak duuuuzym minusem byly problemy z obsluga...dla gosci byla mila, usluzna i szybko wszystko zalatwiala ale od mlodych wiem, ze ok 22 kelnerzy przyszli do mlodej pary i mowili, ze skonczylo sie wino i owoce sa na wykonczeniu...a to bylo kompletnie niemozliwe, na tym weselu przktycznie nikt wina nie pil, butelki staly pelne na stolach i nie byly zmieniane...poprostu krecili maksymalnie, dopiero po stanowczych slowach pana mlodego (rowno ich opieprzyl) jakos sie winko znalazlo ale nie na dlugo...mlodzi mowili, ze drugi raz tego miejsca by nie wybrali ze wzgledu wlasnie na te problemy z obsluga, podprowadzili im duzo alkoholu :-\...


Offline *Iza*

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • www.fotoiza.pl
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpnia 2011, 21:49 »
Klimatyczne miejsce to Zajazd Agroturystyczny "Wenecja", sala chyba na 150 osób, dobre jedzonko  i fajne miejsce na zdjęcia  ;D ;)
Fotografia Okolicznościowa!

Offline Minojaka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Września 2011, 12:48 »
Chyba nie mowimy o tym samym Rojewie (jakies 5 km od gniewkowa)... sa tam dwie sale jedna wieksza na okolo 150 osob "Dwór Biesiadny"  i druga mniejsza na okolo 80 osob "Dworek Biesiadny"...jedna sala jest w prostokacie (mniejsza) i goscie siedza, tam gdzie tancza, wiec nie trzeba przechodzic przez korytarz...Druga sala - jest w litere "L" i tez zarowno goscie siedza na niej jak i tancza...dodatkowo nie ma zadnego parku w okolicy....

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Września 2011, 13:48 »
oj faktycznie...jakos mi sie miejsca pomieszaly :glupek: mialam na mysli runowo...jaki wstyd :glowa_w_mur:...przperaszam bardzo za zamieszanie...


Offline andzia1988
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Września 2011, 10:09 »
Zaba nie ma za co:) Minojaka mogłabyś coś więcej powiedzieć o tej sali w Rojewie?? Bo coś mało informacji jest na ten temat:)

Offline Minojaka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Września 2011, 15:18 »
Hey na forum byl juz poruszany cały watek na temat tych sal...co moge powiedziec hmm sa to dwie nowe sale jedna ma jakies 2 lata druga rok. Bylam na obydwu. Sa one w dwoch oddzielnych budynkach wiec ani muzyka ani goscie nie przeszkadzaja sobie. Jedna jest w ksztalcie prostokata i pomiesci na moje oko do 80-100osob druga w ksztalcie litery "L" i moze pomiescic tak ze 150 osob. Mi osobiscie podoba sie bardziej ta mniejsza-nowsza. Z tego co wiem maja tez kilka pokoi. Ale ile osob sa w stanie pomiescic nie wiem. Nie nocowalam tam rowniez wiec nie wiem jak wygladaja pokoje...Jedzienie bylo bardzo smaczne i było go dużo. Z tego co mama mojej kuzynki przekazala mojej, wynikalo, iz cena za osobe wynosi 140zł ale nie wiem czy sa rozne opcje menu i ktora oni wybrali...jest tylko jeden problem...nie wiem czy mozna powiedziec ze jest to sala w okolicy Żnina...bardziej Inowrocławia nawet do Torunia czy Bydgoszczy też jest blizej chyba niz do Żnina...

Offline andzia1988
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Września 2011, 17:52 »
Dziękuje za odpowiedź:) No wiem że to bardzo bliska Żnina nie jest. . tylko że ja nie pochodzę z samego Żnina, a zarówno do Gołąbek jak i do Rojewa dzieli mnie ta sama odległość ok 40 km. .  To jest dosyć daleko, dlatego też szukam innych opcji. . może macie jakieś propozycje? Bardzo proszę o pomoc:)

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #8 dnia: 5 Września 2011, 19:07 »
Witam! w 2013 planuje ślub, ale nie wiem jaką sale mam wybrać.  Byłam na weselu w Gołąbkach i bardzo mi się tam podobało, jednak nie chce robić tam gdzie znajomi.  Znalazłam w internecie sale w Rojewie, Tucznie i Złotnikach Kujawskich? Wiecie coś na ich temat? Jak jej z jedzeniem i miejscem na sali? Planuje ślub na 100 osób.  Z góry dziękuje za odpowiedzi:)

