e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ból kręgosłupa "skurcze"  (Przeczytany 2775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
ból kręgosłupa "skurcze"
10 sierpnia 2011, 15:32
ello

może któraś z Was będzie wiedziała jak mi pomóc od 3 dni mam takie bóle na środku pleców takie gwałtowne jakby mnie skurcz w kręgosłupie łapał mam takie coś pierwszy raz i nie wiem co  z tym mam zrobić wiem tylko , że boli :(

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: ból kręgosłupa "skurcze"
11 sierpnia 2011, 21:33
idź najlepiej do lekarza
a maścią jakaś smarowałaś, ciężko coś doradzić bo nie wiadomo co ci jest, a siedzieć możesz? wyprostować się?
dziś mi koleżanka mówiła o koleżance która miała przepuklinę kręgosłupa, miała operację i wcale nie jest lepiej, nie znam się na chorobach ale lepiej tego nie bagatelizować

• Chuck Norris
11 sierpnia 2011, 22:09
smarowałam maścią "ketonol" w sumie nic nie pomagało , generalnie siedzieć, leżeć chodzić mogę tylko czasem przy tych właśnie czynnościach jakby mnie skurcz łapał w kręgosłupie i wtedy mam problem np w nocy jak śpię a chce zmienić pozycje to lekko nie jest ,zaciskam wtedy zęby i na bezdechu dokończam czynność , dziś już trochę lepiej bo w sumie taki a`la "atal"miałam może raz i nie taki mocny ale jeszcze coś jest nie tak

a co do lekarza to gdybym była w PL to bym poszła a tak to tutaj u lekarzy zawsze wszystko jest ok i nigdy nic nie widzą :(

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
12 sierpnia 2011, 07:59
wiem bo moja sis jest w UK i jak ją migdały zaatakowały to na szczęście miała urlop i przyleciała do PL bo tam jej dawali tylko paracetamol a ona mówić i jeść nie mogła oj cierpiała wtedy strasznie
mam nadzieję że ci przejdzie
a kiedy będziesz w Polsce?
nie ma co tego zostawiać, bo te bóle mogą wracać

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
26 sierpnia 2011, 15:22
Justyna, ja miałam podobnie, do  tego co piszesz około dwa miesiące temu. Przy czym mam podejrzenie skąd mi sie to wzięło - mianowicie wygiełam się dośc nienaturalnie jeżdżąc na rolkach i się naciagnęłam. A nie zawiało Cię może?

Mi pomógł termofor i smarowanie własnie ketanolem + tabletka przeciwbólowa. Ale myslę, ze głównie termofor.

• Chuck Norris
26 sierpnia 2011, 18:38
ja  w sumie do dziś nie wiem od czego to było , przeszło po paru dniach
czy mnie wtedy nie przewiało?hmm być może bo spimy przy otwartym oknie ale to w sumie zawsze ,sama nie wiem ważne że przeszło :)

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
26 sierpnia 2011, 18:41
Najważniejsze, że przeszło :)

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
27 sierpnia 2011, 12:55
oby nie wróciło

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
29 czerwca 2012, 21:27
Dziewczyny, a czy spotkała się któraś z Was lub miała stwierdzony objaw próżniowy przy przedniej krawędzi trzonu? Bo szukam informacji na ten temat w internecie i nic sensownego znaleźć nie mogę :-\Chcialabym wiedzieć, czy to coś groźnego :-\ wizytę u ortopedy będę miała za około 2-3tyg zapewne i "umieram" z niewiedzy

Offline annakepca Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.06.2014
5 grudnia 2013, 09:25
Następnym razem skorzystaj z rehabilitacji.

Offline agnieleczka13 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 04.10.2014
13 stycznia 2015, 08:48
mam podobnie jutro robie badania ale mi przechodzi do brzucha i mysle ze maga ta byc nerwoskurcze

Offline foxi

• nowicjusz
14 grudnia 2016, 20:21
Ból kręgosłupa potrafi na prawdę być nie do zniesienia. Wtedy robię wszystko by  po prostu sobie ulżyć , nagrzewanie
maści i w końcu lekarz.By jednak do tego nie doprowadzić warto i trzeba dbać o kręgosłup.
W tej taniej księgarnii internetowej jest fajna pozycja książkowa jak dbać o kręgosłup.
Lepiej zapobiegać niż leczyć.
« Ostatnia zmiana: 21 stycznia 2017, 23:57 wysłana przez zibi »

Offline kinganowak

• nowicjusz
9 marca 2017, 11:21
mi na bóle pleców najlepiej pomaga masaż u specjalisty