e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Oryginalne pomysły na wesele  (Przeczytany 2529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosikk2112 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 21 lipiec 2012
Oryginalne pomysły na wesele
5 sierpnia 2011, 18:33
co myślicie o lampinach??? bylam teraz na weselu gdzie Panstwo Mlodzi zafundowali taka atrakcje, kazdy dostal po jednym ,a gdy wszystkie polecialy w górę wygladało to przepięknie

Offline gdalena Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 9.06.2012
Odp: Oryginalne pomysły na wesele
7 stycznia 2012, 20:31
ja też myślę nad lampionami, chciałabym je "puścić" po oczepinach, coś w rodzaju podziękowań dla gości

Offline Pandi Kobieta

• maniak
7 stycznia 2012, 21:35
U nas zabronili,ale efekt świetny  ;)

Offline gdalena Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 9.06.2012
8 stycznia 2012, 12:09
dlaczego zabronili? ja nie wpadłabym na pomysł zeby pytać kogoś o to

Offline Pandi Kobieta

• maniak
8 stycznia 2012, 17:09
w czerwcu na terenach wiejskich jest zbyt duzo stogow siana itp itd. zabduowania i nie da rady

Offline naaomi Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14,08,2012
11 stycznia 2012, 13:29
Ostatnio byłam gościem na weselu u koleżanki ,super atrakcją był prezent w postaci balanów ,w ogromnym pudle z piękną wstęgą ,para młoda miała otworzyc po czym w góre wyfruneło 100 balanów . super efekt ;)chyba tez bym tak chciała

Offline polemika_schola Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 01.10.11r.
12 stycznia 2012, 17:06
pomysłów na atrakcje jest sporo: fruwające lampiony, pływajace lotosy, fontanny czekoladowe, pokazy barmańskie, pokazy tańca, fajerwerków, strzelające balony.....  wszystko zależy od zasobności kieszeni

Offline pauksa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.09.2012
Wszystko super tylko jeżeli decydujemy się na lampiony to na początek musimy mieć zgodę z polskiej agencji żeglugi powietrznej, taka decyzja rozpatrywana jest do 7 dni przed imprezą, chyba że Wasze restauracje mają już od nich taką zgodę więc wtedy nie ma płaczu:) my niestety musimy czekać ale lampiony kupimy i jeśli zgoda będzie to puścimy;)