W Złotnikach w Austerii to raczej stypy bardziej się udają - nie mam przekonania do tego miejsca, pomimo faktu, że jedzenie dobre, ale z taka knajpa szału nie zrobisz - na plytkach mozna sie zabic tanczac, a raczej pomalowanie scian na bialo uroku temu miejscu nie dodało .. z braku laku można sie pokusić, ale juz bardziej ciekawiej wyglada Rojewo ..

Rojewo - dworek i dwor biesiadny
Na 2012 r - za osobę koszt to 150 zł [bez ciasta]. Para Młoda ma pokoj w cenie - jest kilka pokojów, jeden wielki na 6 osob, a reszta 2-ki, 3-ki ..
Najbardziej podoba mi się wystrój - widać w galerii zdjęcia sal i terenów wokół, ale tam z tygodnia na tydzien jest coraz piękniej .. dbają o wygląd i tworzą altanki, wodospady, fontanny - pięknie wyglada .. od strony ulicy - zwyczajnie, a kto by sie spodziewał, że sala udekorowana wg wybranego koloru moze tak pieknie wygladać .. wejścia sa przystosowane dla wiekszej ilosci osob, kazda sala dorobila sie wlasnego parkingu .. itd. itd. itd.

Offline andzia1988
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Września 2011, 19:32 »
No to widzę, że opinie ma ciekawą.  Z wyglądu też mi się bardzo podoba:) Tylko jeszcze tam nigdy nie byłam na weselu dlatego nie wiem jak to wygląda od środka, tzn jedzenie, obsługa itp.  U mnie w okolicy jak narazie nikt nie słyszał o tej sali, no ale może dlatego że jest tylko 2 lata. . . no i te 40 km od nas. . trochę daleko. .

Offline sezorg
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010:)
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #10 dnia: 5 Września 2011, 20:10 »
ja jestem z okolic Żnina.. osobiście mogę z całego serca polecić restaurację "Panorama" w Gąsawie, to jest ok.15km od Żnina.. sama miałam tam wesele, sala spokojnie pomieści ok 120osób, blisko jeziora, pyszne jedzenie i przede wszystkim duże jego ilości, mili właściciele i obsługa, fajny wystrój :) no i cena jak za te walory niska ;)

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Września 2011, 09:54 »
No to widzę, że opinie ma ciekawą.  Z wyglądu też mi się bardzo podoba:) Tylko jeszcze tam nigdy nie byłam na weselu dlatego nie wiem jak to wygląda od środka, tzn jedzenie, obsługa itp.  U mnie w okolicy jak narazie nikt nie słyszał o tej sali, no ale może dlatego że jest tylko 2 lata. . . no i te 40 km od nas. . trochę daleko. .

myslalam o palacyku w lubostroniu, ale skoro znalazlam wolny termin w rojewie na 2012 nie bylo sensu komibnowac.
jedzenie jest smaczne - tez tyle slyszałam z opinii, duzo i naprawde ciekawie podana, dekoracje zmieniaja sie z tygodnia na tydzien i zalezy jaki wystroj wybiera sobie przyszla para mloda..

Offline andzia1988
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Września 2011, 16:38 »
myslalam o palacyku w lubostroniu, ale skoro znalazlam wolny termin w rojewie na 2012 nie bylo sensu komibnowac.
jedzenie jest smaczne - tez tyle slyszałam z opinii, duzo i naprawde ciekawie podana, dekoracje zmieniaja sie z tygodnia na tydzien i zalezy jaki wystroj wybiera sobie przyszla para mloda.

To miałaś już pierwsze spotkanie z właścicielami?? Możesz mi powiedzieć jak to cenowo wygląda?? Czy za dekoracje płaci się osobno?? No i jak to z poprawinami wygląda? Z góry dziękuje za odpowiedź:)

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #13 dnia: 7 Września 2011, 12:15 »
Tak juz byłam na spotkaniu..

