Autor Wątek: Kto czym jedzie do ślubu?  (Przeczytany 7099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KarolinkaiMarius

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.12.2011
Kto czym jedzie do ślubu?
« dnia: 22 Sierpnia 2011, 12:46 »
Witam, jestem tu nowa i mam poważny dylemat.  Nie umiem się zdecydować czym pojechać do ślubu: czarną limuzyną Lincoln czy samochodem marki Cadillac, a może jakimś retro autkiem? Limuzyna jest elegancka i jest tam więcej miejsca, a ja mam dużą suknię :) Cadillac też fajna sprawa, ale mało miejsca tzn.  ciut ciasno jak na trzy osoby z tyłu.  Czym wy jedziecie? jaki jest trend w tym roku, ciekawią mnie wasze opinie :) ślub mam w grudniu więc to musi być pojazd z dachem.  Pozdrawiam wszystkich.
<a href="hxxp: suwaczki. slub-wesele. pl/20111225570413. html" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele. pl[/url]

Offline SFA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • data ślubu: 21.10.2012
Odp: Kto czym jedzie do ślubu?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwca 2012, 14:04 »
u mnie w mieście nie ma wypożyczali samochodów ślubnych dlatego pożyczyliśmy samochód od taty mojego obecnego teścia:) miał ładnego bordowego Rover'a 620.Wystarczyło go tylko wypucować na myjni pięknie przystroić by wyglądał jak z bajki:) nam się podobał, a to było najważniejsze. Zawsze warto poszukać wśród znajomych może ktoś ma jakieś ładne , fajne autko i będzie skory pożyczyć to można zaoszczędzić te kilkaset złotych:)

Offline maxilus
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • data ślubu: 2013 04 13
Odp: Kto czym jedzie do ślubu?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpnia 2012, 12:12 »
podaj jakie modele, ale ja bym się skłaniał do Cadillaca

Offline kate_ku
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kto czym jedzie do ślubu?
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Września 2012, 15:36 »
bardzo dużo fajnych, przydatnych informacji znajdziesz ma www. ogloszenieslubne. pl mi ten portal naprawdę pomógł