Odnosnie cen juz pisałam : "Na 2012 r - za osobę koszt to 150 zł [bez ciasta]"

Poprawiny nie wiem bo nie organizuje tam akurat. a dekoracje sama wybierasz kwiaty musisz dokupic jedynie

Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Września 2011, 13:44 »
tez wybralismy sale w rojewie :) jak juz pisalyscie sala jest nowa, a z tego co sie dowiedzialam do mojego slubu jeszcze maja zaplanowany jakis remont :)
miejsc do spania jest chyba okolo 40 tylko w zwiazku z tym, ze sa dwie sale wydaje mi sie, ze te miejsca sa dzielone pomiedzy dwie apry malzenskie wiec nie ma ich za duzo :/
a poprawiny to 35zl od osoby, ale nie ma zadnego nowego dania - tylko to co zostanie z wesela ;/

Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Września 2011, 13:46 »
Cytat: Pandi link=topic=25235. msg1579056#msg1579056 date=1315390505


a dekoracje sama wybierasz kwiaty musisz dokupic jedynie

sorki, ze jedno pod drugim, ale zapomnialam spytac.  Orientujesz sie jaka dekoracja jest w cenie? czy mozna wybrac kolory? mi zalezy na bordowej dekoracji, a nie chcialabym zbytnio doplacac ;p

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Września 2011, 23:44 »
wybierasz sposród dostepnych kolorow a ich jest mnostwo .. bordo tez jest :] - dekoracje masz w cenie, ale kwiaty na stoly Ty musisz zakupic

Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #17 dnia: 1 Października 2011, 12:20 »
no to swietnie :) juz nie moge sie doczekac!

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #18 dnia: 1 Października 2011, 21:15 »
Tak na marginesie 2 tygodnie prze planowym weselem - czasu a czasu :P

Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Października 2011, 12:45 »
Jeszcze po drodze mi sie pewnie dwa razy odwidzi ten kolor ;p

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #20 dnia: 2 Października 2011, 20:06 »
Nam losoś chodzi po głowie :] .. w sumie jeszcze sie okaze

Offline Sylwia Bartchodzie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #21 dnia: 6 Października 2011, 12:39 »
Hey dziewczyny, pracowałam raz w tym roku i jeden raz w zeszłym w ośrodku o nazwie "Gród Piasta" niedaleko Żnina . Nie wiem co i jak z cenami ale jest to ładny ośrodek nad jeziorem ,może komuś się spodoba :)

pozdrawiam Sylwia Bartchodzie

Offline Eve25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Listopada 2012, 11:09 »
Mam pytanie czy to prawda że za ustrój w Rojewie płaci się od osoby i to dość spore pieniądze ok 70zł dodatkowo?


Offline kmadrzynska

  • fotograf ślubny
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Listopada 2012, 19:43 »
A ja z czystym sumieniem mogę polecić salę weselną w Damasławku (Alma).  Miałam przyjemność pracować tam w tym roku i byłam baaardzo pod wrażeniem, ponieważ rzadko kiedy spotykam się z tak fantastyczną obsługą, gdzie właściciel sali był praktycznie cały czas w zasięgu ręki, sprawdzał czy niczego nie brakuje, pomagał młodym, rozmawiał z obsługą wesela odnośnie potrzeb itp.  Jednym słowem o nic nie trzeba było się martwić.  Poza tym, ładne otoczenie lokalu, pyszne jedzenie, duża sala, mnóstwo kolorowych świateł na sali.  Nie orientuję się jak wygląda zakres cenowy, ale to pewnie zależy od oczekiwań Pary.  Jak dla mnie - rewelacja.  Aż szkoda, że w Bydgoszczy nie ma tak fajnych lokali. 
Pozdrawiam serdecznie
Kamila Mądrzyńska
fotograf ślubny

Offline sfera
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.04.2014
Odp: Sala weselna, okolice Żnina
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Lutego 2013, 08:37 »
Porównywałam Gród Piasta, Ośrodek W Wiktorowie, i OW Gołąbki.
GOłąbki wygrały, 2 piękne sale,dodam, że na zdjęciach sale nie mają aż tyle uroku co na żywo!
Piękny teren dookoła,  sporo miejsc noclegowych (20 domków po 6 osób) blisko Parafia :)
Właściciel w porządku!
W kwietniu 2014 mamy tam wesele:))